En Kuvvetli Büyüyü Bozup Geri Çeviren Dua(Büyü olduğundan Şüphe edenler gelin)

Bu konu jingamin tarafından 5 sene önce açıldı, 42 kere okundu ve 9 Cevap verildi.
jingamin
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 8
Yanıt Sayısı: 10
5 sene önce

En Kuvvetli Büyüyü Bozup Geri Çeviren DuaSelamün aleyküm din kardeşlerim sizinle paylaşacağım bu dua öyle bir duadır ki size kim ne fitne düşünürse ona geri çevirir, ne peşindeyse beş katıyla cezalandırır, her türlü büyüyü bozar Allahın izniyle karşı tarafa iade eder; bu dua öyle kuvvetlidir ki okuyana melekler Allahın rızasını kazanana kadar dua ederler onu nurlandırırlar, rahmet suyu saçarlar, huzur yağmuruna tutarlar, hidayete erdirip mağfiret isterler çok kapsamlı anahtar duadır defalarca uygulanıp sonuç alındı. Kullanıldığı iki nokta vardır bunları yukarıda açıkladım başlık olarak indirgersem birinci etkisi:[SIZE=”4″][U]*Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir böylece kazdığı kuyuya kendi düşer.ikinci etkiside *Ruhen yükselme amacıyla okunur manevi anlamda yükselir nurlanır hidayete erersiniz ki bu çok önemlidir bu dünyanın fani olduğunu sahte olduğunu ahiret için çalışmamız gerektiğini yüce Allah bize emreder. Ermişler, evliyalar peygamberler hep bu yolda savaşmışlardır ve amaçlarına ulaşmışlardır. Ruhen yükseldiğinizde bu dünyada da çok faydasını göreceksiniz yeni yetenekler kazanıp Allah yolunda ilerleyeceksiniz şimdi gelelim duamızı okumaya…[COLOR=”Wheat”]Besmele ileVallâhu zul fadlil azîm.İnnellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti yehdîhim rabbuhum bi îmânihim. Allâhumme rabbenâ zidni ve ulkiye bin muhammed elûguz ilmen ve âtinâ fîd dunyâ haseneten ve fîl âhirati haseneten. Allâhumme rabbenâ etmim ulkiye bin muhammed elûguz ve lenâ nûrenâ ve vagfir lenâ, Rabbibni lenâ indeke beyten fîl cenneti ve edhilnâ fî rahmetike ve âtinâ min ledunke rahmeten ve heyyi. inneke alâ kulli şey’in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Amin.Anlamı:Ve Allah, “büyük fazıl” sahibidir. iman edip salih ameller işleyenlere gelince, Rableri onları imanları sebebiyle, hidayete erdirir. Ey Allahım bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver. Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et (günahlarımızı sevaba çevir). Rabbim! Bize katında, cennette bir ev yap ve bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver. Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun.Yukarıdaki duamızı BÜYÜ BOZMA AMAÇLI okuyacaksanız veya kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız veya varsa;66 defa YA ALLAH deyip ardından niyet ediyosunuz ”Allahım bu duanın hürmetine beni kurtar ve duamı kabul et” deyip duamızı 61 kez okuycaksınız fazlada okuyabilirsiniz size kalmış ve 3 gün yapıcaksınız bu uygulamayı şimdiden Allah şifa versin.Duayı RUHEN YÜKSELME amaçlı okuyacaksanız günde okuyabildiğiniz kadar okuyup (en az 30 kez) okudukdan sonra ”Allahım yaptığım duayı kabul et bizi hidayete erdir diyeceksiniz.” bunu söylemenizde zorunlu değildir aklınıza geldiğinizde söylersiniz.

jingamin
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 8
Yanıt Sayısı: 10
5 sene önce
konu yeniden düzenlendi
sosyete
Üyelik Zamanı: 9 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 53
5 sene önce
Duanın arapçası yokmu ? Arapçasını eklerseniz daha verimli olur.
Yildiz67
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 1
5 sene önce
Ins.tahmin ediyorum bu kadar olmaz kesin birseyler var diyordum.elinize saglik oldun ins kurtuluruz.
yengin
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 3
Yanıt Sayısı: 7
4 sene önce
bana ayırma büyüsü ve delirtme büsü yapılmış,ve şuan eşimden ayrıyım eşimdede bu büyünün etkisi var ondanda gidermi,veya ondaki büyüyü nasıl kaldıra bilirim. bana ayırma büyüsü ve delirme büyüsü yapılmş,doğal olarak ayırma büyüsünün eşimdede etkisi var,benden nefret ediyor 14 yıllık eşim,ondan bu büyüyü nasıl kaldırabilirim
Neri54
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 2
Yanıt Sayısı: 12
4 sene önce
Ins kurtuluruz büyülerden ellerinize saglik olsun.
dedekorkut
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 2
3 sene önce
3 gün okudum,daha fazla depresyona girdim.rahatsızlığım nüks etti.bana büyü yapan ya işinin ehliymiş,bozulması zor bir büyü yapmış, veya büyü yapılmadı.
Remin
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 1
2 sene önce
İyi aksamlar bu duayı hangi saatlerde okuyalım
XADAMX
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 5
2 sene önce
[QUOTE=jingamin;163298]En Kuvvetli Büyüyü Bozup Geri Çeviren Dua Selamün aleyküm din kardeşlerim sizinle paylaşacağım bu dua öyle bir duadır ki size kim ne fitne düşünürse ona geri çevirir, ne peşindeyse beş katıyla cezalandırır, her türlü büyüyü bozar Allahın izniyle karşı tarafa iade eder; bu dua öyle kuvvetlidir ki okuyana melekler Allahın rızasını kazanana kadar dua ederler onu nurlandırırlar, rahmet suyu saçarlar, huzur yağmuruna tutarlar, hidayete erdirip mağfiret isterler çok kapsamlı anahtar duadır defalarca uygulanıp sonuç alındı. Kullanıldığı iki nokta vardır bunları yukarıda açıkladım başlık olarak indirgersem birinci etkisi: *Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir böylece kazdığı kuyuya kendi düşer. ikinci etkiside *Ruhen yükselme amacıyla okunur manevi anlamda yükselir nurlanır hidayete erersiniz ki bu çok önemlidir bu dünyanın fani olduğunu sahte olduğunu ahiret için çalışmamız gerektiğini yüce Allah bize emreder. Ermişler, evliyalar peygamberler hep bu yolda savaşmışlardır ve amaçlarına ulaşmışlardır. Ruhen yükseldiğinizde bu dünyada da çok faydasını göreceksiniz yeni yetenekler kazanıp Allah yolunda ilerleyeceksiniz şimdi gelelim duamızı okumaya... Besmele ile Vallâhu zul fadlil azîm.İnnellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti yehdîhim rabbuhum bi îmânihim. Allâhumme rabbenâ zidni ve ulkiye bin muhammed elûguz ilmen ve âtinâ fîd dunyâ haseneten ve fîl âhirati haseneten. Allâhumme rabbenâ etmim ulkiye bin muhammed elûguz ve lenâ nûrenâ ve vagfir lenâ, Rabbibni lenâ indeke beyten fîl cenneti ve edhilnâ fî rahmetike ve âtinâ min ledunke rahmeten ve heyyi. inneke alâ kulli şey'in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Amin. Anlamı: Ve Allah, “büyük fazıl” sahibidir. iman edip salih ameller işleyenlere gelince, Rableri onları imanları sebebiyle, hidayete erdirir. Ey Allahım bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver. Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et (günahlarımızı sevaba çevir). Rabbim! Bize katında, cennette bir ev yap ve bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver. Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun. Yukarıdaki duamızı BÜYÜ BOZMA AMAÇLI okuyacaksanız veya kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız veya varsa; 66 defa YA ALLAH deyip ardından niyet ediyosunuz ''Allahım bu duanın hürmetine beni kurtar ve duamı kabul et'' deyip duamızı 61 kez okuycaksınız fazlada okuyabilirsiniz size kalmış ve 3 gün yapıcaksınız bu uygulamayı şimdiden Allah şifa versin. Duayı RUHEN YÜKSELME amaçlı okuyacaksanız; günde okuyabildiğiniz kadar okuyup (en az 30 kez) okudukdan sonra ''Allahım yaptığım duayı kabul et bizi hidayete erdir diyeceksiniz.'' bunu söylemenizde zorunlu değildir aklınıza geldiğinizde söylersiniz. [/QUOTE] Yazıları kırmızı yazmazsanız sevinirim okuması zor oluyor.En azından duaları yazmayın ne olur.
Snow
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 6
2 sene önce
Uzaktan birinin büyüsünü nasıl bozarım ? Hem zor olmazmı yani işin ehli biri değerlendirse ?
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22677 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Paker
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)