!!!!Allah Rızası için yardım eden olurmu sözkonusu kardeşim

Bu konu 0108Ltfn tarafından 2 sene önce açıldı, 1253 kere okundu ve 2 Cevap verildi.
0108Ltfn
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 0
2 sene önce

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin. İnanılmaz çaresizim. Erkek kardeşime büyü yapıldığına çok eminim. Annemi intihara sürükledi 58 yaşındaki kocaman babamı hıçkıra hıçkıra ağlattı. Evlendiği kız çok tehlikeli ama göremiyor. Evlenmelerini hiç istemedi ailem. BEN ENGEL OLDUM. SEVENLERİN ARASINA GİRMEYİN EVLENSİNLER DEDİM. Ama evlendikten sonra zamanla kardeşim inanılmaz değişti. Bize bağırmaya başladı. Evlerine gittiğimizde karısı bizi evden kovdu. Görmemezlikten geldi. Anneme yanında siz benim isteklerime uyacaksınız. Ben sizin adetlerinize uymak zorunda değilim diye anneme bağırdı. Hepben engel oldum ne olur anne huzurları bozulmasın diye. kızla konuştum bak atalarına saygılı ol saygısızlık yapma sevmek zorunda değilsin diye. Bunları konuşmama rağmen malesefki yaptıkları yetmez gibi evimize gelip bacak bacak üstüne atıp parmağınıda kaldırım yüksek bir volümle benim evime benden habersiz gelmeyeceksiniz. Ben nezaman istersem ozaman geliceksiniz demiş. (Buarada biz evlerine 1 yıl içerisinde 3-4 defa anca gitmişizdir. Oda onların zorlaması ile…) Ve malesefki annem sinir krizi geçiriyor. En kahredicisi kardeşim kendine gel be oturda dinle diye bağırıyor. Bunun üzerine babam evden kovmak zorunda kalıyor. Annem kaldıramıyor intihar etmeye kalkarken yakaladım. Babam atam tek kaşına kıyamadığım adamı hıçkırıklara boğulurken buldum. Kız çok tehlilekeli allaha inancı olmayan bir insan. Kardeşim oruç tutardı cuma namazlarına giderdi hiçbirini yapmaz oldu. Kardeşimi atalarından ayırdı. Kahretti. Yaşayan ölüye çevirdiler. Evlerimiz var satıp gitmek istenince aramaya gelmeye çalıştılar. Annemler tepki vermeyince biranda evden koltuğun arasından muska çıktı dediler çıkan muskayı camide birkaç hocaya gösterdik. Bunun cevşen olduğunu söylediler. Allah rızası için kardeşimi mahfedecekler dileğim ayrılmaları değil sadece üzerindeki ne büyü varsa kalkmasını sağlayabilecek gerçekten işinin ehli ve gerçekten allah rızası için yapan birine ihtiyacım var. Lütfen bana yardımcı olun. Ailem kaybediyorum. Ne yapacağımı nereye gideceğimi nasıl üzerindeki büyüyü kaldıracağımı bilmiyorum. Konu allaha inanmayan ama fitne fücur büyülerle uğraşan insanlarla alakalı. Yardım edin lütfen. LÜTFEN!:crybr1:

zeinarda
MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 72
Yanıt Sayısı: 322
2 sene önce
Böyle olaylarda neden hep büyü üzerinde durulur,evlendikten sonra eşinin ağzının içine bakan pek çok erkek gördüm,eşinin her istediğini sorgulamadan yapan erkekler hiç de az değil... Eşi istemediği için ya da eşi huzursuz olmasın diye ailesinden uzaklaşan pek çok erkek var. Mutlaka büyü olması gerekmiyor..Ana-baba olarak evlatlarını kaybetmiş duygusundan sıyrılıp araya mesafe koymak en doğrusu olur... Madem evlerinizi satıp başka yere taşınma imkanınız var,hiç durmayın başka kente taşınmanız gelinin evinize girmesini yasaklamak da bir diğer çözüm olabilir. Sizde davet edilmedikleri sürece evinizde görmek istemediğinizi net bir şekilde anlatın ve uygulayın...Merak etmeyin kardeşinizin başına bir şey gelmez.O kendi dünyasında zaten mutlu. Siz büyü diyerek kendinizi harab ederken o keyfine bakıyor..Bizim aile yapımızda ana-baba yaşlandığında oğullarının evinde yaşamak isterler,kızları için el oğlunda derken oğullarının da el kızında olduğunu düşünmezler.Sizin gelin de bunu bildiğinden kendince en başından tedbirini almış görünüyor.. Bence olayın büyüden ziyade kişilik ve karakter boyutu daha ağır basıyor..Piyasada kime gitseniz yüzde yüz büyü diyecekler zira büyü bozma bakım yapma konusu yeni bir sektör olarak gittikçe yaygınlaşmakta...Piyasadaki bu tür şarlatanlara inanmayın.. Yapacağınız tek şey kardeşinizin hidayete erişip ana-babaya saygı ve sevgi göstermesi için dua etmektir.
XADAMX
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 5
2 sene önce
Zeinarda arkadaşım zaten gereken cevabı vermiş,ama illada büyüden şüpeleniyorsan test et bununda imkanı var bunu sende öğrenebilirsin burda çeşitli büyü bozma receteleri var bilmiyorum eminde değilim ama kesinlikle büyümü değilmi öğrenebieceğin seninde uygulayıp yapabileceğin testler vardır.Uygulamaya ben test diyorum sen anla.Hoca ya gitsen arkadaşımızında dediği gibi korkunç bir sektör oluştu eskidende vardı hatta mısırda büyü okulları varmış tabi bu çok eski konuyu saptırıyorum sıf sen rahatla diye kafana takma her kendine hocayım diyenede güvenme Para aşkıyla bu işleri yapanlar seni şirke düşürüp imanındanda edebilir dediğim gibi büyü olup olmadığını anlıyacağın bir formül muhakkak vardır.Allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmez sen kafanı rahat tut sen kafanda olayı büyüttükçe mevzuda büyür psikolojik olarak hasara uğrayan sen olursun.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22706 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Furkan Enes
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)