İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

Herhangi bir konuda bağlama büyüsü yapılırken, çoğunlukla ip büyüleri kullanılır. Amacına uygun olarak yapıldığında yapması ve bozması kolay büyülerdendir. İple yapılan bağlama büyüsü nedir konusunda araştırma yapan birçok kişi, her ne kadar kolay gibi görünse de bu tip büyüleri evde kendi başlarına yapmayı asla denememelidir.

Çoğunlukla düğüm büyüsü olarak da adlandırılan iple bağlama büyüsü; sevilen kişinin kendisine bağlanması için yapılan aşk büyüleri arasında yer alır. Büyünün yapılması sırasında kullanılacak ritüeller ve vefk çalışmaları olduğundan, büyü yapımı ya da bozulmak isteniyorsa, konusunda ilim sahibi olmuş medyumlardan yararlanılır.

İple Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Yüzyıllardan gelme bir gelenek olarak kadınlar ve erkekler; bir şeyleri elinde tutmak, güç sahibi olduğunu göstermek, insanların bağlılığını elinde tutmak için, büyülerden yardım almıştır.

Günümüzde de çeşitli nedenlerle yapılan iple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır konusu merak edilir. Burada önemli olan büyünün amacının iyi niyet taşımasıdır. Ancak ne yazık ki kötü niyetler için de büyülerden yararlanılabilir.

  • Karı ve kocanın arasındaki ilişkinin düzelmesi
  • Sevgililer arasında, tam bir bağlılık olması
  • İş hayatında çok daha iyi kazançların elde edilmesi
  • Rızık ve kısmet kapısının açılması gibi nedenlerle büyü yapılabilir.

Elbette ki bunların tam tersi amaçla işleyen büyülerin yapıldığı ve bozulması konusunda birçok yolun olduğu da unutulmamalıdır. Ancak bu büyülerin hem yapılmasında hem de bozulmasında, ehil kişilerden ya da profesyonel medyumlardan yararlanılması gerekir.

İple Bağlama Büyüsü Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlar?

İple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunun dışında, etkisinin ne zaman görüleceği konusu da büyüyü yaptıran ya da büyüye maruz kalan kişiler arasında merak konusudur.

Büyüyü uygulayıcının gücü, büyünün kuvveti ve uygulanacak ritüeller bakımından, büyünün etkisinin görülmesi süresi değişebilir. İp büyüsünde çeşitli renklerde ipler kullanılır ve bu renklerin belli bir amaca hizmet etmesi beklenir.

İp büyüsünün amacına ulaşması için, en son kullanılan renkli ipin de çözülmesinin sonunda, büyünün etkileri görülmeye başlar. Büyünün etkisinde olan kişilerde; yorgunluk, olaylara isyankârlık gösterme, unutkanlık yaşama ya da olaylar karşısında daha dalgın olma gibi haller görülse de zamanla bu etkiler kaybolacaktır.

Halatla Bağlama Büyüsü ile İple Bağlama Büyüsü Aynı mıdır?

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

İple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda elbette ki normal bir ipten bahsetmek mümkün değildir. Farklı renkler farklı konuları anlatır ve büyü uygulayıcı, bu renklere bağlı olarak büyüyü hazırlar.

Halatla bağlama büyüsü; yapılacak bağlama büyüsünün uygulanacağı kişilerin evli ya da nişanlı olma durumlarında uygulanır. Halatla bağlama büyüsü yapılırken; ritüellerin çok dikkatli uygulanması, okunacak duaların dikkatli seçilmesi ve doğru okunması önemlidir.

Bu tür büyülerin tehlikeli olabileceği asla akıldan çıkarılmamalı ve kendi başınıza evde deneme yaparak, uygulanmamalıdır. Her büyü, kendi içinde özelliklere ve özel ritüellere sahip olduğundan dolayı; uygulama esnasında yanlış yapılacak bir hareket ya da eksik okunacak bir dua, duanın ters tepmesine ve işin içinden çıkılmaz hallere sokabilir.

İple Bağlama Büyüsünden Kurtulmak Mümkün müdür?

İple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunu araştıran birçok kişi, iple bağlama büyüsünden kurtulmanın yollarını da araştırabilir. Büyülerden kurtulmanın ilk şartı, büyünün etkisinde olunup olunmadığının belirlenmesidir.

Ortada herhangi bir büyü yapma durumu yoksa, kişinin ya da etrafındakilerin zarar görmesi içten bile değildir. İştahta azalma, yemekten içmekten kesilme, sosyal hayattan uzaklaşma, sadece büyüyü yapan kişiye odaklanma söz konusudur.

Büyünün etkilerini ortadan kaldırmak ve daha huzurlu bir hayat için; dua çalışmalarının yanında vefk çalışmaları ve muskaların yazılması da büyünün bozulmasında önemli rol oynar.

Ancak yine de konusunda ilim sahibi olmuş medyumlar aracılığıyla büyü bozma işlemini gerçekleştirebilir ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

 

İple Yapılan Bağlama Büyüsü SSS

İple bağlama büyüsünde renklerin hangi anlamı vardır?

İple bağlama büyüsünde; kırmızı renk arzu ve aşkı, beyaz renk sadakati ve bağlanmayı, pembe renk ilişkinin daha uzun süreli olmasını, mor renk yaratıcılığı ve monotonluktan uzaklaşmayı ifade eder.

İple bağlama büyüsü nasıl hazırlanır?

İple bağlama büyüsünde kullanılan renklerin anlamına ve çözülme sırasına göre büyü hazırlanır.

7 renkli ip bağlama büyüsünde hangi renkler kullanılır?

7 renkli ip bağlama büyüsünde; sırasıyla kırmızı, mavi, mor, pembe, beyaz, siyah ve gri renkteki ipler kullanılır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1364 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir