Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsü

Tesirli tılsımlar olarak bilinen büyülerin kökeni milattan öncesine kadar dayanıyor. Söz konusu ayrılık olduğu zaman da bunların arasına nesneler üzerinden yapılan büyüler katılıyor. Özellikle de kaşıkla yapılan ayırma büyüsü en etkilileri arasında gösteriliyor.

Kaşıkla Ayırma Büyüsü Etkili Mi?

En tesirli olan büyüler arasında gösterildiğini unutmamak gerekir. Nitekim belirli bir nesne ile yapılan büyülerin çoğu tesirli olduğu için öne çıkmıştır. Bunlar arasında yer alan kaşıkla yapılan ayırma büyüsü üzerinden:

  • Birkaç gün içerisinde tesiri görmeniz kaçınılmaz olacaktır.
  • Doğru bir şekilde yapıldığı zaman herkesi tesiri altında bırakması söz konusudur.

Doğru yapılması için de medyumlar ile iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü manevi ilimlere sahip olan medyumlar okunması gereken sureleri dile döker. Bunlar ek etkili olan nesneleri kullanmayı ihmal etmez. Bir bütün olarak ele alınan büyü ritüellerine karşı istenilen sonucu elde edersiniz. Gerek evliliklere gerekse sevgililere ilişkin ayırma büyülerine yönelebilirsiniz. Nitekim yaygın olarak istenmeyen birliktelikler için ele alınmaktadır.

Kaşıkla Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adı üstünde kaşık üzerinden gerçekleşir ve öncesinde surelere değinilir. Surelere hakim olmak güç olduğu için medyumlar ile iletişime geçmek gerekir. Öyle ki kısa ayetlerin kaşıkların üzerine işlenmesi üzerine büyü ritüellerine yer verilir.

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsü öncesinde nedenlere değinilir ve kişilerin bilgileri de istenebilir. Özellikle de şahsi bilgilerin sıralanması önem arz eder. Çünkü verilen bilgilere karşı büyünün işlenmesi kolay hale gelir. Medyumlar tüm bu bilgiler üzerine:

  • Surelere değinir ve üst üste tekrar edilmesini uygun görebilir.
  • Surelerin kaşık üzerine eklenmesi veya buna benzer ritüellere geçilmesi gerekebilir.

Kaşık büyüsü için internet üzerinden çeşitli açıklamalara değinilir. Ancak bunlara riayet etmek yerine medyumlar ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Kaşıkla Evlilikleri Bitirme Büyüsü

Ayırma büyüsü yaygın olarak istenmeyen evliliklere dair ele alınır. İstenmeyen evliliklerin son bulmasında büyüye başvurulur ve en kısa süre içerisinde yanıt almanız sağlanır. Çoğu zaman:

  • Kişileri mutsuz eden evliliklerin sona ermesi adına değerlendirilir.
  • Menfaat içeren ve zarar veren evlilikler üzerinden de gerçekleşmesi esas alınabilir.

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsü evliliklere en kısa süre içerisinde tesir eder. Birkaç gün içerisinde çiftlerin birbirlerinden soğumaya başlaması kaçınılmaz hale gelir. Bu soğuma uzaklaşmayı beraberinde getirir. Geriye ise ayrılık kararı almak kalır. Büyünün tesiri ile evli çiftlerin birbirlerinden uzaklaşması kısa sürer. Öyle ki kaşıkla ayırma büyüsü son derece etkilidir ve sonucu görmeniz uzun sürmez.

Kaşıkla Sevgilileri Ayıran Büyü

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsü sadece evli çiftleri yakından alakadar etmez. Buna ek olarak sevgililer için de değerlendirmeye alınır. Örneğin sevgililerin aileleri tarafından yapılabilir ve kabul edilmeyen ilişkinin sona ermesi sağlanabilir.

Sadece ailelerin değil sevgililerin de takıntılı olan aşıklarına karşı bu büyüye yöneldikleri görülür. Takıntılı olan aşıklar zamanla zarar vermeye başlayabilir. Zararın giderilmesi adına da büyüler etkili olabilir. Böylece:

  • Ayrılmak istediğiniz kişilerin zamanla sizden uzaklaşmasını mümkün kılabilirsiniz.
  • Uzaklaşmanın da ötesinde ayrılık kararı almaları birkaç gün sürecektir.

Böylece sıkıntılı olan ilişkilerin sona ermesi sağlanabilir. Gerek evliliklere gerekse arkadaşlık ilişkilerine son derece tesirli olacağı açık durumda.

Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kaşıkla ayırma büyüsü kara büyü müdür?

Söz konusu etkili bir nesne olduğu zaman kara büyü sınıfına girmektedir.

Kaşıkla ayırma büyüsünü kimler yapar?

Farklı şekillerde yapılan ayırma büyülerine ilişkin medyumlara yönelmeniz faydalı olacaktır.

Kaşıkla ayırma büyüsü aileye tesir eder mi?

Ailevi ilişkilerde ayrılıklara yer vermek isteyenlere de son derece etkili olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Belirtileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 864 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir