Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Belirtileri

Karı kocanın arasına giren soğuk rüzgarlar bir büyünün tesiri olabilir. Bunun anlaşılması adına medyumlara yönelmeniz en doğrusu olacaktır. Çünkü sadece alanında ehli medyumların anlaması ve büyüyü bozmak için harekete geçmesi etkili olacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Karı kocayı ayırma büyüsü belirtileri olarak öncelikle duygu ve davranışlardan söz etmek daha doğru olacaktır. Karı kocanın büyü tesiri altında olması üzerine:

  • Büyük aşkın zamanla sona ermesi kaçınılmaz hale gelebilir.
  • Sevgi ile saygı duygunun yitirilmesi üzerine sorunlar ortaya çıkmaya başlar.

Ayırma büyüsü evliliklerin eski sevgi ve saygı temellerine zarar verir. Bunun yerine nefret duygusu ön plana çıkmaya başlar. Eşlerin zamanla birbirlerinden nefret etmeye başlamaları kaçınılmaz hale gelir. Bu yaygın nefret duygusu üzerine de ayrılık kararı aldıkları görülür. Hatta kısa sürede alınan ayrılık kararı ve de duyguların değişmesi de büyünün tesiri altında olduklarını gösterebilir. Tüm bu davranışlar büyü belirtileri olarak ele alınabilir.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Karı kocayı ayırma büyüsü belirtileri olarak en başta nefret duygusundan söz edilir. Çiftlerin zaman içerisinde birbirlerinden nefret etmeleri kaçınılmaz hale gelir. Hatta tiksinmeye başlamaları söz konusudur.

Karı koca büyüsü çiftleri derinden etkiler ve ayrılığa doğru sürükler. Şöyle ki çiftlerin birbirlerinden iğrenmeleri adına büyüye yer verilir. Özellikle de:

  • Evli çiftlerin aileleri tarafından bu tarz ayrılma büyülerine değinilir.
  • Fesat duygular içerisinde olan kimseler tarafından da yapılabilir.

Karı kocayı ayırma büyüsü belirtileri olarak öncelikle nefret duygusu öne çıkar. Buna ek olarak çiftlerin birbirlerinden iğrenmeleri ve de tiksinmeleri kaçınılmaz hale gelir. Zamanla da birbirlerine olan sevgi ile saygılarını yitirmeye başladıkları görülür. Geriye hiçbir şey kalmadığı zaman da ayrılık kararı öne sürülebilir.

Ayırma Büyüsü Neye Sebep Olur?

Karı kocayı ayırma büyüsü belirtileri olarak çoğu zaman duygusal durumdan söz edilir. Buna ek olarak kişilerin daha hırçın ve öfkeli hale gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Hatta çiftlerin artık birbirlerine zarar vermeye başladıkları görülür. Bunun gibi:

  • Ayırma büyüsüne karşı başkalarına ilgi duymaya başlanabilir.
  • Başka heyecanların peşine düşülebilir.

Ayrılık büyüsü evliliklerin derinden etkilenmesine neden oluyor. Geri dönüşü olmayan ayrılık kararlarının alınması söz konusu olabiliyor. Hatta ardından yeni ilişkilerin doğması da mümkün olabilir. Tüm bu durumlar geri dönüşü olmayan ayrılıkları getirir. Evli çiftlerin kendi hayatlarına bakmaları esas alınır. Yeni hayatlarında mutlu ve huzurlu olmaları da mümkün hale gelebilir. Öyle ki çoğu zaman çiftlerin birbiri ile uyumlu olmaması üzerine bu tarz büyülere değinilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karı kocayı ayırma büyüsü belirtileri nelerdir sorgulayanlar ani kavgalardan söz edilebilir. Çünkü büyü tesiri altında olan çiftler zamanla anlaşamaz ve kavgalar boy gösterebilir. Bunun nedeni büyü olabilir ve:

  • Çeşitli surelerin dile dökülmesi üzerine büyü uygulanmış olabilir.
  • Çeşitli nesneler eşliğinde de büyünün yapıldığı ortaya çıkabilir.

Sonuç olarak medyumlar tarafından büyünün anlaşması sağlanır. Evli çiftler sorunları üzerine ayrılma büyüsünü ortaya çıkarmak isteyebilir. Hatta hemen arkasından da büyünün bozulması adına yine medyumlar ile harekete geçilebilir.

Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ayırma büyüsü bozulabilir mi?

İşinde ehli medyumlar tarafından büyünün bozulması mümkün olacaktır.

Karı koca ayırma büyüsü anlaşılır mı?

Birkaç hafta içerisinde çiftlerin birbirlerine olan tutumlarına karşı anlaşılması söz konusudur.

Ayırma büyüsü sadece karı kocaya mı yapılır?

Sevgililerin ayrılması için de yapılır ve buna ek yakın aile ilişkilerinden şikayetçi olanlar da ele alabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1524 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir