Kendine Bağlama Büyüsü

Bağlılık insanın en önemli duygularından biridir. Bu nedenle farklı nedenlerden kaynaklı karşınızdaki kişinin size bağlanmasını istemeniz oldukça normal. Bağlanmanın sağlanması için ise bazı zamanlarda ekstra işlemler uygulanabilir. Kendine bağlama büyüsü istediğiniz kişinin sizin beklediğiniz gibi bağlılık göstermesini sağlayacaktır.

Kendine Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Bir büyü yardımı ile istediğiniz kişinin size bağlanmasını istiyorsanız isteğinizi benimle paylaşmanız yeterli. Birkaç eşya ya da kişiye ait parçalar ile isterseniz patronunuzu, kocanızı, eski kocanızı, sevgilinizi ya da hoşlandığınız kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.

Bağlama büyüleri her zaman karşı cinse yapılmak zorunda değildir. Kaynananıza, annenize, iş yerindeki arkadaşınıza ya da size bağlı davranmasını istediğiniz herkesi kendine bağlama büyüsü ile yönetiminiz altına alabilirsiniz.

Kendine Bağlama Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Büyüler yapılması ve sorumluluklarının bilinmesi gereken özel durumlardır. Evinizde kendi yöntemleriniz ile yapmaya çalışacağınız büyülerde yanlış etki oluşturabilirsiniz. Bu durumda istediğiniz durumun tam aksine sonuçlanabilir.

Bağlama büyünüzü yaptırırken mutlaka bu konuda uzman birinin gözetiminde olmalısınız. Kendi başınıza büyü denemek tehlikeli ve acemice olacaktır. Büyülerin ciddi olduğunun farkındaysanız yanlış bir kelime ya da işlem sizin zarar görmenize neden olabilir. Ya da büyünüz işe yaramayacaktır.

Kişiye ya da niyetinize özel yapılan büyülerde de büyü içeriğinde farklılık görülebilir.

Kendine Bağlama Büyüsü Etkileri

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama büyüsü etkileri mutluluğu sağlamak için yapıldığı için mutluluk getiricidir. İyi niyetli bir şekilde yapılmış büyüler yan etkileri ile beraber toplamda olumlu sonuçlar doğurur.

İyi yapılmış bir bağlama büyüsü yaklaşık 3 gün içerisinde kendisini gösterir. Ancak büyüler kişilerin hikayesi ve olay örgüsüne uygun olarak yapıldığı için etki gösterme süresi değişiklik gösterecektir.

İyi ve bu alanda tecrübeye sahip bir kişi ile yapacağınız büyünüzde kısa süre içerisinde beklediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz.

Bu büyünün temel kullanım amacı sorunlarınızın kısa sürede çözülmesidir. Eşinizin size olan ilgisini kaybetmesi, gerekli bağlılığı göstermemesi gibi durumlarda ailenizin eski saadetini yakalamak için güvenilir bir şekilde büyülerimizden yararlanabilirsiniz.

Kimler Kendine Bağlama Büyüsü Yapabilir?

Bağlama büyüsünün eşsiz avantajlarından yararlanmak ve istediğiniz etkiyi kısa sürede yakalamak istiyorsanız kiminle büyü yaptırdığınıza dikkat etmelisiniz. Acemice yapılmış büyülerin tutma ihtimali çok düşüktür.

Sizin derdinizi en hızlı şekilde çözecek kendine bağlama büyüsü medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Kendine Bağlama Büyüsü Hangi Amaçlar İle Yapılabilir?

Eşinizin size bağlı olmasını ya da bağlılığının artmasını istiyorsanız, eşinizin ailesine ve evine bağlı olmasını istiyorsanız (sizin eviniz), istediğiniz kişinin size sadık bir şekilde davranmasını ve sizin istediklerinizden dışarı çıkmamasını istiyorsanız kendine bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Bunların yanında kendine bağlama büyüsü cinselliğin bağlanması ya da karşıdaki kişinin sözlerinizi dinlemesi için de kullanılabilmesi mümkündür.

Evinizin, evliliğinizin ya da birlikteliğinizin eski neşesini yakalaması hatta çok daha fazla uyum göstermesi için bağlama büyülerini tercih etmeniz gerekir.

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kendine bağlama büyüsü ile sevgilimle barışabilir miyiz?

Yapılan büyünün amacı eski sevgiliniz ile yeniden mutluluğu yakalamak ise kısa bir süre içerisinde sevgilinizden mesaj ya da arama almaya hazır olmalısınız.

Kendine bağlama büyümün etkisi hala bana yansımadıysa ne olur?

Büyülerin etkisinin size yansıması beklediğinizden uzun sürebilir. Ancak aylardır yansımamış bir büyünüz var ise büyünün doğru bir şekilde yapılmamış olduğu düşünülmelidir.

Eşimin bana sağdık olması ve beni aldatmaması için kendine bağlama büyüsü yaptırabilir miyim?

Bağlama büyüsünü şu an beraber olduğunuz kişiler ile de yaptırabilirsiniz. Bu büyünün yapılması için mutlaka kötü şeyler yaşanmış olmasına gerek yoktur.

Bir önceki yazımız olan Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 756 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir