Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma Yolları

Nasip bağlama büyüsü çözmek, büyü yapılan kişinin işlerinin yolunda gitmesini sağlar. Bağlanan/ kapatılan kısmet açılır ve kişi mutlu bir ilişkiye başlayabilir. Maddi konularda yapılan büyülerde de aynı şekilde bolluk ve bereket akışı yeniden sağlanır. Kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür, çözülmesi için neler gereklidir gibi bilgiler edinmek için bizzat görüşmeniz gereklidir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İstenmeyen kişinin her türlü kısmetinin kapatılması için kötü amaçlarla yapılan büyü türleridir. Farklı türleri ve uygulama yöntemleri olan büyülerde;

 • Kırmızı mumla yapılan büyü
 • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü
 • İple yapılan bağlama büyüsü
 • Domuz yağı/ derisiyle yapılan büyü
 • Adet kanıyla bağlama büyüsü
 • İdrar ile yapılan bağlama büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Süryani büyüsü

Rızık bağlama büyüsü gibi türler vardır. Büyü yapıldığını düşünen kişiler kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür ve ne gereklidir bilgisi için uzman medyumlar ile irtibata geçmelidir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Büyünün yapılmış olduğu teknik tespit edilerek çözme formları uygulanır. Kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda, ters etki yaratacak türde çalışmalar yapılır. Büyü yapılan kişinin evde uygulayarak çözebileceği işlemler değildir ve ancak işini bilen kişilerce yapılmalıdır.

Kısmet bağlama büyüsü farklı yöntemlerle çözülür. Okuma, cevşen yazma, çeşitli ritüeller, uygulamalar yapılır ancak bu tür işlemlerin tamamı büyü türüne göre tespit edilerek yapılmaktadır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Çözülür mü?

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma Yolları

Her büyünün bir çözme, çözdürme yöntemi vardır. Ancak çözülmesi, büyü yapılan kişinin hayatında çok iyi dönüşümleri de beraberinde getirir. Kısmetin açılması hem iş anlamında hem ilişkiler anlamında sağlanır. Kısmet bağlama nasıl çözülür konusunda, yapılmış büyü türünün iyi incelenmesi ve daha tesirli bir çözdürme büyüsünün yapılması gerekiyor.

Çakra ve alan temizliği, bilinçaltı temizliği ve çekirdek inanç temizleme gibi ekstra destekleyici uygulamalardan da yararlanılabilir. Suda çözdürme veya muska yakma gibi yöntemler ancak danışılarak yapılabilir. Özellikle kağıt veya deri yazdırma gibi muskalarda, içinde yazılanların sembollerin ne olduğunun bilinmesi ve ona göre suya atılması/ yakılması önerilmelidir.

Ayrıca bazı çözdürme uygulamalarında farklı çalışmalar yapılmakta ve kişisel eşyalar ile işlem uygulanmaktadır. Dolayısıyla işi bilen bir deneyimli medyumla görüşmek önemlidir.

Kısmet Bağlama Çözülünce Ne Olur?

Büyüyü yaptıran kişiyi öğrenip öğrenmemek tamamen size bağlıdır. Ancak öğrenmemek, sizin sonraki yaşamınızda daha mutlu olmanızı sağlar. Kimin size karşı nefret beslediğini bilmek ve bu tür kişilerin çevrenizde olduğunu bilmek, zamanla kin/ nefret ve öfkeye dönüşebilir. Tamamen kendinizi düşünerek, büyü çözülmesine odaklanmak ve sonraki yaşamınızı daha pozitif geçirmeye odaklanmalısınız.

Kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda uzman görüşü almak ve uygulama yaptırmak;

 • Kısmetinizi açılmasını sağlar
 • Hem sosyal hem gönül ilişkilerinin yolunda gitmesini sağlar
 • İş ve ticari hayatınızda kazançlı ve sürekli olmanızı sağlar
 • Halinizin daha pozitife dönmesi
 • Daha iyi hissetmeniz ve karamsarlık halinin geçmesini sağlar

Nasibiniz olan her güzel şeyi kendinize çekmeye ve almaya başlarsınız. Büyü çözüldükten birkaç gün sonra tüm olumlu gelişmeler yaşanmaya başlar.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür?

Büyünün yapılmış olduğu tarza ve türe bağlı olarak çözdürme işlemi yapılır

Kısmet bağlama çözülmesi ne kadar sürer?

Yapılacak işleme bağlı olarak 1- 2 seansta çözülür. Etkisi 3- 5 günde görülmeye başlanır.

Kısmet bağlama büyüsü çözmek zor mudur? Tekrarlar mı?

Kısmet bağlama; adet kanı, domuz bağı, papaz büyüsü gibi zor uygulamalarla yapılmışsa zor fakat çözülmez değildir. Büyü çözüldüğünde koruma yaparak, tekrarlanmasını önleyebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1236 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir