Bedensiz Varlıklardan Nasıl Korunabiliriz?

Bu konu Sİhab tarafından 10 sene önce açıldı, 82 kere okundu ve 5 Cevap verildi.
Sİhab
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 830
Yanıt Sayısı: 1317
10 sene önce

3 Hafta Boyunca Haftada Bir Defa Evde Yapılacak İşlemler

  • [*]İkinci ve üçüncü sayfadaki tüm ayet ve duaları bir şişe içme suyuna, bir şişede musluk suyuna okuyup üflüyoruz. İçme suyunu 1 hafta boyunca ailece kullanıyoruz. Musluk suyunu da bütün odaların köşelerine, kapı ve pencere pervazlarını spreyliyoruz.[*]Aynı ayetleri tüm odalara okuyup üflüyoruz (tuvalet ve banyo hariç).[*]Yedi dükkân süprüntüsü ya da üzerlik tohumu isimli tütsülerle evin tamamını tütsülüyoruz.[*]Dışa açılan tüm kapıları ve pencereleri Ayet-el Kürsi okuyarak siyah saplı ekmek bıçağıyla işaretliyoruz.

Rızık İçin Yapılacak İşlemler

  • [*]İş yerimizde, mümkün değilse, evimizde sela ile cuma ezanı arasında “yedi dükkân süprüntüsü” ile tütsü yapıp amen’er resulü’yü toplam 33 defa okuyup üflüyoruz.[*]Her gün sabah ve akşam birer defa karınca duasını okuyoruz.[*]Her gün 100 defa “ya rezzak” (rızık veren – rızık verenlerin en hayırlısı) çekiyoruz.[*]Her gün toplum içine çıkmadan önce 7 tarafımıza besmele ve “ha-mim” diyerek üflüyoruz. Sekizinciyi içimize çekiyoruz. Her işimize besmele ile başlıyoruz.[*]Rızkın en büyük düşmanının içki ve zina olduğunu unutmuyoruz.

Büyü Çözmek İçin Yapılacak İşlemler Öncelikle yukarıda bahsedilen evde yapılacak işlemleri harfiyen uyguluyoruz. Genel Yöntemler

  • [*]Tam olarak kusuyoruz.[*]Kızılay’a veya bir sağlık birimine kan veriyoruz.[*]Haftada bir defa olmak üzere 3 hafta boyunca 2. ve 3. Sayfadaki tüm ayet ve duaları 5 lt suya teker teker okuyup üflüyoruz. Bu suyla geniş bir leğenin içerisinde gusül abdesti alıyoruz. Leğendeki suyu ayak değmeyen bir yere boşaltıyoruz.

Denize Girme

  • [*]Çok etkili bir yöntemdir. Büyüye, cin tasallutuna ve nazara karşı kesin çözümlerden biridir.[*]Euzu Besmele ile denize girin.[*]Suya dalın ve nefesiniz tükenene kadar dipte kalın. Dipteyken vücudunuzun hiçbir bölümünün havayla temas etmemesi çok önemlidir. Dipten çıkınca iyice soluklanın.[*]Dibe dalma işlemini yedi defa tekrarlayın.[*]Bu işlemi gün üç defa tekrarlayın.

kaynak:havas kitapları

assena
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 78
10 sene önce
Sayfalar nerde kardesim saygilarimla
cannur
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 65
10 sene önce
sayfalar nerde kardeşim.
havas
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 26
Yanıt Sayısı: 116
10 sene önce
Arkadaşlar işin en kolay yöntemini yazmak istedim çörek otu ve günlük alın bir çay tabagının içine yerleştrin ( demir tabak ) alttan mumla ısıtın çörek otu yag gibi olmaya başlar günlükte duman vermeye başlar tüm odaları dolaştırın bakalım bir şey kalıyormu banada dua etmeyi unutmayın
oppam
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 119
10 sene önce
Modum Ceyda, burdan şu çıkıyor sen büyüdemi yapıyorsun, valla senden korkulur :thumbsup[1]:
oppam
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 119
10 sene önce
Ceyda Modum, sen benim şu aşık ve itaatteki soruma bir cavap versen sana zahmet yapacağımda...Keririn mi, kebirin mi ?
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22709 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Asl
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)