Önemli Bir Duyuru

Bu konu Asema tarafından 10 sene önce açıldı, 70 kere okundu ve 10 Cevap verildi.
Asema
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 2084
Yanıt Sayısı: 4292
10 sene önce

Merhabalar İlimalemi üyeleri ve yetkilileri.bir süre sonra forumdaki yasaklı üyeliğim tekrar açıldı.fakat forumda bazı sebeblerden dolayı sadece takip amaçlı gireceğim.Forumda Çoğu Suçlamalar aldım ve sustum.Sanırım bazı kötüleyen veya hakkımda Bazı yorumlar yapan Kişilerin olduğunuda düşünüyorum.Forumdan Birde şunu isteyeceğim.Benim açtığım ve bana Ait olan Konuları başka foruma açarken benden izin alınız veya altına alıntı yazınız.Aksi taktirde başka üyelikle girip başka forumlarda bana ait olan konuları açıpta kendi gibi gösteren üyelere hakkım helal değildir.Forumda yaptığım tüm okumalar ise helali hoş olsun.Çünkü diğer bu tür forumlardaki Çoğu fikirler ve uygulamalar benden Çalındı ve konularım çalınıp kişiler kendisi gibi gösterdi ve sesim Çıkmadı. ve Çoğu yanlış anlaşılmalar olup suçlu durumuna düşen çoğunlukla ben oldum.Bunu Belirtmek istedim.Özellikle yetkililerden ricam Konu Silinmesin veya Başka bir konu ile bu duyuru konusu birleştirilmesin.Bana olan hakkı kullanıp bu yazıyı yazıyorum.Umarım Saygı gösteren ve anlayış gösteren Üye ve yetkililerin olacağını düşünüyorum.-AsemaSevgiyle.

Fırtına
Üyelik Zamanı: 12 sene önce
Konu Sayısı: 91
Yanıt Sayısı: 1697
10 sene önce
bu site bende dahil olmak üzere bir yada birkaç kişiye bağlı olarak yürümüyor sayın asema bu sebeple sen neye dayanarak kendinle alakalı sürekli duyuru konuları açıyorsun ben bile bugüne kadar şahsımla alakalı hiçbir bilgilendirme konusu açmadım senin neden yasaklı olduğu üyelere bildirdik ve değerli bir kardeşimizin sözlerinede itimat ederek yasağını kaldırdık senin şu yazdıkların insanların kafasını karıştırmaktan başka bir işe yaramaz konularım diyorsun bana özeldende yazdım sana ait olmayan bazı konulara alıntı yazmadığınıda biliyorum ve sakın yok deme araştırıp gördüm ve ispatlarımda iftira konusuna gelince bunu hemen hemen herkes yaşıyor zaten benim hakkımdada çok şey yazıldı çizildi zamanında tellibaba var en son ninki buydu belkide isim benzerliğinden kaynaklanan sorun yüzünden adam hakkında söylenmedik yalan kalmadı oysa onu en iyi tanıyan insanlardan biri bendim en ufak şeylerde akıl danışan ve üyeliği boyunca sadece açtığı konularla insanlara faydalı olan bir insandı ve emin ol senden daha fazla emeği var bu sitede ama bunlara rağmen biz bugüne kadar kimsenin işine karışmadık senin hakkında birileri bana birşey söyler benim hakkımda birileri sana birşey söyler o ona bu buna hep bişeyler söyler ama altını çizmek istediğim konu yönetim asla bu tür davranışlarla hareket etmez her insan doğru yada yanlışları görebilecek zekaya sahiptir şu internet ortamında ve her sitede kimin ne olduğunu detaylıca biliyoruz ama insanlar kendileri görsün ilimalemini ilimalemi yapanda budur burada tek bir amaç var oda huzurlu bir ortam aksini düşünenlerede tek bir sözüm var bırakın artık iyiniyet suistimalini (bu sözüm geneldir pay çıkarması gerekenler çıkarır umarım) Asema konun kapanacığını ve seninde kurallar çerçevesinde üzerine düşeni yapacağını ümit ediyorum.
yaseminn
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 144
10 sene önce
Şuan yazılanları şaşkınlıkla okuyorum.Bu siteye tesadüfen üye oldum ve çok değerli paylaşımlarınızdan faydalandım ve halada faydalanıyorum hepinizede sonsuz tşkler gerçekten her gün ziyaret edip paylaşmış olduğunuz duaları okuyor ve manevi huzur buluyorum Asema kardeşimdende dua ve istek bölümündende çok yardım istedim saolsun yardımcıda oldu şimdi birileri bişeler demiş vb. gibi şeyler güneş balçıkla sıvanmaz birileri der söyler kimselerede engel olunmuyor vicdan meselesi benim bildiğim ben bu sitede sizlerle huzur bulduğum arkadaşlar en sıkıntılı en zor günlerimde halada atlatmış değilim ama şükürler olsun ben nacizane dostça ve sevgiyle kalınması her olumsuzlukların üstünü sevgiyle kapatılması dileğiyle.sevgiler
yagmurdamlasi
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 101
Yanıt Sayısı: 1060
10 sene önce
Bence en önemlisi yaptigimiz yardim ve paylasimlar Allah rizasini kazanmak icin olsun. O onu demis, bu bunu demis, su sunu demis. Neden kimse demiyor Allah ne diyor? Yaptigimiz ameller Allah'a ihlasli bir sekilde olsun ki bosa gitmesin. Burda huzur olmasini istiyorum, herkes icin. Allah rahatlik versin herkese.
Asema
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 2084
Yanıt Sayısı: 4292
10 sene önce
Eyvallah Diyorum. Herkes Selametle kalsın O halde. Bu gibi olaylardan sonra forumda bulunmam hoş görülmez. Selametle.
LâL
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 1020
Yanıt Sayısı: 1991
10 sene önce
Sevgili Asema ; Öncelikle Yeniden hoşgeldin :) Hemen hemen aynı durumu yaşayan biriyim seninle. Aynı gün yasaklandık ama yasağım kalktığı günden bu yana tekrar beni seven bana inanan insanlarla kaldığımız yerden her türlü paylaşıma devam ediyorum Bu tür olumsuzluklar olabilir her yerde hayat genelinde de yokmu sanki? Olumsuzlıklar seni yıldırmasın Sonuçta burda beni seven yokluğumu hisseden sevgili dostlarımın hiç bir suçu günahı yok Bunu onlara mâaL edemem Beni sevdikleri sürece onları bırakamam sana yakışan da budur Bu benim Şahsi fikrim elbette kendin için en iyisini en güzelini yine sen bilirsin .. Bana saygı duymaktan başka bir şey düşmez Ama o ki geldin ; tekrar hiç bu tarz yaklaşımlara girmeden kaldığın yerden devam etmeliydin bence Çünkü bu seni sevenlere haksızlık olmazmı bu kez Dilerim hakkında hayırlısı ne ise o olsun sevgiyle kal..
ilkAY
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 226
10 sene önce
LAL ve ASEMA, ikinizde aylardir girdigim bu sitede en güzel ve faydali paylasimlarla karsima cikan insanlarsiniz. Bence ikinizde kalmalisiniz. Sizi cekemeyende vardir elbet, ama onlara aldirmayin yaa. BIZ SIZI SEVIYORUZ. Ve Sizi bu sitede her zaman görmek istiyoruz. Saygilarla...
manolya
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 364
10 sene önce
Evet asema kardeşim bencede dönmen kaldığın yerden devam etmelisin seni özledik kardeşim yinede senin için hayırlısı neyin olcağına inanıyorsan öyle yap selametle ışıkla kal kardeşim..
Asema
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 2084
Yanıt Sayısı: 4292
10 sene önce
Saolun dostlar. fakat bazı gerginlikler yaşandı. Artık bu forumda olan güvenim bazı kişilere karşı sıfıra indi. Düşünceleriniz mutlu etti fakat daha fazla kalamam. Çünkü ben buraya yine emek versem yine birşeyler olacak ve bu gibi durumlarla karşılaşacağım. yine verdiğim emeklerim boşa gitmiş olacak. Ben her zamanki gibi susuyorum. ve herkese Selametle diliyorum. Sevgiyle.
maneviyat
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 2
Yanıt Sayısı: 146
10 sene önce
sevgili asema güven kolay kazanılmaz ama çok çabuk kaybedilir sen bizim güvenmizi kazandın ve gördüğün gibi kolayda kaybetmiyorsun her kez kendi yaptığından sorumludur biz senin bizlere faydalı bir kardeşimiz olduğun inancındayım.lütfen bazı kararlar alırken bunca kişinin sana olan güvenini de göz önünde bulundur.ben inanıyorumki güzel kalbin bizden yana karar verecek.
Fırtına
Üyelik Zamanı: 12 sene önce
Konu Sayısı: 91
Yanıt Sayısı: 1697
10 sene önce
kimseyi zorla siteye bağlayamayız elbette faydalı olmak isteyen olur gitmek isteyen gider kuralla yukarıda belirttiğim gibi bu site bbir veya birkaç kişiye bağlı değildir yarın ben bile burada olmayabilirim konu kapanmıştır
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22709 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Asl
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)