İp Bağlama Büyüsü

İp ağlama büyüsü bilinen bağlama büyüleri içerisinde en büyüğüdür. Genel olarak amacı insanların birbirine bağlanmasını sağlamak adına yapılır. Bu büyü beraberinde aşk yaşamak amacıyla da bulunur. Yapılan kişilerin hayatları boyunca mutlu bir şekilde yaşayacağına geçmiş dönemlerden itibaren inanılır.

İp Bağlama Büyüsü Nedir?

İp bağlama büyüsü tarihsel olarak ele alındığı takdirde geçmişi uzunca bir zamana dayanır. Çok geçmiş tarihlerde ip bağlama büyüsü ile kişiler istedikleri kişileri birbirine bağlanması sağlamaktadır. Bu büyü amaç olarak da bakıldığı takdirde sevgili ya da eşinin kendisine bağlanmasıdır. Genel olarak sonucunda oldukça verimli etkiler ortaya çıkar. Ancak yanlış ya da hatalı yapıldığı takdirde olumsuz sonuçları geri dönüşü olmayan bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu sebepten dolayı ilk bağlama büyüsü yapılırken alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve konu ile ilgili medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu ip bağlama büyüsü ile beraber birçok büyünün en önemli şartıdır. Uzman medyumlar konuya tamamen hakim olduğu için ve bu alanda tecrübe kazanmasından dolayı hatasız bir şekilde ip bağlama büyüsü gerçekleştirir. Herhangi bir kişi ip bağlama büyüsü yaptığı takdirde sonuçları istenmeyen bir şekilde ortaya çıkar.

İp Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İp bağlama büyüsünün nasıl yapıldığına dair birçok süreç bulunur. Burada yapılan büyü bir ipe düğüm atılması ile gerçekleşir. Genel olarak atılan düğüm sayısı 40’tır. Burada atılan düğümler oldukça önemlidir.

  • Düğümler atılırken farklı ifadeler kullanılır.
  • Farklı hareketler yapılır.
  • Kullanılan sözler ya da büyü işlemi gerçekleşirken tılsımlı sözcükler medyum tarafından söylenir.
  • Her medyumun kendine göre farklı tılsımlı sözcükleri bulunur.
  • Burada bu sözlerin ne kadar etkili olduğu medyuma göre de değişir.
  • Herhangi bir medyumun ip bağlama büyüsü yapması kullandığı sözlerden dolayı istenilen etkiyi oluşturmayabilir. Burada olumsuz sonuçları kişiye zarar verdiği için kullanılan sözcükler de bir o kadar önemlidir.

Her bağlama büyüsünde bu sebepten dolayı sabırlı olunması önemlidir. Bu işlem 40 defa yapıldığı gibi yaklaşık 10 günlük bir bekleme süresi içerisinde etkilerini göstermeye başlar.

Evde İp Bağlama Büyüsü Yapılır Mı?

İp Bağlama Büyüsü

Evde kişiler kendi kafalarına göre ip bağlama büyüsü yapmaya kalkıştığı takdirde bu durum doğru olmaz. İp bağlama büyüsü ile beraber birçok büyü yapılırken çeşitli sözler söylenir. Bu sözler söylenildiği zaman büyü etkili olur. Aynı zamanda çeşitli el hareketleri de büyü ile birlikte harekete geçer. Alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve yaptığı işler sonrasında olumlu sonuçlar alan bir medyumla irtibata geçtiğiniz takdirde ip bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Ancak evde ip bağlama büyüsünün yapılması doğru olmaz

İp Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ip bağlama büyüsü yapıldıktan sonra tekrardan bozdurma işlemi mümkündür. İlk bağlama büyüsü yapım aşaması zor ve meşakkatlidir. Kısa bir süre içerisinde yapılıp gerçekleşmez. Burada sabırlı olunmalıdır. İp bağlama büyüsü yapıldıktan sonra hal ve hareketler değiştiği zaman ya da zamana bağlı olarak süreç farklı şekilde ilerleme gösterdiği takdirde bu büyü bozulabilir. İp bağlama büyüsünün bozdurma işlemi de yine aynı Medyum tarafından yapılmalıdır. Farklı bir medyumun bağlama büyüsünü bozması doğru olmaz.

İp Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

İp Bağlama Büyüsü Riskli Midir?

İp bağlama büyüsü deneyimsiz bir kişi tarafından yapıldığı takdirde kesinlikle risklidir.  Bu konuda dikkat etmekte fayda var.

İp Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

İp büyüsünde kullanılan malzemeler medyuma göre değişkenlik gözetir. Burada net 1 malzeme listesinin söylenilmesi doğru olmaz.

İp Bağlama Büyüsü Kim Tarafından Bozulmalı?

İp bağlama büyüsü hangi medyuma yaptırılmışsa aynı Medyum tarafından bozulmalıdır.

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2030 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir