Göz Cevresi Bakımı İçin Evde Yapacağınız Kürler

Bu konu goldenstar tarafından 9 sene önce açıldı, 22 kere okundu ve 3 Cevap verildi.
goldenstar
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 18
Yanıt Sayısı: 688
9 sene önce

Gece Nemlendiricisi Malzemeler 1 damla jojoba yağı 1 damla tatlı badem yağıHazırlanışı ve Uygulanışı İki yağı iyice karıştırın. Dış köşeden başlayarak içe doğru parmak uçlarınızla sürün. Yağın göz pınarına gelmemesine dikkat edin. Yuvarlak hareketlerle masaj yaparak yağı göz çevresine yedirin. Gece boyunca yağı göz çevresinde bırakın.Not: Göz çevresi bakım yağını haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.Koyu Halkalar İçin Göz çevresindeki koyu halkaları yok etmek için doğanın sunduğu çözümlerden faydalanabilirsiniz.Papatya Çayı Hazır paketlerde satılan papatya çayını sıcak suyun içinde 5 dakika demleyin. Sürenin sonunda süzüp poşet çayı buzluğa kaldırıp 2 dakika bekletin. Papatya çayı poşetini gözlerinize kompres yapıp 5 dakika bekletin.Patates Küçük boy bir patatesin kabuklarını soyup incecik dilimleyin. Düz bir zemine uzanıp gözlerinize patates dilimleri koyun. 5 dakika bekletip ılık suyla durulayın.Salatalık Salatalığı dilimleyip gözlerinize yerleştirin. 10 dakika bekleyin. Durulamanıza gerek yoktur.

emra
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 38
Yanıt Sayısı: 298
9 sene önce
Çok güzel bilgiler ama ben bunları yüzüme sürünce bebişim benden korkuyor:)Büyüsün birlikte yaparız o zaman.....
goldenstar
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 18
Yanıt Sayısı: 688
9 sene önce
:smile: bebişin saglıkla büyüsün emracım ,hayırlı evlat olsun inş. onun büyümesini beklerken sen jojoba ve badem yagınla olan kısmını yap şeffaf olduguna anlamaz sonra giden yıllar geri gelmıyor ne yazıkki
emra
Üyelik Zamanı: 10 sene önce
Konu Sayısı: 38
Yanıt Sayısı: 298
9 sene önce
Evet evet.Tamamen haklısın maskelerim şeffaf zaten.Bunların naturel olması çok daha güzel.Güzel dileklerin rabbim katında kabul olsun.Cümlemizin evlatlarını hayırlı eylesin,hidayet nasip etsin inşaallah.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22677 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Paker
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)