Kendine Koşulsuz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü, tarihin oldukça geçmiş zamanlarında günümüze kadar var olan bir işlemdir. Günümüzde yapılan bir işlem değil, çok eski dönemlere kadar tarihi dayanır. Herhangi bir kişinin basit bir ortamda yapabileceği büyü istenilen doğrultuda bir etki oluşturmaz. Bu sebepten dolayı araştırmalar sonrasında uzman bir medyumla birlikte yapılmalıdır.

Büyü Hakkında

Günlük yaşamda sevdiğimiz bir arkadaşımızla aramız bozulduğu takdirde tekrardan bir araya gelmeye çalışabiliriz. Ancak yapılan birçok bir araya gelme çalışması sonrasında arada hala huzursuzluk olduğu takdirde kendine bağlama büyüsü tercih edilebilir. Kendine bağlama büyüsü yalnızca iki arkadaş için değil;

  • Sevdiğine kavuşamayan
  • Sevdiği ile ayrı düşen
  • Evliliğinde problem oluşan
  • Nişanı atmak üzere olan
  • Sevdiğine tekrardan kavuşmak isteyen kişiler için yapılabilir.

Peki, kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Kendine Bağlama Büyüsü Yapılma Süreci

Kendine bağlama büyüsü, evde çeşitli malzemelerle yapılabilen bir durum değildir. Böyle bir işleme kalkanlar etkisinde başarısız sonuçlar alır. Bu sebepten dolayı uzman, donanımlı ve tecrübeli medyumla birlikte kendine bağlama büyüsü yapılmalıdır. Kendine bağlama büyüsü yapılırken malzemeler hareketleri ve sözleriyle birlikte yapılır. Bu yüzden evdeki bitkisel ürünler belirli bir karışıma getirilip, büyü halini aldığın zaman bu kendine bağlama büyüsü olmaz. Herhangi bir kişinin sizin adınıza kendine bağlama büyüsü yaptırması kabul edilmez. Kişi farklı bir kişiyi kendine bağlamak istediği zaman yalnızca o kişiye odaklanmalı. Bağlama büyüsü yapılırken odaklama en önemli detaydır. Odaklanmak, özen göstermek için işin ehli medyumla çalışmak ve yapılan büyünün farklı dillerde dolaşmasını sağlamak gibi etmenler bulunur. Bunlara dikkat edilmesi gerekir.

Kendine Bağlama Büyüsünün Bozulması

Kendine Koşulsuz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendine bağlama büyüsü yapıldıktan sonra çeşitli hal ve durumlarda tekrardan büyünün bozulması mümkün. Ancak bilinmesi gerekir ki bu, zor ve meşakkatli bir işlemdir. Kısa bir süreçte, başarılı sonuçların alınması beklenemez. Birkaç gün içerisinde odaklanarak ve özen göstererek tecrübeli bir Medyum tarafından yapılır. Büyünün ortalama 1 ila 3 hafta içerisinde de sonuçlarının görülmesi beklenir. Kişiler bu süreçte sabırlı olmalıdır. Büyü başlangıcından sonuçlarını görünceye kadar sabırlı olunup, pozitif etkiler barındırıldığı takdirde yapılan büyününde aynı etkilerin ortaya çıkması gerçekleşir. Kendine bağlama büyüsü zor ve meşakkatli bir şekilde yapıldığı için tekrardan bozulması istenildiği takdirde de aynı zor ve meşakkatli işlemler yapılır. Ama tekrardan farklı bir medyuma bozdurmak istendiği takdirde bu durum doğru olmaz. Bundan dolayı aynı medyuma büyü yaptırıldığını zaman tekrardan talep değişkenlik göz ettiği takdirde aynı medyuma da bozma işlemi yaptırmalısınız.

Büyü Bozdurma Süreci Nedir?

Büyü bozdurma zamanı için detaylı bilgiyi büyü yaptırdığınız medyumla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Kendine bağlama büyüsü ve diğer bilinen birçok büyü işleminde bilinmesi gereken önemli detay medyumdur. Tecrübeli, uzman, işinin ehli, konuya hakim, daha önce yaptığı işlemlerde başarılı olmuş bir Medyum tercih etmelisiniz. Böylelikle büyü olumlu sonuçlar verir.

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Aynı Şehirde Yaşayanlar İçin Kendine Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi? 

Aynı şehirde yaşayanlar için kendine bağlama büyüsü yapılabilir. Bunun için illaki farklı şehirlerde yaşanılması gibi çeşitli koşullar bulunmaz.

Kendine Bağlama Büyüsünde Yedirme İçirme İşlemi Şart Mıdır? 

İşin ehli medyum kendine bağlama büyüsü yaptığı sırada, çeşitli ürünlerin yedirilmesi ya da içirilmesinde gerektiğinde bu şart yerine getirilmeli. Böylelikle büyü olumlu sonuçlar verir.

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında İnternet’te Yazan Tarifler Doğru Mudur?

İnternette kendine bağlama büyüsü hakkında yazan belirli tarifler doğru değildir. Burada medyumun sizin için yaptığı tarifleri dikkate almalısınız. Harici tarifler ürünün etkisini doğru göstermez.

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1420 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir