3. Astral Seyahat deneyimim ve ayrıntıları

Bu konu isimsiz23 tarafından 5 sene önce açıldı, 187 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
isimsiz23
Üyelik Zamanı: 5 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 0
5 sene önce

En son astral deneyimim: 25.09.2015 13:55 tarihinde gerçekleşti.
Konu biraz karmaşık görünebilir, sona doğru düşüncelerimi ve ayrıntıları yazdım teşekkürler. Konu hakkında destek ve yardım sağlayabilecek arkadaşlar mesaj kanalıyla bana ulaşırlarsa sevinirim.

BUGÜN GÜNLERDEN PAZAR SABAH SAAT 07:30
AKŞAM YATIŞ SAATİM 5-6 OLMASI GEREKİYOR.[ (05:03) CİVARI YATTIM ]
YATMADAN ÖNCE ASTRALE ÇIKMAK İÇİN YİNE DENEYEREK YATTIM. NEFES ALIP VERDİM(NEFES EGZERSİZLERİ) AMA SONRADAN UMUDUMU KAYBEDİP ÇEŞİTLİ ÇEKİLLERDE DÖNEREK VE İÇİMDEN AZ AZ TELKİNLER VEREREK
ASTRALE ÇIKABİLİRİM ASTRALA ÇIKABİLİRİM DİYEREK UYUDUM.
SABAH UYANDIMMI UYANMADIMMI AMA ÇOK EMİN DEÐİLİM TEK BİLDİÐİM SABAH OLDUÐUNU BİLMİŞ OLMAM.
ÜZERİMDE MÜTHİŞ YOÐUN Bİ ENERJİ HİSSEDİYORDUM. HANİ ÇOK UYKUSUZ OLURSUNUZDA KENDİNİZİ KALDIRACAK HALİNİZ OLMAZ. AYNEN ÖYLE BİRŞEY BÜTÜN VÜCUDUMU BU HİS SARMIŞTI. AMA GÖZLERİM YARI AÇIK VAZIYETTEYDİ ETRAFI
GÖRÜYORDUM BUNA YEMİN EDEBİLİRİM. VE ANİDEN NEDENDİR BİLİNMEZ. ÖNCE BESMELE ÇEKİYORDUM BİKAÇ DEFA. DAHA SONRASINDAYSA AYETEL KÜRSİ YADA TAM EMİN DEÐİLİM AMA BİR DUA OKUYORDUM FATİHA BENZERİ. F Lİ Bİ DUA OLABİLİR.
HEMEN ARDINDAN BU ÜZERİMDEKİ ENERJİ ARTMAYA VE KORKMAYA BAŞLADIM. VE HALEN ODAYI GÖRMEYE DEVAM EDİYORDUM YATTIÐIM YERDEN. YANIMDA BİRİLERİ VAR SANIYODUM VE YATAKTA YORGANIN İÇİNDE DONUK Bİ ŞEKİLDE YATIYODUM.
DAHA SONRASINDA ELİMİ UZATTIÐIMDA YUKARI DOÐRU. ELİM YOKTU. KOLUM VAR. KOLUMDAKİ KIYAFETİ GÖREBİLİYORDUM AMA ELİM SİLİKTİ KESİNLİKLE NE ELİM VARDI NE VÜCUDUMUN Bİ PARÇASI.
ÇOK KORKMUŞTUM. ASTRAL YADA LUSİD RÜYA TARZI BİŞEY GÖRDÜÐÜMÜ BİLİYORDUM. YANIMDA BİRİNİN OLDUÐU DÜŞÜNCESİ BENİ GİT GİTE KORKUTTU. AMA BEDENİMDEN DE AYRILMAK İSTİYORDUM. VE YAVAŞ YAVAŞ BEDENİM İLERİ DOÐRU GİTMEYE BAŞLADI.
AMA ETRAF DONUK. HERYERİ NET GÖREBİLİYORDUM. TAKİ 90 DERECELİK AÇIYA GELDİM HAREKET ETMEKTE EMİN OLMADIÐIMA KARAR VERDİM. VE AÇIYLA YAN Bİ ŞEKİLDE YATAKTAN KALKTIM.
YAN ODAMDA HALAM UYUYORDU.
ONUN ODASINI GÖRMEK İSTİYORDUM. AMA HERŞEYİ FLUYDU. ETRAFI KARŞIMDAKİLERİ VE YANIMDAKİLERİ NET GÖREBİLMEME KARŞIN
HALAMIN ODASINI GÖREMİYORDUM Bİ SİYAHTI.ARKAMA BAKMAK BİLE İSTEMİYORDUM ÇÜNKÜ ORADA BİŞEYİN OLDUÐU DÜŞÜNCESİ BENİ ÇOK ÜRKÜTÜYORDU. BURDAN SONRA TAM OLARAK NE OLDUÐU BİLMİYORUM AMA BİRDEN KENDİMİ YATAÐIN YANINDA BULDUM. SANIRIM
PENCEREYE DOÐRU GİTMEK İSTEDİM.AMA HERŞEY O KADAR YAVAŞTIKİ ANLATAMAM. DAHA SONRA ANNEME HABER VERMEK İSTEDİÐİMİ HATIRLIYORUM. ANNEMLE BİŞİLER KONUŞUYORDUM.
ANNE BAK ÇIKTIM DİYORDUM SONUNDA. ANNEM BANA DUALAR KONUSUNDA BAZI TELKİNLER VERİYORDU. ARTIK GERİ DÖNMEM GEREKTİÐİNİ HİSSETTİM. VE BEDENİME DOÐRU GİRMEYİ VE UYANMAYI BAŞARDIM. UYANDIÐIMDA BÜTÜN BEDENİMDE ÖZELLİKLEDE ALNIMIN ORTA KISMINDA
MÜTHİŞ Bİ SICAKLIK VARDI.
ŞUNLARIDA EKLEMEKTE FAYDA VAR. KOLUMU GÖRÜP ELİMİ GÖRMEDİÐİM ZAMAN VÜCUDUMA DEFALARCA KEZ DÖNMEYE ÇALIŞTIM, ÇOK KEZ SAYIKLADIM AMA UYANAMADIM, SANKİ KALKMAM GEREKİYORDU.
ANNEMLE KONUŞTUKTAN SONRA BEDENİME GERİ DÖNDÜM, BU SEFER DAHA NET Bİ ŞEKİLDE OLDU BU VE UYANDIM.
ELİMİN OLDUÐU YER BOŞLUKTU. BİLDİÐİN YOKYANİ.
BU ENERJİ OLAYI, DUALA İLGİLİ KISIM O SIRADA ÇOK YOÐUN Bİ ENERJİ HİSSETTİM. FATİHA, BESMELE VE BENZER DUALARIN ASTRAL ÇIKIŞ SIRASINDA YADA ALLAH ADININ
FAYDASI OLABİLİR. ZİHNİ BOŞ BIRAKMALIMI YOKSA BIRAKMAMALIMI TELKİN ÖNEMLİMİ TAM EMİN DEÐİLİM ÇÜNKÜ HEMEN HERŞEYİ DENEDİM İKİSİ ARASINDAKİ.
SABAHIN UYANDIÐIM SAATİNİ AYNI RÜYAMDA GÖRDÜÐÜM ŞEKLİYLE GÖRDÜM. HERŞEY AYNI GÖRDÜÐÜM ŞEKLİYLEYDİ ETRAFTA. ASTRALDEN LUCİD RÜYAYA GEÇTİÐİMİ DÜŞÜNÜYORUM ANNEMLE KONUŞMAMI ANCAK BU AÇIKLAYABİLİR.
ALIN KISMIMDA Bİ SICAKLIK VARDI.İÇİNDE. HANİ BU ÜÇÜNCÜ GÖZ DEDİKLERİ YER.
HALAMIN ODASINA BAKMAYI ÇOK İSTEDİM AMA GÖREMEDİM.
YAN BAKIYODUM RESMEN HANİ CAMA DOÐRU KONUMLUYUM AMA YAN GÖRÜYORUM. DÜZ BAKAMIYORDUM ORAYA.
ANNEM ODAYA GİRDİÐİNDE ODANIN ORTASINDA KONUŞUYODUK RÜYADA.
YANİ KORKTUÐUM VE BİŞEY OLDUÐUNU DÜŞÜNDÜÐÜM YERDE BİŞEY YOKTU. DUVAR BOŞTU.
ELİMİ GÖRDÜKTEN SONRA BİÇOK KEZ UYANMAYA ÇALIŞTIM. BU Bİ RÜYA DEDİM BU GERÇEK OLAMAZ. VE UYANMAYA ÇALIŞTIM. ELİMİ TEKRAR KONTROL ETTİÐİMDE HALEN YOKTU. BU 2-3 KEZ TEKRARLANDI. KALKMAM VE BUNU YAPMAM GEREKTİÐİNİ ANLADIM.
GEÇEN DENEYİMİMDE OLDUÐU GİBİ HERŞEY OLMASI GEREKENDEN ÇOK AMA ÇOK YAVAŞTI DONUK DENECEK KADAR YAVAŞ. TEK BİLDİÐİM ELİMİ YANİ SAÐ ELİMİ ÇOK HIZLI Bİ ŞEKİLDE SADECE HAREKET ETTİREBİLDİÐİM.
DİÐER ELİMİ KALDIRMAM VE İKİSİNİ BİRDEN HIZLICA HAREKET ETTİRMEM BANA GÖRE 3-4 DAKİKAYI BULDU. NEYSEKİ ELLERİMİ KURTARMAYI BAŞARDIM.
KEDİNİN YERİ KALORİFERİN ORASIYDI KEDİNİN ETKİSİYLE UYANMADIM. ANNEMLE KONUŞTUKTAN SONRA YAPACAK HERHANGİ BİŞEYİMİN KALMADIÐINI ANLADIM SANIRIM VE YATAKTA YATAN BEDENİMİDE GÖRMEDİM.
AMA BEDENİME ATLAYIŞ SAHNELERİMDEKİ GİBİ ATLAYIP YATAÐA DOÐRU ÖYLE UYANDIÐIMI HATIRLIYORUM.
ÜZERİMDEKİ ENERJİ BİTKİNLİK GİBİ BİŞEYDİ. BEDENİMDE BİR TÜR TİTREŞİM HİSSEDİYORDUM. HEMEN HERYERİMİ SARAN.VE MÜTHİŞ BİR AÐIRLIK.
DUAYLA İLGİLİ OLAN KISIM ÇOK GARİP. SANKİ Bİ KADINA OKUYORDUM O DUAYI TÜM BUNLAR OLMADAN ÖNCE. Bİ ODA GİBİ BİYERDE. KADIN SANKİ DUAYI BİLİYOMUSUN TARZI BİŞEY SÖYLEMİŞTİ VE BANA OKUTMUŞTU. VE NASIL OLDUÐUNU BİLE BİLMEDEN BEN OKUYUVERMİŞTİM O DUAYI. F Lİ Bİ DUA.
SONRA BELKİDE UYANDIM UYUDUM VE ALLAHLA VE DUALARLA İLGİLİ BİŞEYLER OKUMAM GEREKTİÐİNİ DÜŞÜNDÜM BUNLARIN SONUCUNDA DA DIŞARI ÇIKMIŞ OLABİLİRİM. RÜYA ASTRAL RÜYA TARZI BİŞEY OLABİLİR.
DUA KISMI ÇOK ÖNEMLİ ÖZELLİKLE BESMELE, F Lİ DUA VE ALLAH İSMİ.
HERYER RENKLİYDİ. TİTREŞİMDE OLAN TEK ŞEY BENİM BEDENİMDİ.
EŞYALARIN HEPSİ OLDUÐU YERDELERDİ. HEPSİNİ TEK TEK HATIRLIYORUM.
ODANIN ORTASINDA PERDENİN ORAYA DOÐRU GİTMEK İSTEDİÐİMİ HATIRLIYORUM AMA FAZLA UZAKLAŞAMADIM DAHA ÇOK ODANIN ORTASINA MIHLANIP KALMIŞTIM. SANIRIM ASTRAL KORDONUM YETERİNCE UZUN OLMADIÐINDAN.
DÜŞÜNCE GÜCÜMLE CAMIN ORAYA GİDECEÐİMİ DÜŞÜNSEMDE GİDEMEDİM.İLERLEYEMEDİM Bİ TÜRLÜ. TIPKI 90 DERECELİK AÇIYLA YATAKTAN KALIP KİTLENMEM GİBİ. FAZLA UZUN MESAFELERE GİDEMEDİM.
ARKAMDA BİŞEYİN OLDUÐU DÜŞÜNCESİ BENİ ÇOK ÜRKÜTTÜ. YATAÐIM ORTA DUVARA DAYALIYDI.
ÖNCEKİ DENEYİMİMDE HEMEN BÜTÜN ODAYI GÖREBİLDİÐİM İÇİN DAHA RAHATTIM. KÖŞE DUVARDAYDI YATAK ÇÜNKÜ.
GÜNÜN TARİHİ 31.01.2016
SANIRIM 1-2 SAATLİK UYKUYLA BUNU BAŞARDIM. KALKAR KALKMAZ OLANLARI YAZDIM.
ÖNCEKİ ASTRAL DENEYİMİMDEKİ GİBİ BEDENİM YİNE ÇOK YAVAŞTI. AMA KOLLARIMI İLERİ GERİ Bİ ŞEKİLDE DEFALARCA KALDIRIP İNDİRDİÐİMDE KURTARDIM YANİ ÇOK HIZLANDI UZUVLARIM
BU TARZ Bİ EGZERSİZİMSİ BİŞEY AÇILMALARINA SEBEP OLUYOR SANIRIM. HANİ AYNI HAREKETİ Bİ ÇOK KEZ YAPIP HIZLANDIRMAK.
HEPSİ BU KADAR.

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 22706 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Furkan Enes
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)