Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Büyü; bir eylemin gerçekleştirilmesi sırasında, kullanılan araçları belirtmek için söylenen sözlerdir. Bir büyü; ritüel eylem, bir dizi kelime, bir ayet ya da hepsinin kombinasyonundan oluşabilir. Kısmet bağlama büyüsü bozma konusu da diğer büyü ritüelleri gibi merak edilen konular arasında yer alır.

Kısmet Kapama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişilerin herhangi bir sebep, tanıştıkları kişilerle herhangi bir ilişki aşamasına geçememeleri ya da evlilik gibi büyük bir işten geri dönmeleri kısmet kapanıklığı olarak adlandırılır.

Kısmet kapanıklığı, birçok şekilde anlaşılabilir. Buna göre;

 • İkili ilişkilerde kişilerin anlaşmazlıkları daha fazla büyür.
 • Kişinin iyi giden ilişkisi, giderek bozulmaya başlar.
 • Daha önceden anlaşılan insanlarla ara bozulur.
 • Çevresindeki insanlar tarafından sevilmez ve sayılmaz olunur.
 • Sadece özel hayatında değil, iş hayatında da ilişkiler bozulur.

Eğer üzerinizde herhangi bir bağlama büyüsü varsa kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda uzman ve deneyimli, ilim sahibi medyumlardan yararlanılması gerekir.

Kadınlarda Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Büyü ve büyücülük, yüzyıllar öncesinden günümüze gelen ve çeşitli ritüellerin gerçekleştirilmesiyle oluşan bir eylemdir. Özellikle pagan dininden gelen ve zamanla daha modernleşerek, günümüze gelen birçok farklı büyü çeşidi bulunur.

Bunlardan biri olan kısmet kapama büyüsü de hem kadınları hem de erkekleri etkileyecek şekilde gerçekleştirilir.  Kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda; işin ehli, ilim sahibi, konusunda uzman medyum ve hocalardan yararlanılması önemlidir.

Kadınlarda kısmet açma büyüsü açılırken; özellikle evlilik konusunda yaşadıkları her türlü sıkıntının, ayrı ayrı çözümlenmesi gerekir. Bunun için ilim sahibi hocaların gerçekleştireceği uygulamalar gerçekleştirilir.

Büyü çözme işlemi sırasında kullanılacak materyaller, hazırlanacak muska ve vefkler ya da özel tılsımlar ve dualar, ilim sahibi kişiler tarafından gerçek niyetiyle yapılırsa çözüm bulur.

Kısmet Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür konusuna geçmeden önce, bu büyü altında olan kişilerdeki etkilerini de bilmek gerekir. Yüzyıllardır yapılan büyü eylemleri, birçok kişinin iyiliğine çalıştığı gibi kötülük amacıyla da yapılabildiği için, ehil kişilerin yardımı almak ise oldukça önemlidir.

Kısmet bağlama büyüsü altında olan kişiler;

 • Kişinin özgüveninde azalmalar olmaya başlar.
 • İş hayatında başarılı olurken, zamanla başarısızlık baş gösterir.
 • Sürekli yaşanan talihsizlikler yüzünden kişi, yaşama karşı kötü bir bakış açısına sahip olmaya başlar.
 • Eğer evlilik varsa, evlilik hayatı tehlike altına girer. Eşiyle sürekli olarak anlaşmazlıklar, tartışmalar baş gösterir.
 • Kişilerde kendini ifade edememe sorunu baş gösterir.
 • Yapılan yatırımlar başarısız olurken; yeni girişimlerde de başarısızlıklar oluşmaya başlar.
 • Geçerli ya da geçersiz sebeplerden, sürekli maddi sıkıntılar yaşanmaya başlar.
 • Kişilerde sosyal ilişkiler bozulmaya başlarken, yeni potansiyel başlayacak ilişkilerde de sıkıntılar yaşanmaya başlar.

Çoğu zaman insanların kısmeti daha önceden kapalı olabilir. Yani doğuştan itibaren gelen bir kısmet kapanıklığı olabilir. Böyle bir durumda da tek yapılması gereken; kendi başınıza evde herhangi bir büyü yapma eylemine geçmek değil, konusunda uzman ve ilim sahibi medyum ve hocalardan yardım istemek olacaktır.

Erkeklerde Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Açılır?

Büyüler genellikle kadınlar arasında daha çok yaygın olurken; erkeklerin de büyü konularıyla ilgilendiği görülür. Kısmeti kapalı olan sadece kadınlar olmamakla birlikte, erkekler de kısmet kapama büyüsünden nasibini alabilir.

Erkeklerde kısmet açma büyüsü çözülürken; maddi kazançların yeniden oluşması için, dua birçok şeyin kapısını açacaktır. Erkekler çoğunlukla iş ve maddiyat için kısmet açma büyüsü yaptırabilir.

Girişimde bulundukları işin bereketli olması, başarılı olması için dua okutan erkekler, çok nadir olarak evlilik adına kısmet açma büyüsü yaptırıyor. Tüm bunlara bağlı olarak; büyü yaptırmak kadar kısmet bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda da ehil ve ilim sahibi medyum ve hocalardan yardım alınması gerekir.

Kısmet Bağlama Büyüsü SSS

Kısmet bağlama büyüsünde hangi materyaller kullanılır?

Pagan dininden gelen ritüellerin de sıklıkla kullanılabildiği kısmet bağlama büyüsünde; serçe, papağğan, saksağan gibi kuşların da kullanıldığı söylentiler arasındadır.

Kısmet kapanıklığı neden oluşur?

Çoğu zaman insanların kısmeti, doğuştan gelen nedenlerden kapalı olabilir. Ancak çoğunlukla yapılan kısmet bağlama büyüleri de etkilidir.

En çok kullanılan kısmet bağlama açma büyüsü hangisidir?

En sık kullanılan kısmet bağlama büyüleri arasında vefk bebeği ile yapılan büyüler bulunur.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2180 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
34 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir