Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri ayrı şekillerde ele alınır ve medyumlar tarafından uygulanması uygun görülür. Özellikle de resimle yapılan ayırma büyüsü bunlar arasında bir hayli etkili olduğu için tercih edilir ve sadece resim değil surelere de değinilir.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından anlaşıldığı üzere öncelikle resme yer verilir ve bu durum ilişkinin hikayesi açısından önem arz eder. Öyle ki medyumlar hikayeye hakim olmak ve bunun üzerine büyüye geçmek ister. Resimle yapılan ayırma büyüsü için:

  • Kişilerin fiziksel özelliklerinin üzerinde durulabilir.
  • İsim – soyisim ve doğum tarihi gibi bilgilere yer verilebilir.

Ayırma büyüsü sırasında tüm bu bilgiler ve de şekiller bir kağıt üzerine resmedilir. Ardından da ayırma büyüsünde son derece etkili olan surelere geçilir. Gerek bir gerekse birkaç tekrar üzerine surelerin okunması gerekebilir. Neyse ki medyumlar bu aşamalara yer verir ve sonucu birkaç hafta içerisinde göndermeniz mümkün hale gelir.

Evlilere Resimle Ayırma Büyüsü

Evli çiftler gerek mecburiyetlerine gerekse korkularına karşılık ayrılma kararı alamıyor olabilir. Bunun için isteyenler resimle yapılan ayırma büyüsü tercihinde bulunarak çözümü manevi ilimlerde bulabilir. Adı üstünde ayırma amaçlı gerçekleşen büyü:

  • Evli çiftlerin kurtuluşu olabilir ve iç huzura kavuşmaları sağlanabilir.
  • Ayrılıktan korkanlar büyü ile birlikte korkularının üzerine gidebilir.

Resim büyüsü bir hayli etkilidir ve evli çiftlerin ayrılık üzerine sıklıkla tercih ettiği görülür. Özellikle de ayrılmaması için baskı uygulayan eşe karşı ele alınabilir. Bu sayede eşin zamanla soğuması mümkün hale gelebilir. Günden güne uzaklaşmaya başlayan eşin ayrılık kararına ılımlı bakması esas alınabilir. Bu durum ayrılmanın kolay hale gelmesini sağlayabilir.

Sevgililere Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle yapılan ayırma büyüsü sadece evli çiftler tarafından değerlendirilmez. Bununla birlikte sevgililerin de ele aldıkları etkili büyüler arasında gösterilir. Özellikle de sevgilisinden ayrılmaya korkan kişilerin tercih ettiği büyü türlerinden bir tanesidir.

Takıntılı seviyede aşık olan ve kişiyi rahatsız edenlere karşı büyüye başvurulabilir. Bu tarz kişiler ile sevgili olanlar büyüler eşliğinde çözümü bulabilir. Ayrılık büyüsü sayesinde:

  • Sevgililerin ilişkileri bozulabilir ve takıntılı aşıklara son verilebilir.
  • Ayrılmaya korktuğunuz kişilere karşı büyüye başvurabilirsiniz.

Kimi ilişkilerin sonu sorunlu olduğu için ayrılıklar kabus olabilir. Ayrılmayı düşünen kişiler bunu dile getirmekte zorlanabilir. Dile getirdikleri zaman karşılarından aldıkları geri dönüşler de ağır olabilir. Bu tarz ağır durumlara maruz kalmamak adına büyülere yönelenler sayıca fazla.

Resimle Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Resimle yapılan ayırma büyüsü için internet üzerinden çeşitli tanımlara yer verilebilir. Ancak bu şekilde resme yönelmeniz ve de büyü dualarına göz atmanız hata olacaktır. Çünkü internette yaygın olarak asılsız büyü tarifleri dolanmaktadır.

Büyü yapmak isteyenler bunu manevi ilimlerde başarılı olan kişilere bırakmalıdır. Medyumlar ile iletişime geçmek ve büyü için talepte bulunmak en doğrusu olacaktır. Şöyle ki:

  • Evlilik ya da diğer yakın ilişkilere karşı ayrılık kararı dile dökülebilir.
  • Ayrılmak istediğiniz ya da ayırmak istediğiniz kişileri belirtmeniz istenebilir.

Bu hususlar üzerine büyüye geçilir ve sonucu görmeniz kısa sürer. İşinin ehli kişiler tarafından yapılan büyü en yakın zamanda etkili olur.

Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Resimle evde ayırma büyüsü yapılır mı?

Evde büyü tekniklerine yönelmeniz boşa zaman kaybetmenize neden olacağı için medyumlarla iletişime geçmelisiniz.

Resimle ayırma büyüsü kara büyü müdür?

Kara büyü sınıfında gösterilir ve resim üzerinden en etkili sonucun alınması sağlanır.

Resimle ayırma büyüsü kişilere zarar verir mi?

Sadece ayrılık amacıyla ele alınır ve kişilerin büyüden kaynaklı zarar görmeleri mümkün olmaz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2938 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
18 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir