Kısmet Bereket Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet Bağlamak için yapılan büyüler, samimiyet, temiz kalp ve temiz bir ruh barındırmalıdır. Ruhunu arındıran medyum, bağlama büyüsünü yönlendirmek ve etkilerini artırmak için ruhların beraberliğiyle duaların ritüelistik etkilerini buluşturur. Antik Yunan ve Roma’dan günümüze kalan papirüstlerle birlikte dualarla kısmet bağlama büyüsü yapacaktır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmetin açılması ve kapanması için yapılan büyülerde, kişinin gözünü kapatması ve tek bir kişiye bakmasını sağlayacağı düşünülen kısmet bağlama büyüsü, medyum tarafından yapılır. Yoğun inanç, temizlik, şeffaflık ve samimiyet gerektiren büyüde, inancın yönlendirilmesi için medyum ilimden ve bilimden yararlanarak, büyünün yapılmasını sağlar.

Kısmetin bağlanması için samimiyetin, ruhani sıcaklığın ve yoğunluğun sağlanacağı materyaller kullanılarak, doğanın ve yaşamın kökleşerek birleştiği bitkiler, ateş ve arınma suyu kullanılabilmektedir. Büyünün yapılması için zamanlama önemli, ay ve güneşin konumuyla, yıldız haritasına da bakılarak, kişinin enerjisini temsil edecek doğal taşlarla da bütünsellik sağlanacaktır. Kısmet bağlama büyüsü yapmak için mutlaka medyumla görüşülmeli, dil ve kısmet bağlama büyüsü yapılmalıdır.

Dil Ve Kısmet Bağlama Büyüsü Nedir?

Dil ve kısmet bağlama büyüsü, kişinin kısmetini ve bahtını kapatmak için yapılır. Kötü amaçlı yapılan büyüde, intikam alınması, kişinin talihsizliklerle buluşması ve yanlış seçimler yaparak hayatını yanlış şekilde yönlendirmesini sağlamaktadır. Dil ve kısmet bağlama büyüsü için ruhun en derinlerindeki kötü amaçlar, kişinin kötü yönleriyle bütünleşecektir.

Medyum kişinin ruhunu tanımak, kişiye olan güveni artırarak ruhundaki negatif etkiyi yönlendirmekle görevli kişidir. Doğanın ve yaşamın içinde olan kötü ve iyi, artı ve eksi tarafları birbirinden ayrıştıracak duaları ve materyalleri bilerek, kişinin ruhundaki karanlığın çıkmasında etkili olacaktır. Ruhunuzun derinliklerinde oluşan çaresizlikler ve huzursuzluklarla karşı tarafın dil ve kısmetin bağlanması sağlanır.

Kısmet Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozdurabilirsiniz?

Kısmet Bereket Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Oldukça zor olan kısmet bağlama büyüsü, zamanlamayla bağlantılıdır. Ayın ve güneşin konumuyla, kişinin ruhani açıklığına da bağlı olarak yapılabilir. İyi niyetli ve kötü niyetli yapılan kısmet bağlama büyüleri için mutlaka medyumla görüşülerek, tek taraflı aşk, sadece kısmet bağlama ya da kendi kısmetini açmak için kullanılacak yöntemler belirlenmelidir.

Kısmet bağlama büyüsü bozma tarifi; ritüellerin güçlü enerjisiyle, ruhların temizliği ve doğanın döngüsüyle buluşmuş olan kısmet bağlama büyüsü için bozma büyüsü de tam tersini kapsayacak şekilde yapılır. Doğada her şeyin bir karşılığı her eşitliğin bir eşitsizliği vardır. Ritüellerin ve duaların da doğayla bağlantılı oldukları noktalarda, eşitsizliği bozmak, dengelemek üzerine medyum tarafından yapılabilecek bozma büyüsüdür.

Kısmet Bağlama Büyüsünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Kısmet bağlama büyüsünün bozulduğunu anlamanız için medyumla size olan etkilerini anlatmanız gerekmektedir. Kötü ve iyi niyetli yapılan büyülere göre bozulan büyünün anında etkisini göstermesi mümkün değildir. Zaman içinde inancınızla ve duygularınızla bütünleştirerek, ritüellerin tekrarlanması gerekebilecektir.

Kısmetinizin güçlü enerjilerle buluşması, gece yarısından ve güneş doğmadan önce etkileri üzerine çalışılması gerekmektedir. Medyum tarafından verilen tavsiyelere uyulması, esmaların yerine getirilmesi, okunması önemlidir. Bu süreç tamamlandıktan sonra, kısmet bağlama büyüsünün bozulduğunu yavaş yavaş hissedebilirsiniz. Güneş doğarken, gece yarısı ve gündüz vakti yapılması gerekenleri yerine getirmek büyü bozma işlemlerinde önemlidir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kısmet bağlama büyüsü sevdiğinizin size bağlanması için bütün kısmetlerini bozmaktadır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Kötü Müdür?

Kötü niyetli ve iyi niyetli yapılan büyülerden biridir, kişinin isteğine ve medyumun uygulamasına bağlı olarak kötü de iyi de olabilir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Kime Yapılır?

Sevdiğiniz ya da sevmediğiniz kişilere yapılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2270 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir