Duvar ve kanepe kenarlarındaki silerek çıkarılamayan damlalar

Bu konu lrdofstn tarafından 3 sene önce açıldı, 61 kere okundu ve 3 Cevap verildi.
lrdofstn
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 3
3 sene önce

Geçen sene duvarda sanki yağ damlamış ta aşağı doğru akmış şekilde görülen lekeler gördüm. Ne kadar sildimse gitmedi çamaşır suyu ile bile denedik. En sonunda boyayı kazıyıp yeniden boyadık. O zamandan beri duvarda leke yok ancak bu sene de kanepelerin deri kısımlarında aynı leke var. Ne kadar uğraştıksa gitmedi en son asetonla uzun uğraşlar sonunda büyük kısmını çıkarabildim. Bu nedir ve nasıl kurtulabilirim?

zeinarda
MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 72
Yanıt Sayısı: 322
3 sene önce
Hemen en olumsuzu düşünmeyin,aklınıza gelen yağ o şekilde sürülmez ve akmış görüntüsü vermez.Derinin işlenmesi sırasında yapılan işlemler ya da suni derinin kalitesi nedeniyle zamanla lekeli görüntülerin olması normaldir..Tabi hava şartları ve evin rutubet durumu böyle bir görüntüye neden olabilir,sirke ve tuzu karıştırarak temizlenebilir.
lrdofstn
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 3
3 sene önce
Durum öyle değil. Evde iki odada var ve hiçbir yerde nem falan yok. Kesinlikle rutubet falan değil. Hafız bir eniştem var geçen bize geldi namaz kıldırdı evde kuran falan okudu gittikten sonra baktım sağa sola gündüz olmayan yerde daha önce sildiğim kanepe kenarında yeni iz oluşmuş.
alemdargencer
Üyelik Zamanı: 7 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 4
2 sene önce
eğer ki evinizde namaz veya dua eksilmişse bilin ki o Duvarda gördüğünüz yağ lekesi dediğiniz şey bilin ki (HÜDDAM)'ın GÖZYAŞLARIDIR …
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22683 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye zenobia
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)