Kaşık Bağlama Büyüsü

Kaşık bağlama büyüsü genellikle sevgi bazında yapılır. Karşılıklı sevgi isteğiyle, arzulanan kişiye yaptırılır. Kaşık büyüsü; evlilik veya ilişkilerin kurtarılması, kendisine aşık edilmesi veya işle alakalı olarak yapılabilir. Tahta kaşıklar kullanılarak yapılan kaşık büyüsü, ortalama 30 gün içinde etkisini gösterir.

Kaşık Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski tarihlerden bu yana bağlama büyüsü olarak yapılan büyü türüdür. Eşler veya sevgililer arasında yapılabilir. İş ve ticari hayattaki zorlukların üstesinden gelebilmek için yapılabilir. Olumsuz duygular yüzünden bir başkasının manevi anlamda zarar görmesi için yapılır.

Kaşık bağlama büyüsü ayrıca platonik olan kişilerin karşısındakine yaptırdığı büyülerdendir. İlişkilerin yeniden canlandırılması için de uygulanır. Kaşıkla bağlama büyüsünde şayet kişiyi aşık etmek için yapılmış ise 30 gün içinde ve sonrasında etki görülmeye başlar.

Kaşık Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bu ve buna benzer büyüler ancak işin uzmanları tarafından ve deneyimler dahilde yapılabilir. Kaşıkların yönü, duruşu, hangi amaçla yapılacağı ve ritüel sırasında okunan dualar gibi önemli unsurları vardır. Kaşık bağlama büyüsü, alt bazda ağız tatlığının edinilmesi ile uygulanır.

Kaşık bağlama büyüsü uygulamasında;

  • Tek seferde nacak tek kişiye uygulama yapılır
  • Kullanılacak malzemeler sıfır olmalıdır
  • Kaşıklar kesinlikle ahşap olmalı ve türüne uygun olmalıdır
  • Dualar okunurken gözlerin kapalı olması ve ortamdakilerin abdestli olması gerekir

Uygulama sonrasına yaptıran kişinin gece uyuması ve uyanmasından sonra etkisi görülmeye başlanır.

Kaşık Bağlama Büyüsü Bozdurulur mu?

Kaşık Bağlama Büyüsü

Kaşık bağlama büyüsü yaptırıldığı gibi istenmeyen kişi tarafından bozdurulabilir. Kişinin bu ilişkiyi istememesi durumunda, çeşitli etki ve rahatsızlıklar durumunda talep ederek aynı yöntemler dahilinde bozdurabilir. Bağlama büyüleri arasında yer alan kaşık büyüsü, iş ve özel yaşamla da alakalı yaptırılabilir.

Kaşıkla bağlama büyüsü yaptıracak kişilerin öncelikle iyi karar vermesi gerekir. Zira büyü yapıldıktan sonra farklı sonuçlar doğurabilir. Veya sevgisi istenen insan geldikten sonra aynı derecede aşıklık hissedilemeyebilir. Kararlı olunduğu durumlarda ve ancak iyi niyetli şekilde yapılması gerekir.

Yapılan kişi farkında olmadan büyü yaptıran kişiye çekilim hissetmiş veya zamanla ilişki başlamış ise daha sonradan bu büyüyü bozdurabilir. Bu durumda uygulanması gerekenler ile aynı gün içinde bozdurma işlemi yapılabilir.

Kaşık Bağlama Büyüsü Riskli midir?

Tüm büyü türlerinde olduğu gibi kaşık bağlama büyüsü risk taşıyabilir. Amaç, yöntem ve uygulamaya bağlı olarak çok farklı sonuçlar doğurabilir. Kaşık bağlama büyülerinde sevgi istenilen kişinin soğuması veya başka birine aşık olması ile sonuçlanabilir. Evliliklerde yapıldığında eşlerden biri başkasına aşık olabilir ve aldatma durumları dahi yaşanabilir.

Bağlama büyüsü uygulamalarının profesyonel şekilde yapılması, kişilerin kendi başlarına uygulayabileceği çalışmalar değildir. Ancak işi bilen ve deneyim sahibi medyumlar tarafından uygulanabilir, olası etkilerinde farklı çalışmalar yapılarak negatif etkiler yok edilebilir.

Kaşıkla bağlama, iple bağlama, Süryani büyüsü veya aşk tılsımı gibi büyüler farklı çalışmalar gerektiği için bilinçsiz şekilde yapılamaz. Bu tür konularda ve büyü çözdürmek için uzmanlarıyla görüşmeniz gerekir.

Kaşıkla Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kaşık bağlama büyüsü nedir?

Tahta kaşıklar kullanılarak yapılan bağlama, aşk büyüsüdür. Kişilerin sevgi hissettikleri insandan karşılıklı aşk istemeleri durumunda yapılır.

Kaşık bağlama büyüsü etkili midir?

Yapılan uygulama ve yapan kişiye göre etkili olabilir. Ayrıca işlem sonrasındaki yönergelerin uygulanması önemlidir. 15 ila 30 gün içinde etki eden büyülerdir.

Kaşıkla bağlama büyüsü kolay çözülür mü?

Yaptıran kişi ve yapılma yöntemi tespit edilerek kolay şekilde çözdürülebilir. Ancak farklı büyü türleri ile senkronize yapılmış ise çözdürme işlemi biraz uzun sürebilir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2110 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir