durugörü deneyimim

Bu konu ogyyk tarafından 6 sene önce açıldı, 207 kere okundu ve 2 Cevap verildi.
ogyyk
Üyelik Zamanı: 6 sene önce
Konu Sayısı: 2
Yanıt Sayısı: 0
6 sene önce

İyi geceler ilim alemi ailesi.. Benim durugörü deneyimim oldu bunu sizle paylaşmak istedim..yaklaşık iki ay önce gece yatağıma yattım tam uykuyla uyanıklık arası denilen an varya işte tam o an böyle değişik bir his görüyosun ama rüya değil ilk kez başıma öle birşey geldi sevgilimi annesi ile yatarken gördüm ve üşümüştü yorganı annesi almıştı oda sinirli bi şekilde yorganı üstüne çekiyordu sonra uyandım şaşırmıştım sabah kız arkadaşımı aradığımda olayı anlattım telefonum açık mı kaldı bizi mi dinledin dedi aynıları birebir olmuş şok oldu olay böyle işte.. Ama kendi düşüncem dışında kendiliğinden olmuştu yani benim düşünüp yaptığım birşey değildi ve ben o olaydan sonra kendi çabalarımla dahi birdaha oyle birşey yaşayamadım. Nasıl kendimi geliştirebilirim sanırım durugörü dedikleri olay bu, birdaha yaşanabilir mi teşekkür ediyorum herkese iyi günler..

denizer
Üyelik Zamanı: 9 sene önce
Konu Sayısı: 4
Yanıt Sayısı: 64
6 sene önce
Bende bir kere istem disi astral seyehate cikiyordum ilk keZ olmustu sonradan cok istedim tekrar olmasini ama olmadi. Sanirim durugoru icin dualar vardir arastirmak lazim bilen arkadaslar yardimci olurlar umarim
DiLaRa FeRHuNDe
Üyelik Zamanı: 6 sene önce
Konu Sayısı: 2
Yanıt Sayısı: 15
6 sene önce
Bu tür hadiseler herkeste olabilir , fiziksel durumunuz ya da yaşınız buna engel değil tabi ama bu hadiseler genellikle farkında olarak ya da farkında olmadan aşırı zihin konsantrasyonu sayesinde gerçekleşir.. Ben bu tür durumlara istem dışı zihin ve algı meditasyonu diyorum.. Karşı taraftaki kişi yada kişileri buna arkadaşlarınız , ailenizden biri yada başka kişilerde dahil olabilir, siz karşı taraftaki kişiyi çok düşündüğünüz zaman ve bu anlamda zihninizde kalbinizle bütünlük sağladığında farkında olmadan algı ve zihin meditasyonu durumuna geçmiş oluyorsunuz, ve kısa süreliğine düşündüğünüz insanın o anda yaşadığı an itibari ile onun hayatınada dahil oluyorsunuz.. Bunlar çok özel durumlardır dediğim gibi karşınızdaki insanın üzerinde düşünce yoğunluğu yaşadığınızda gerçekleşebilen istem dışı zihin ve algı meditasyonu diyorum ben buna.. Bu tür hadiselerde süreklilik pek görülmez ama tekrar aynı durumu yaşayabilirsiniz tabi bu da mümkündür...!
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22706 Kayıtlı Üye
  • 16811 Konu
  • 94990 Cevap
  • Son Üye Furkan Enes
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (4)