Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü

Büyüler ilk defa yaşadığımız ülkenin hemen güneyindeki Babil olarak da bilinen kadim Mezopotamya topraklarında doğmuştur. Bunlar günümüze kadar ulaşabilmiş farklı birçok ritüelden oluşur. Kocayı karısına bağlama büyüsü, kesinlikle hayırlı bir amaca hizmet etmesinden dolayı talep edilmektedir.

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü Eski Bir Gelenek mi?

Babil İmparatorluğu, büyünün dünyaya yayıldığı ilk yer olarak kabul edilir. Kocayı karısına bağlama büyüsü de burada yapılmıştır. Allah tarafından görevlendirilmiş ve isimleri Harut ve Marut olan iki melek, bildikleri tüm sihirleri ve büyüleri insanlara öğretmişlerdir. Bunun sonrasında farklı amaçlara yönelik olmak üzere ritüeller gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Kocayı karısına bağlama büyüsü bu açıdan değerlendirildiğinde geçmişi son derece eski olan bir işlemdir.

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Kocayı karısına bağlama büyüsü, hayırlı amaçlara hizmet etmesiyle dikkat çeker. Bunlar şöyledir;

  • Mutlu bir ilişkinin devam etmesi için yaptırılabilir. Yani var olan durumun korunması önem arz eder.
  • Genellikle kocanın karıya bağlanması büyüsü, başka bayanlarla eşini aldatan beylerin engellenebilmesi için gerçekleştirilmektedir.
  • Güven duyulmayan ve sadakat duygusundan her daim şüphe edilen beyler, bağlama ritüeli sayesinde eşlerine olan ilgilerini arttırırlar.
  • Özellikle çok hızlı gece hayatı olan, evini bir nevi otel gibi kullanan erkeklerin buna bir son vermesinin istenmesi büyünün bir diğer gerekçesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü

Kocayı karısına bağlama büyüsü, bir hoca veya başka bir tabirle medyum tarafından yapılması şart olan bir sihirdir. Bunun nasıl gerçekleştirileceği hususunda takip edilmesi lazım birçok yol vardır. Medyum sizin durumunuzu dinleyip, gerekli tüm bilgileri aldıktan sonra bunlardan birisini seçer ve ritüeli de gerçekleştirir.

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü Etkili mi?

Kocayı karısına bağlama büyüsünün etkisi oldukça yüksek ve fazladır. Bu büyünün yapılmasında niyet iyi olmasından dolayı tutması konusunda da genellikle bir sorunun ortaya çıkması söz konusu değildir. Çünkü kutsal bir amaca hizmet eder. O da kocanın karısına yeniden bağlanmasını sağlamak veya var olan bağlılığın daha güçlü bir hale gelmesini istemektir.

Büyünün etkisi zaten belli bir süre sonra kocanızın tavırlarındaki değişiklikle anlaşılmaya başlanır. Buna göre özellikle size daha bağlı olması, tartışmaların son bulması, kavgaların yerini sevgi ve aşk sözcüklerine bırakması kesinlikle büyünün tutmuş olduğunun temel kanıtları içinde ortaya çıkar. Kocanız sadece sizi düşünür, varsa gece yaşamanı da sona erdirir. Merkezinde sadece siz olursunuz.

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü Yaptıranların Nelere Dikkat Etmesi Lazım?

Kocayı karısına bağlama büyüsü yaptırma amacına sahip kişiler, şunları unutmamalıdır;

  • Büyüye inanılmalıdır. Yoksa tutması hususunda sorunlar çıkabilir.
  • Allah ve İslam inancınızın tam olması gerekmektedir.
  • Dua edilmesi her büyüde var olan, kesinlikle yapılması gereken çok kutsal bir ritüeldir.
  • Sabırlı bir biçimde davranmaya dikkat edilmelidir.

Tüm bunlara ek olarak ilgili ritüel kimseye söylenmemelidir.

Kocayı Karısına Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kocayı karısına bağlama büyüsü neden yapılır?

Kocayı karısına bağlama büyüsü, çapkın veya gözü dışarıda olan kocanın, karısına eskisi gibi bağlanabilmesi ve onu en içten duygularla sevebilmesi için yapılır.

Kocayı karısına bağlama büyüsü kolay mıdır?

Kocayı karısına bağlama büyüsü bilen medyumlar için kolaydır ve evde denenebilecek bir yapıya kesinlikle sahip değildir.

Kocayı karısına bağlama büyüsü ne zaman etkisini gösterir?

Kocayı karısına bağlama büyüsü 3 gün içinde hemen etki edeceği gibi bu sürenin sarkması, yapılan işlemin ne kadar başarılı olduğuyla doğru orantılıdır.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1294 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir