Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü

Kocayı kendine bağlamak için efsunlu materyaller, tılsımlı sözler ve uzman medyumların duaları gerekmektedir. Kendi başınıza yapamayacağınız büyülerden biri olarak, eş ve ilişki sorunlarını çözmek için deneyimli, Antik Mısır ve Yunan papirüsleriyle, yazıtlarından günümüze kalan ritüellerle gerçekleşen büyülerdir. Ayın konuşumu, güneşin konumu ve yaptırılan kişinin yaşı, cinsiyeti, mesleğine göre uygulanmalıdır.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eve bağlılığı olmayan, eşini sevmeyen kişilere yapılan kocayı bağlama büyüsü, özellikle yıldızname, yıldız haritası, ay ve güneşin konumuna göre yapılır. Günün herhangi bir saatinde yapılmamakla birlikte, eşin yaşamsal gerçekliği, karakteri ve evden neden uzaklaştığı da medyuma anlatılmalıdır.

  • Büyü sırasında efsunlu materyaller kullanılarak, tılsımlı sözcüklerle medyum eşin bağlanmasını sağlayacak dualara dillendirecektir.
  • Yıldız haritası ve yıldız name ile birlikte eşe dair bilgiler alınarak, kişinin özel hayatına dair detayların öğrenilmesi gerekebilir.
  • Eş ve ilişki sorunlarındaki kaynak bilinerek, hangi büyü yönteminin uygulanması etkili olacaktır buna medyum hoca karar verir.
  • Medyum hocanın önerdiği metotların yerine getirilmesi büyünün tutması için önemlidir.

Kocayı karısına bağlama büyüsü,ne zaman tutar ; kocayı kendine bağlama büyüsünün tutması için hocanın uzmanlığı da önemlidir. Kişinin inancı, sevgisi, saflığı ve temizliği de kocayı kendine bağlama büyüsü için önemlidir. Büyü bütün metotlara göre doğru yapıldığında 2 gün ile 6 güne kadar ayın ve güneşin konumuna göre kendini göstermeye başlayacak, döngüsünü tamamlayarak olgunlaşacaktır.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Doğanın, yaşamın ve ölümün döngülerine göre uygulanan büyüler, Antik Mısır’dan ve Antik Yunan’dan günümüze kalmış, ruhani yolculuğunu tamamlamış yetenekli kişiler tarafından yapılmaktadır. Papirüs kaynaklarındaki metotlar, büyünün yapılması ve büyünün bozulması için ancak onun dilinden anlayacak deneyimli kişilerce uygulanabilir.

Kocayı kendine bağlama büyüsü etkileri; kocanın evine, eşine ve çocuklarına bağlılığını sağlar. Gözü dışarıda olan eşin, evine ve karısına sadık kalmasını sağlar. Eş kendini evinde, eşinin yanında huzurlu hissedecektir. Mutluluğun şifası olarak bilinen kocayı kendine bağlama büyüsü, sevenlerin ruhlarını bütünleştirir ve birlikteliğini sağlar. Aşk duygusunu yüceltir, duyguların birlikteliğinde etkili olur.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü

Büyünün yapılması, eşiyle arası soğuyan ya da soğutma büyüsü altında kalan kişiler için yapılır. Koca artık eşiyle ilgilenmiyor, evine uğramıyor, dışarıda daha fazla zaman geçiriyorsa eşini sevmesi, yuvasında huzurlu hissetmesi ve kendini ancak eşinin yanında huzurlu hissetmesi için uygulanır.

Eşine bakış açısı değişir, eşiyle daha fazla zaman geçirerek, evini yuvasını benimser. Mutluluk şifası büyüsü olarak bilinen bağlama büyüsü iyi niyetli yapıldığı takdirde, yapılan ve yaptıran kişinin ruhlarını birbirine bağlayarak, huzurlu ve mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

Kocayı kendine bağlamak için eşin uzman bir medyuma başvurması gerekir. Randevu alarak, medyumun güneşin ve ayın konumlarına göre efsunlu materyallerle büyünün tamamlamasını sağlaması önemlidir. Ay, yıldız haritası, yıldız name ve güneşin konumu da büyünün tutması için etkili olacaktır.

Eşin bağlanması, evine ve ocağına sadakat geliştirmesi için uygulanan büyü, zaman içinde olgunlaşır, sevgiyle ve şefkatle bütünleşir. Eşinizin size olan sevgisi, ilgisi artacak, size düşkün olacaktır. Uzman medyumlardan destek alarak, dua, tılsım ve efsunlu sözlerle sürecin tamamlanmasını sağlamalısınız.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kocama Hangi Büyüyü Yaparsam Bana Bağlanır?

Kocanız için bağlama büyüsü yaparak, eve ve size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Mutluluk Şifresi ve Şifası Olan Büyü Hangisidir?

Mutluluk şifresi olarak tanımlanan bağlama büyüsü, eşi ve sevgiliyi size bağlar.

Kocanın Aldatmaması İçin Hangi Büyü Yapılır?

Kocayı kendine bağlama büyüsü yapılarak, sadakati artırılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1590 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir