Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü

Fotoğrafla geri getirme büyüsü her zaman çok tercih edilen, eş ve sevgililerin başvurduğu bir ritüel olarak karşımıza çıkıyor. Bunun diğerlerinden en büyük farkı ise ilgili kişinin güncel bir fotoğrafının kullanılmasıdır. Başarılı sonuç alabilmek ise bunu yapacak olan kişinin yetenekleriyle alakalıdır.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Fotoğrafla geri getirme büyüsü, en çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor. Büyü yapmak ve yaptırmak bir gelenek haline almıştır. Eski Babil’den, Orta Asya Türklerine, oradan Güney Amerika’ya kadar yaygın olan bir yöntem olarak dikkat çeker. Ayrılmış, terk etmiş, boşanmış, başkasına gitmiş olan bir kişinin, fotoğrafla geri getirme büyüsü sayesinde getirilmesi kesinlikle söz konusudur.

Özellikle ikna etmenin hiçbir işe yaramadığı durumlarda karşımıza çıkar. Bu noktada önemli olan şey ise fotoğrafla geri getirme büyüsü konusunda uzman olan profesyonel bir kişiden yardım almaktır. Dikkat çeken temel şey ise dönmesi istenen kişinin güncel bir fotoğrafının sunulmasının gerekliliğidir. Tüm ritüeller bunun üzerinden gerçekleştirilir.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar?

Fotoğrafla geri getirme büyüsü son derece özel bir ritüel olmasının yanı sıra kesinlikle ilgili şahsın fotoğrafıyla yapılmaktadır. Büyü yapmak kesinlikle çok özel bir işlem olarak dikkat çekmesinden dolayı bunu herkesin gerçekleştirilebilmesi söz konusu değildir. Medyumlar ve hocalar bu konuda eğitim almışlardır.

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü uzmanları eğitimleri bildiğimiz ritüellerden ve programlardan oluşmaz. Daha paranormal şeyler dikkat çeker. Bu yüzden büyü yapmanın kesinlikle kişinin içindeki güç, enerjiyle de alakalı olduğunu hiçbir şekilde unutmamak gerekiyor.

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyenlerin hoca seçiminde belli kriterleri göz önünde bulundurması mühimdir. Bunlar; yetkinlik, konuya hakim olma, ritüelleri iyi bilme, İslam dininin tüm ayrıntılarına vakıf olma, hem büyü yapma hem de büyü bozma konusundaki deneyim olarak karşımıza çıkar.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Etki Eder mi?

Fotoğrafla geri getirme büyüsü etkileri zamanla ortaya çıkar. Birçok kişi bu noktada sürenin ne olduğunu merak etse de, bu her insanda aynı etkiye sahip olmamasından dolayı farklılık arz eder. Bazı durumlarda sadece birkaç gün içerisinde tesir görülür. Bazılarında ise bir ay veya daha uzun sürede istenilen amaca ulaşılması mümkündür.

Ancak her daim bu sihrin işe yaramış olduğunu unutmamak gerekiyor. Çünkü gerek dualar, gerekse diğer birtakım ritüeller, amaca uygun bir biçimde kullanılır. Bu da dönülmesi istenen kişinin belli bir süre sonra kendiliğinden gelmesi anlamını taşır. Mutlu bir ilişki talebinden bulunalar, bu sayede mesut olabilirler.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsünde Ayrıntılar Nelerdir?

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü ayrıntılarına baktığımız zaman hemen dikkat çeken nokta bir fotoğrafın mutlaka olması gerekliliğidir. Bunun için medyuma giden ve büyü yaptıracak olan kişinin, kimin geri dönmesini istiyorsa onun fotoğrafını da yanında bulundurması lazım.

Sadece tek başına bu yeterli olmayabilir. Hocaların çok büyük bir kısmı aynı zamanda kişiye dair bazı bilgiler de isterler. Bunlar genel geçer olarak bilinen; doğum günü, ayı, yılı, ismi, soyadı, anne ve baba adı şeklindedir.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü nedir?

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü, eve dönmesi istenen kişinin fotoğrafı üzerinden büyü yapılmasıdır.

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü hemen sonuç verir mi?

Kurallara uygun bir biçimde yapılması durumunda büyü sonuç vermektedir.

Fotoğrafla geri döndürme büyüsü kimler için yapılır?

Evden giden ve dönmeyen koca, çocuk veya daha farklı bir aile bireyi için yapılabilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Geri getirme büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2164 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir