AMENARRASULU İLE DUA

Bu konu rukyemecnun tarafından 5 sene önce açıldı, 20 kere okundu ve 2 Cevap verildi.
rukyemecnun
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 6
Yanıt Sayısı: 30
5 sene önce

SELAMUN ALEYKUM KARDEŞLERİM. İSTEK VE HACETLERİMİZ İÇİN DUALAR ETMEKTEYİZ BEN SİZE BİR TERTİP YAZACAÐIM İNŞAALLAH BU TERTİP ÜZERE GİDER VE GÖNÜLDEN İNANIRSANIZ SONUCA VARACAKSINIZ ALLAHIN İZNİ İLE.

7 GÜN DEVAM EDİLECEK VE GÜNDE 41 DEFA OKUYACAKSINIZ ZATEN EZBERE BİLMEYEN BİLE 41 DEFA OKUYUNCA EZBERLEYECEKTİR ÇOK ETKİLİ VE KOLAYDIR ALLAHIN İZNİ İLE.

2 REKAT NAMAZ KILINIZ VE ARKASINDAN DUANIZI EDİNİZ NE HACETİNİZ VARSA SONRADA OKUYACAÐIM AMENARRASULU HÜRMETİNE KABUL EYLE YARAB DİYEREK BAŞLAYACAKSINIZ DİLEÐİNİZ İÇİNİZDE SÜREKLİ CANLI KALSIN İNŞAALLAH 7 GÜN OLMADAN BİLE ALLAH HACETİNİZİ YERİNE GETİRİR ALLAH KULLARINI BOŞ ÇEVİRMEZ ALLAH MERHAMET EDEN VE BAÐIŞLAYANDIR ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSİN (AMİN.)

Sinanay
Üyelik Zamanı: 6 sene önce
Konu Sayısı: 16
Yanıt Sayısı: 107
5 sene önce
Bunun Türkcesi varmi
rukyemecnun
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 6
Yanıt Sayısı: 30
5 sene önce
ar kardeşim ama biliriz ki türkçe şeklinde okurken bazı yazım hatalarından dolayı yanlış okunuyor bi düzenleme yapar veririm inşaallah. Bismillahirrahmânirrahîm. 285- Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferrigu beyne ehadim min rusülih, ve galu semi’na ve ada’na ğufraneke rabbena ve ileykelmesir. 286- La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüağızna innesiyna ev ağda’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala da gatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn. -------------------------------------------------------------------------------------------------- okunuşu budur arkadaşlar. ' şu işaretlerin olduğu noktada bir yer hariç çarpılarak okunuyor. inşaallah anlata bilirim. örnek en son satırdaki. va'fu anna yazılışı okunuşu vaafu anna yani va yı a ya çarpıyosunuz gırtlaktan geliyor 2 a çarpılınca.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22677 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Paker
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)