Kilitle Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama büyüsü veya nefret edilen kişiye karşı yapılan kilit büyüleri, çözülmediği takdirde ciddi sonuçlara yol açabilir. Kilitle bağlama büyüsü, genellikle karşılıksız aşk yaşayan kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. Ya da yaşanan ilişkilerde kopma noktasında gelen kişiler için bir tarafın daha yoğun duygular hissetmesi nedeniyle de yapılabilir.

Kilit İle Bağlama, Aşık Etme Yöntemi midir?

Klasik kilitler ile fiilen yapılan uygulamalardır. Eski antika kilitler veya hiç kullanılmamış kilitler kullanılarak yapılan yöntemlerdir. Modern çağın başlarında uygulanmaya başlanan kilit çalışmaları, toplumların bir anlam yüklemesi ile rutin haline gelmiştir.

Bugün pek çok modern şehirde kilitlerle süslü köprüleri görebilir, insanların dilek tutarak kilitlerini astıklarına şahitlik edebilirsiniz. Bunun büyü versiyonu da çeşitli okumalarla yapılan ve aşırı arzulanan kişiye beslenen duygularla yapılmaktadır. Ancak kilitle bağlama büyüsü yaptırmak gerçekten aşık etmenin bir yöntemi midir bu konuda kesin bilgi verilmez.

Kilit İle Bağlama Kimlere İşlemez?

Anahtarı bulunmayan kilit, sizce açılmaz mı?

Şayet kişi o kilidi açmakta kararlı ise mutlaka açar. Açılmayan hiçbir kilit dünya üzerinde bulunmamaktadır. Kilit ile bağlama büyüsü, bazı kişilere kesinlikle işlemez. Üstelik sadece kilit büyüsü değil pek çok büyü türü, doğuştan korumalı veya sonradan korumalı kişilere işlemez.

Kilitle bağlama büyüsü işlemeyen kişilerde;

  • Sonradan olduğu durumlarda, kişinin cevşen gibi koruyucu ögeler kullanması, dini ritüellerini düzenli tekrarlıyor olması, enerji çalışmaları ile kalkan giydirilmesi vs gibi mental/ psişik/ spiritüel korumalarla işlemeyebilir.
  • Doğuştan kazanılan hak ile bazı özel genetikler vardır. Kuran’da ve diğer kutsal kitapların orijinalliğini koruduğu düşünülen ayetlerde, korunan ruhlar vardır. Ladün ilmi veya korunanlardan kılınan bazı genetik kodlara sahip insanlardan bahsedilir

Bu özelliklere sahip kişilere büyüler, efsunlar veya sihirler işlemez. Yapılsa bile bir sürede etkisini çabuk geçirir.

Kilit İle Bağlama Büyüsü Çözülünce Ne Olur?

Kilitle Bağlama Büyüsü

Kilitle bağlama büyüsü yapılan kişi farz edin ki muazzam bir aşk yaşıyor. Yapılan kişi memnun, büyü yapan ve yaptıran kişi memnun. Ancak büyünün türüne göre bir anda etkisi geçebilir ve Leyla gördüğünü bir anda sıradan bir insan olarak görebilir. Bu durumda ilişki çoğu zaman biter ve evlilik yapılmış ise büyük sorunlar oluşabilir.

Yahut benzer bir durumda kişinin tesadüfen kendine aşık etme büyüsünün yapıldığını anlaması ve bir uzmanda bilgi alarak doğrulaması halinde, o muazzam aşk bir anda bambaşka bir oluşuma dönebilir. En nihayetinde kilitle bağlama büyüsü, rıza ve iradi izin almadan yapılan çalışmalardır. Yüksek aşk hissediyor olsanız bile büyü yaptırmadan önce mutlaka düşünün.

Kilitle Bağlama Büyüsü Farklı Yollara Döner mi?

Muhtemelen… Kilitle bağlama büyüsü evet içerisinden bağlılık, aşk ve sadakat barındırabilir ancak doğru uygulanmadığında büyü yapılan kişi bir başkasına aşık olabilir. Yahut o sırada siz bambaşka birine çok özel duygular hissetmeye başlamış olabilirsiniz.

Dolayısıyla bu konuda çalışmaları olan ehil kişilere yaptırmanız veya büyü çözdürmeniz önerilir. İlmini irfanını bilmediğiniz büyüleri kesinlikle kendine başınıza denemeyiniz.

Kilitle Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kilitle bağlamak, ölümsüz aşk yapar mı?

Büyü sonucunda gerçekten aşka dönüşmüş bir ilişki yaşıyorsanız neden olmasın.

Kilitle bağlama büyüsü, geçici midir?

Kimi teknikleri kısa süre etki gösterir ancak hem yapıldığı anlaşılması zor hem çözülmesi zor büyüler vardır. Büyü türüne göre kendinize aşık ettikten sonra uzun ömürlü bir aşka sahip olabilirsiniz.

Kilitle bağlama büyüsü çözülünce aşk geçer mi?

Büyüler bazen önyargıların geçirilmesinde, kısa süreli etkili olan faktörlerdir. Büyünün etkisinin geçmesi veya çözdürülmesi sonrasında hayati alışkanlık kazanılmış, tutkuya dönüşmüşse büyü geçse de aşk geçmeyebilir.

 

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1008 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir