Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanların birine karşı hissettiği duygulara karşılık alması her zaman mümkün olmaz. Hayatın akışına müdahale edememek ve isteklerimizin gerçek olmaması geçmişte insanların doğaüstü ilişkiler kurmasına ve büyülerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kedine bağlama büyüsünün tarihi Antik Yunan ve Antik Mısır dönemlerine dayanır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyüler bilindiği üzere hayatın seyrini değiştirmek için iyi niyetle veya kötü niyetle yapılır. Kendine bağlama büyüsü, bir insanın size karşı çekim hissetmesini sağlamak için yaptırabileceğiniz büyülerden biridir. Bu büyünün yapıldığı insan tamamen size odaklanır ve ona karşı beslediğiniz duygulara karşılık verir.

Kendine bağlama büyüsü, fiziksek, duygusal ve cinsel çekim oluşması için yapılan bir büyüdür. Büyü etkisindeki insan normalden farklı olarak size karşı fazla ilgi duymaya başlar. Bu büyünün etkisi 1 hafta sonrasında görülür.

Kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır: Kendine bağlama büyüsü metafizik uzmanı, alanında iyi bir eğitim alan medyumlar tarafından yapılır. Büyü esnasında söylenen tılsımlı sözler vardır ve belirli eşyalar kullanılır.  

Bağlama Büyüsü Etkileri Neler?

Bağlama büyüsü etkileri 1 hafta sonrasında görebileceğiniz ve çok net bir şekilde fark edeceğiniz etkilerdir. Kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır: Bu büyünün yapılması için medyumun fotoğraf, saç teli, kıyafet gibi nesneleri kullanması ve tılsımlı sözlerle o insanı büyü etkisine alması gerekir.

  • Bağlama büyüsü yapılan kişi sizden başkasını düşünemez ve sizinle iletişime geçmek için fırsat yaratır.
  • Büyünün etkisi ile sizi düşünür ve sizinle ilgili gelecek planları yapmaya başlar.
  • Sadece size odaklı yaşadığı için farklı insanlara karşı duygusal ve cinsel çekimi olmaz.
  • Büyü yapılan kişi rüyasında sık sık büyü yaptıran kişiyi görür ve baş ağrısı, halsizlik gibi etkiler görür.

Kendine Bağlama Büyüsü Etkili Mi?

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir büyünün etkili olması için bilindiği üzere ancak alanında uzman birinin yapması gerekir. Kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır: Büyü yapılırken o insanın eşyaları, saç teli, fotoğrafı gibi nesneler kullanılır. Medyumlar bu nesnelere ne gibi tılsımlı sözlerin söylenmesi gerektiğiyle ilgili ilim sahibi kişilerdir.

Kendine bağlama büyüsü bilinen en etkili büyülerden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişideki değişimler net bir şekilde fark edilir. O insan sizden başkasını düşünmez, sadece sizinle ilgilenir, çok fazla iletişim kurmak ister ve sürekli sizi görmek için fırsat yaratır.  

Kendine Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Kendine bağlama büyüsü genellikle eşlerin aldatıldığında başvurduğu büyülerden biridir. Ancak bir insanı seviyor ve karşılık alamıyorsanız veya hayatınızdaki insanın size daha çok bağlanmasını istiyorsanız da bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır: Kendine bağlama büyüsü sadece alanında iyi bir eğitim almış uzman medyumlara yaptırılmalıdır.

Kendine Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Kendine bağlama büyüsü yaptırırken o insanın size ömür boyu bağlı kalacağını ve sizden başkasını istemeyeceğini bilmeniz gerek. Bu nedenle o insanı ömür boyu istiyorsanız büyü yaptırmaya karar vermelisiniz. Kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır: Kendine bağlama büyüsü uzman medyumlar tarafından yapılır. Bozulması için de metafizik uzmanı, ilim sahibi bir medyumun büyüyü bozması gerekir.  

 

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu Büyü İle Bir İnsanı Kendime Aşık Edebilir Miyim?

Kendine bağlama büyüsü ile bir insanı kendinize aşık edebilirsiniz.  

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü fotoğraf ve eşyalara tılsımlı sözler söylenmesi ile yapılır.  

Evde Kendine Bağlama Büyüsü Yapabilir Miyim?

Kendine bağlama büyüsü ancak iyi eğitimli medyumlar tarafından yapılabilir.  

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1372 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
15 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir