Tüm sıkıntılarınız hemen üzerinizden alınır! (Salavat ve Tevhid zikri)

Bu konu etoiles tarafından 3 sene önce açıldı, 98 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
etoiles
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 2
Yanıt Sayısı: 1
3 sene önce

Uzun yıllardır bende bu forumda dualar arıyordum, forumda paylaşılan birçok duayı da denemişimdir ama ne okuduysam tam olarak kalp huzuru bulamadım açıkçası, birşeyler eksik kalıyordu sıkılıp bırakıyordum. Uzun bir sürede foruma girmedim.

Birkaç aydır üveys zikriyle tanıştım ve başlar başlamaz güzelliklerini yaşamaya başladım. Sürekli dua arayışındansa, salavat ve tevhidin önemini farkettim. Salavat olmadan hangi duayı okursanız okuyun Arşta kalıyor, tevhidle de tüm sıkıntılarınızın üzerinizden alındığını farkediyorsunuz. Önceden okuduğum tüm duaları, kafama göre çektiğim esmaları bıraktım. Şimdi sadece günde 2 kez sabah ve akşam bu zikri düzenli çekiyorum ve gerçekten faydasını gördüğüm için burda sizinle paylaşmak istedim.

Besmele
100 Estağfirullah
Salavat (istediğiniz salavat en az 100 sayı sınırı yok)
–Başlarında Besmeleyle– 11 İHLAS SURESİ (Kul Hüvallahu) ve 1 FATİHA SURESİ ( Elham )
Hediye : (Allah’ım senin rızan ve izninle okuduğum surelerin sevabını ve salât-ı şerifleri şanlı peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav)’e, ehlibeytine, yüceâlisine, ashabına, sevdiklerine, tüm meleklere ve peygamberlere, Hızır (as) ve sevdiği evliyalara, Veysel Karani hazretleri ve tüm üveyslere, sıddık, şehit, arif, salih kullara, himmet eden sultanlara, ders veren hocalarımıza ve onların hocalarına, tüm üveyslerinde hediye ettiği tüm sevgililere (istediğiniz evliya ve ölmüşlerinize ve sevdiklerinizi de hediye edebilirsiniz)
1 Kere Besmele
“LA İLAHE İLLALLAH” . (Sayı sınırı yoktur en az 100 diyelim)
Bu kadar, deneyin ve görün diyorum🙂Benim sürekli okuduğum salavat bu, gün içinde de boş kaldığımda sürekli dilimde, bazen de sadece tevhid dilimde bu zikir zaten en fazla 15 dk sürüyor bir gündüz bir de akşam.. ilk haftadan itibaren rüyalarım değişmeye başladı, idrak artıyor, rüyalarda cevaplar veriliyor, çok ilginç gerçekten..

“Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed”

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 22706 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Furkan Enes
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)