Buldum ama nasıl uygulayacağımı bilmiyorum

Bu konu teselya tarafından 5 sene önce açıldı, 61 kere okundu ve 9 Cevap verildi.
teselya
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 1
5 sene önce

Bismillahirrahmanirrahim
Kul in küntüm tühıbbünellahe fettebiunı yuhbibkümüllahü (Al-i İmrân Sûresi: 31.)

ya Vedud, ya beduh, ya Cemil, ya Celil, ya Allah. (ALLAHU EKBER)Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir defalarca denedim her seferinde etkisini yasadim.kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun…
diyordu okuduğum yerde. Nasıl okunur ne zaman okunur ne kadar okunur? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

mili
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 70
5 sene önce
arkadaşlar bu arkadaşımıza cevap verecek kimse yokmu?
yengin
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 3
Yanıt Sayısı: 7
4 sene önce
Niyet Euzu Besmele Ihlas suresi Allahuekber Bismillahirrahmanirrahim Kul in küntüm tühibbünellah fettebiuni yuhbibkümüllah..Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH. Allahuekber Bismillahirrahmanirrahim Kul in küntüm tühibbünellah fettebiuni yuhbibkümüllah..Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH. Devamlı böyle okunacakmış çok tesirli bir duamış,karşıdakini sersem ediyormuş Allah kimseye aile huzursuzluğu vermesin,kimseyi sevdiklerinden ayırmasın,yaşamayan bilemiyor, Allah hepinizin iyi niyetli,kavuşmak için olan dualarınızı kabul etsin kardeşlerim. Niyet Euzu Besmele Ihlas suresi Allahuekber Bismillahirrahmanirrahim Kul in küntüm tühibbünellah fettebiuni yuhbibkümüllah..Ya vedud ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH. Allahuekber Bismillahirrahmanirrahim Kul in küntüm tühibbünellah fettebiuni yuhbibkümüllah..Ya vedud ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH. Devamlı böyle okunacakmış çok tesirli bir duamış,karşıdakini sersem ediyormuş Allah kimseye aile huzursuzluğu vermesin,kimseyi sevdiklerinden ayırmasın,yaşamayan bilemiyor, Allah hepinizin iyi niyetli,kavuşmak için olan dualarınızı kabul etsin kardeşlerim. Kul - in kuntüm tuhıbbunellahe fette-i-biuni yuhbibkümüllahu ve yagfir le'küm zünu'bekum vallahü gaffurur rahiym. Ya Vedud, ya Beduh, Ya Cemil, Ya Celil, Ya Allah. tesirinin görülmesi için 111 tane okuyabilirsiniz. Allah kimseye aile huzursuzluğu vermesin,kimseyi sevdiklerinden ayırmasın,yaşamayan bilemiyor, Allah hepinizin iyi niyetli,kavuşmak için olan dualarınızı kabul etsin kardeşlerim.
godislove
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 42
4 sene önce
tam anlamadım aile içi m8uhabbet mi sağlıyor
yengin
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 3
Yanıt Sayısı: 7
4 sene önce
Arkadaşlar bu DUAYI araştırıyorum cami hocasına sordum okunuşu bu şekilde Gul in küntüm tuhibbünallahe fettebiüni yuhbibkumullahu ve yağfir leküm zünubeküm vallahu ğafurun rahim (rahimun)
Bilgintan
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 10
4 sene önce
Denediniz mi, işe yarıyor mu?
iyiol
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 5
Yanıt Sayısı: 10
4 sene önce
[QUOTE=teselya;163626]Bismillahirrahmanirrahim Kul in küntüm tühıbbünellahe fettebiunı yuhbibkümüllahü (Al-i İmrân Sûresi: 31.) ya Vedud, ya beduh, ya Cemil, ya Celil, ya Allah. (ALLAHU EKBER) Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir defalarca denedim her seferinde etkisini yasadim.kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun... diyordu okuduğum yerde. Nasıl okunur ne zaman okunur ne kadar okunur? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen[/QUOTE] YA VEDÛD YA BEDUH YA LATîF YA CEMîL YA CELîL YA ALLAH sıralama budur.. sıralama önemlidir arkadaşlar. abdestli ve ya abdestsiz çekilebiliyor. sayısı yoktur..çok etkilidir Elhamdülillah... iyi niyet üzere okuyunuz..
bilgin123
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 15
4 sene önce
Deneyen var mı?
Ozdenkaya
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 13
4 sene önce
Deneyeceğim
Amrdiab
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 20
3 sene önce
Denedim birakmayin faydasini goreceksiniz.Duayi birakmayin yalniz.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22690 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye cabbar131
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)