Herkes tarafından sevilmek için yardimmmmm

Bu konu Revuley tarafından 3 sene önce açıldı, 26 kere okundu ve 2 Cevap verildi.
Revuley
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 1
3 sene önce

Merhabalar siteye sirf bunu sorabilmek icin uye oldum Arkadaslar ya vedud esmasi insana guzellik verir mi herkes tarafindan sevilme durumu yaşatabilir mi? Tecrube edenler var mi ben 2bin ya vedud cekiyorum amacim herkes tarafindan sevilmek ve güzel gozukmekNeden kimse bir sey yazmadi;(Arkadaslar hic duzenli ya vedud ceken birileri olmadi mi tecrubelerinize ihtiyacim var

ci021
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 3
3 sene önce
[QUOTE=Revuley;169529]Merhabalar siteye sirf bunu sorabilmek icin uye oldum Arkadaslar ya vedud esmasi insana guzellik verir mi herkes tarafindan sevilme durumu yaşatabilir mi? Tecrube edenler var mi ben 2bin ya vedud cekiyorum amacim herkes tarafindan sevilmek ve güzel gozukmek Neden kimse bir sey yazmadi;( Arkadaslar hic duzenli ya vedud ceken birileri olmadi mi tecrubelerinize ihtiyacim var[/QUOTE] Samimi ve ihlaslı bir şekilde esmanızı çekip, Allah'a duanızı edin. İnşallah istediğinize erişirsiniz. Samimi olmak önemli ve istediğiniz şeyi esmanın değil Allah'ın vereceğini mutlaka idarak edip ona göre çekmeniz lazım diye biliyorum.
Monstar21cm
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 4
3 sene önce
Ben iki aya yakın her gün 5 bin kadar okudum. Dikkat çekiliyorsun, insanlar seninle konuşmaya başlıyor. Eğer bunu hakkıyla zikr edersen, emin ol istediğine ulaşacaksın!... Ama sanırım çok iyi ihlas olacak okuyan da. Allah rızası için zikr edildiğinde zaten niyetine ulaşıyorsun. Birde, bir şey öğrendim; Bu dünya da Allah rızası için yapılmayan her iş ruhumuza zarar veriyor... Depresyon, bunalıma giriyor insan, kalplerde Allah'ı anmakla huzur buluyor... Tavsiyem: Zikre başlamadan ihlas sureyi çokça oku, kalbini arındır ve öyle başla. Sizde kendi deneyminizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bu konuda sohpet etmektende keyif alırım. Sağlıcakla kalın.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22683 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye zenobia
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)