Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet açmak, bağlamak, sevdiğini kendine bağlamak için yapılan büyüler, Antik Yunan ve Roma dönemlerinden günümüze kalan yazıtlar, papirüsler ve dini ritüel çizimlerle bilinmektedir. Eski dönemlerce insanlar çizimlerle, bilinmezliği çözmeye, dualar ve ritüellerle kendilerini koruma almıştır. Kısmet bağlama büyüsü de M. Ö 756 yıllından kalan yazıtlar sayesinde medyumlar tarafından bilinmektedir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nedir?

Kısmet ve rızık bağlama büyüsü, kişinin işlerinin ters gitmesine, hayırlarının kesilmesine neden olur. Kötü niyetli bir büyü olarak bilinen kısmet bağlamada, kişinin enerjisini düşüren, kötü ruhani etkilerle, işlerinin bozulmasına neden olunan durumlar söz konusudur. Kısmet bağlanması için kullanılan materyaller, doğanın kötü döngüsünden, ölümden ve kötü enerjiden elde edilen nesnelerle tamamlanır.

  • Kısmetin bağlanması için kişinin işlerinin ters gitmesine neden olacak kötü enerjiler yönlendirilmektedir.
  • Medyum, rızkı kapatmak veya açmak için dualar okuyarak kişinin kısmetine yönelik ritüeller gerçekleştirir.
  • Doğadaki bereket nasıl çekiliyorsa bir insanın hayatındaki berekette kısmet bağlama büyüsüyle çekilebilir.
  • Kısmet bağlama büyüsü bozularak bu etkilerden de kurtulmak mümkün olmaktadır.

Kötücül büyülerden olan kısmet kapama büyüsü, özellikle manevi ve maddi olarak kişinin işlerinin ters gitmesine neden olmaktadır. Duygularını ve ruhunu sıkıştıran kötü enerjiler sonucunda kısmetinin bağlanması, kendi hayatına yön verememesi ve bahtsızlığının gün ışığına çıkmasına neden olunur. Kısmetin bağlanması için aynı zamanda sadakat büyüsü de etkili olacaktır. Sevdiğiniz birinin size bağlanması içinde iyi niyetli kısmet bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Kısmet Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kısmeti bağlanan kişinin nazara karşı hassasiyeti gelişir, enerjisi düşer ve kötü enerjilerle bağ kurar. Kısmet ve rızık bağlanmasıyla, kötü rüyalar, yılan, akrep ve köpek gibi hayvanları rüyalarında ağırlar. Negatif bir duyguyla bütünlük sağlayan, kötü ruhani etkilere sahip olacaktır.

  • Yapacak ve yaptıracak kişinin kötü ruhuyla bütünleşen kısmet bağlama büyüsü, maddi ve manevi çöküş için yapılır.
  • Kendini sağlıklı ve rahat hissetmesine engel olacaktır.
  • Maddi ve manevi zorluk içinde kalmasını sağlayacaktır.
  • Kötü rüyalar, kabuslarla, ev içinde huzursuzlukla duygularını kontrol edemeyecektir.
  • Duygusal ve maddi olarak çöküş sağlayan kısmet bağlama büyüsü medyum tarafından yapılır ve kişinin dualarıyla birlikte tamamlanır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kısmet Bağlama Büyüsü

Büyü kötü niyetli olduğu takdirde kişide ağırlık ve huzursuzluk hissi yaratır. Kabus görmek, kendini yalnız ve çaresiz hissetmek de kısmet bağlama büyüsü yapıldığını gösterebilmektedir. İlim ve bilimle bağdaşık olan medyumlar, büyünün ne olduğunu anlamak için kişinin enerjisini kontrol eder, duygu durumuna ve etkilerine dikkat ederek büyünün ne tür bir büyü olduğunu görmek için arınma ve koruma büyüleri yapar.

Kısmet bağlama ve koruma büyüsü ile birlikte bozulması, korumaya alınması aynı zamanda kötü enerjisinin de serbest bırakılmasına yönelik uygulamalar yapılacaktır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Nelere Dikkat Etmelidir?

Kısmetinizin bağlanmasına neden olan büyü, size zarar vermeye başlar. Bu nedenle medyumun önerdiği esmalar ve dualarla birlikte kısmet bağlama büyüsünün kötü enerjisinden uzaklaşabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde ve yaşam alanlarınızda hissettiğiniz kötü enerjiyi dağıtmak için bir takım ritüeller yapmanız gerekecektir.

Ay ve güneş döngüsü, kader ve kısmet döngüsü, yıldız ve evren döngüsü içinde enerjinin yönlendirilmesi için güçlü duygulara ve dualara ihtiyaç vardır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet bağlama büyüsü için ritüeller ve dualarla uzman bir medyumun yönlendirmesi gerekmektedir.

Kısmet Kapama Büyüsü Yaptırmak İşe Yarar Mı?

Kısmet kapatma büyüsü medyumun uzmanlığına göre işe yapar.

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmet açma büyüsü kişinin doğuştan kapalı olan rızkını açmak için yapılmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 970 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir