Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Bir çok kişinin sorunu olan terkedilmesi sorununuza çözüm için geri getirme büyüsü hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Geri getirme büyüleri kişilerin sevdikleri kişileri geri getirerek eski muhabbetlerini geri kazanmak ve mutlu günlerin geri gelmesini sağlamak amacı ile kişilerin ellerinden gelen her şeyi yapmasına rağmen başka yapacak bir şeyleri kalmadığı zaman başvurdukları yöntemler arasında yer almaktadır. Geri döndürme büyüleri daha önce birlikte güzel vakitler geçirmiş ancak üçüncü kişiler, çevresel ya da ailesel faktörler sebebi ile, kıskançlık veya yanlış anlaşılmalar gibi nedenlere bağlı olarak ayrılmış ancak hala birbirlerini seven kişilere uygulanmakta olup bu büyü sadece eski karı ya da kocalara değil aynı zamanda sevilen kişinin kendisine gelmesini isteyen kişiler tarafından da uygulanmaktadır.

kişilerin sevdikleri kişileri geri getirerek eski muhabbetlerini geri kazanmak ve mutlu günlerin geri gelmesini sağlamak amacı ile kişilerin ellerinden gelen her şeyi yapmasına rağmen başka yapacak bir şeyleri kalmadığı zaman başvurdukları yöntemler arasında yer almaktadır. Geri döndürme büyüleri daha önce birlikte güzel vakitler geçirmiş ancak üçüncü kişiler, çevresel ya da ailesel faktörler sebebi ile, kıskançlık veya yanlış anlaşılmalar gibi nedenlere bağlı olarak ayrılmış ancak hala birbirlerini seven kişilere uygulanmakta olup bu büyü sadece eski karı ya da kocalara değil aynı zamanda sevilen kişinin kendisine gelmesini isteyen kişiler tarafından da uygulanmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Zor Bir Büyü mü?

Geri getirme büyüleri evde uygulanabilecek kadar kolaydır. Geri döndürme büyüsü malzemeleri evde bulunabilen ya da kolay temin edilebilen büyüler arasında yer almakta olup, mum büyüsü, karabiber büyüsü, papaz büyüsü gibi daha pek çok çeşidi bulunmaktadır. Geri döndürme büyüleri arasında en hızlı etki gösteren mum büyüsü olarak bilinmek ile birlikte yapımında oldukça dikkat edilmesi gereken bir büyü olup bilen bir medyumun yapması daha uygun görülmektedir. Bunun sebebi ise mum büyüsü yapılırken söylenecek sözlerin doğru telaffuz edilmesi ve işlemin yapım süresinin mum bitesiye oldukça uzun bir sürede gerçekleşmesidir. Bu sebeple mum büyüsü yapmak isteyen kişilerin yalnız başlarına ve sessiz bir yerde olmaları oldukça önemlidir.

Geri Getirme Büyüsünün Etkisi

Mum büyüsüyapmak isteyen kişiler en hızlı şekilde gerçekleşecek büyüler arasında yer alan mum büyüsünün yapımı üç gün ile yedi gün arasında değişiklik göstermek ile birlikte oldukça kuvvetli bir tılsıma sahiptir. Etkisini yetmiş iki saat içerisinde göstermeye başlayarak geri dönmesi istenen kişi üzerinde değişiklikler meydana geldiği fark edilmeye başlayacaktır. Geri döndürme büyüsü yapımı olarak gerekli olan mumlar büyü için gerekli görülen yönlere koyularak yakılmakta olup her mum üzerine niyet ile birlikte söylenmesi icap eden sözler söylenerek mumların yanması beklenmektedir. Mumlar söndükten sonra ise dibinde kalan mum ya ateş üzerinde yakılarak ya da akan bir suya atılarak büyünün olması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bağlama büyüsü