Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet bağlama büyüsü işleri yolunda giden bir insanın işlerinin tersine dönmesi, rızkının kapanması ve hayatında sevdiği biri varsa terk edilmesi gibi etkileri olan büyüdür. Bu büyü kötü niyetle yapılacak olan kara büyüler içindedir. Büyüyü yaptıran insana etkisi olmasa da büyü yapılan insanın hayatı tersine döner.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nedir?

Kara büyüler insanların normal hayat seyrinin bozulması, işlerinin yolunda gitmemesi ve hayatlarına mutsuz bir şekilde devam etmesi için yapılan etkili büyülerdir. Kısmet bağlama büyüsü de kötü niyetle yapılabilecek olan ve insanların hayatlarını oldukça olumsuz etkileyen büyülerden biridir.

Kısmet bağlama büyüsü nasıl yapılır: Kısmet bağlama büyüsü bilindiği üzere metafizik uzmanları tarafından yapılmalıdır. Bu büyüyü yaptıracağınız medyumun iyi eğitimli ve ilim sahibi olması gerekir. Büyü yaptırmadan önce o insanın ömür boyu mutsuz ve huzursuz olacağını düşünerek karar vermeli ve sonuçlarını kabullenmelisiniz.

Kapalı Kısmeti Açmak İçin Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet bağlama büyüsü nasıl yapılır: kısmet bağlama büyüsü kötü niyetle bir insanın hayatını olumsuz etkilemek için yapılabileceği gibi hayatınızda olumlu etkileri olması için de yaptırabileceğiniz büyülerden biridir.

Kısmet açmak için büyü yapılması insanların hayatında yolunda gitmeyen işlerinin yoluna girmesi için yapılır. Kısmetinizin kapalı olması doğuştan olabileceği gibi üzerinizde nazar olması halinde de olabilir. Anne ve babanın kısmeti kapalıysa bu durum çocuğa geçer ve doğuştan kısmeti kapalıdır.

Kısmet açmak için yapılan kısmet bağlama büyüsünün etkileri kuvvetlidir. Bu büyüyü yaptırırsanız daha fazla para kazanır, daha sağlıklı ilişkiler kurarsınız. Büyünün etkilerinin tam olarak ne zaman ortaya çıkacağı medyum tarafından bilinse de 1 ay sonrasında etkilerini görebilirsiniz.

Birinin Kısmetini Kapatmak İçin Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hayatın olağan bir akışı vardır ve bu akış içerisinde insanların karşısına güzel seçenekler çıkar. Eğer bir insanın hayatının yolunda gitmesi istenmiyor ve mutsuz olması isteniyorsa kötü niyetlerle kısmet bağlama büyüsü yapılır.

Kısmet bağlama büyüsü nasıl yapılır: kısmet bağlama büyüsü kara büyü yapma ilmine sahip bir medyum tarafından yapılabilir. Bu büyü yapılırken büyü yaptıracağınız insanın adını, anne adını ve doğum tarihini bilmeniz gerekir. Kişinin eşyası, saç teli veya fotoğrafı gibi nesnelerle büyü yapılabilir.  

Kısmet Bağlama Büyüsünün Etkileri

Kısmet bağlama büyüsü nasıl yapılır: Bu büyü metafizik uzmanı olan ve iyi bir eğitim almış medyumlar tarafından yapılabilir. Büyü yapıldığında etkileri 1 ay sonra ortaya çıkar.

  • Kısmet bağlama büyüsü yapılan kişinin işleri bozulur ve kazancı azalır.
  • Büyü yapıldığında hayatında biri varsa terk edilir ve evlenemez.
  • Üstünde büyü olan kişide baş ağrısı, mide bulantısı ve huzursuzluk hissi olur.

 

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Kısmet bağlama büyüsü nasıl yapılır: Kısmet bağlama büyüsü, büyü yapılacak insanın eşyaları veya fotoğrafı ile medyum tarafından yapılabilir. Bu büyünün etkilerinin ortadan kalkması için ancak bir medyumun büyü bozması gerekir.

Kısmet bağlama büyüsü bildiğiniz üzere tüm büyüler gibi bozulması mümkün olan büyülerden biridir. Bu büyü bozulduğunda üzerinizdeki huzursuzluk ve halsizlik hissi ortadan kalkar. İşleriniz eskisi gibi yolunda ilerler ve rızkınız açılır.  

 

Kısmet Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kısmetimin Açılması İçin Büyü Yaptırabilir Miyim?

Kısmetinizin açılması için rızık bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet bağlama büyüsü büyü yapıldıktan belirli bir süre sonra medyum tarafından bozulabilir.  

Kısmet Bağlama Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Kısmet bağlama büyüsü etkisini 1 ay sonra gösterir.   

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2296 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir