Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yaygın kullanımında sihir; fiziksel dünyada bilimsel yol izlemeden yapılan değişikliklerdir. Ezoterik ve okült çevrelerde büyü; ruhsal değişimi kapsayan, geniş bir anlam taşır. Dünya üzerinde kabul edilmiş farklı büyü türleri bulunur.

 • Tören büyüsü: karmaşık ritüelleri ve yazışma kümelerine sahiptir.
 • Halk büyüsü: İyileştirme, şans, sevgi, kötü güçleri uzaklaştırma, doğurganlık vs. konular üzerine yapılır.
 • Sol ve sağ el büyüsü: Sağ el sosyal geleneklerin dışında kalır ve tabuları yok sayar. Sol el ise şeytanın yoludur.
 • Kara büyü: İnsanları yok etmek, hastalandırmak, zora sokmak, ölmelerini sağlamak gibi amaçlarla yapılır.

Dünya üzerinde halk büyüsü yani düşük büyü olarak adlandırılan büyüler arasında yer alan rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusu da merak edilen konular arasındadır.

Halk büyüsü; çoğunlukla pratik bir doğaya sahip olmakla birlikte, toplumdaki genel rahatsızlıkları gidermeye yönelik yapılır. Hastaların iyileştirilmesi, şans getirmesi gibi düşüncelerin yanında, insanların zarar görmesi için yapılan büyüler de bulunur.

Rızık Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyüler hem iyi niyetli hem de kötü niyetli yapılabilir. Kişilerin kıskançlık, nefret ya da kin duydukları birine karşı yapılmış rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusundan önce; rızık bağlama büyüsünün belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

 • Maddi geliri yeterli olsa da kazancın bereketli olmaması
 • Sürekli borç yapılması
 • İyi ilişkilerin zamanla bozulmaya başlaması
 • İş yerinden müşterilerin ayağının kesilmesi gibi nedenler bulunur.

Bu tür belirtilerin sıklıkla yaşanmaya başlaması durumunda, Havas ve Lidün ilim sahibi kişilerden yardım talebinde bulunulması gerekir. İlim sahibi kişiler, özel tılsım ve dualar ile yapılmış olan rızık bağlama büyüsünü anlayarak, çözüm üretebilir.

Rızık Bağlama Büyüsü Dualarla Çözülür mü?

Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda yapılan tılsım ve duaların çözülmesi için, bazı yollar vardır. Bu yollardan bir tanesi duadır. Çoğunlukla Celcelutiye Duası, rızık bağlama büyüsü için tavsiye edilen dualar arasında yer alır.

Duanın okunacağı saatler;

 • Bayram sabahları
 • Perşembe gecesi ve cuma günleri
 • Yatsı namazı kılmadan önce
 • İmsak ve güneş doğma arasındaki vakitte okunabilir.

Ancak sadece dualarla tam olarak bir bozulma gerçekleşmez. Aynı zamanda büyü esnasında kullanılmış özel tılsım ve duaların bozulması için de konusunda uzman ve ilim sahibi kişiler tarafından vefk hazırlanması gerekir.

Rızık Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Antik Roma ve Yunan döneminden günümüze kadar gelen büyü ya da sihir hem iyi hem de kötü amaçlı kullanılmaya devam ediyor. Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda ilim sahibi olan kişiler, bazı durumlarda bu ilmi kötü niyetli olarak da kullanabilir.

Arkadaşının mutluluğunu istemeyenler, iş arkadaşının başarısını kıskananlar, iş yerine daha az ya da hiç müşteri gelmesini istemeyen insanlar, rızık bağlama büyüsünü kötü amaçlı kullanabilirler.

Rızık bağlama büyüsü için, konusunda uzman ve ilim sahibi olmuş kişilerden yardım istemek gerekir. Her büyüde olduğu gibi, rızık bağlama büyüsü de ters teperek hem sizi hem de çevrenizdeki insanları olumsuz etkileyebilir.

Rızık Bağlama Büyüsü Bozmak İçin Kime Başvurulur?

Antik Yunan ve Roma çağından beri ileri gelen büyü, günümüzde de birçok kişi tarafından yapılıyor. Ancak yapılan bu büyüler, deneyimsiz kişilerin elinde, insanlara zarar vermekten başka bir işe yaramıyor.

Eski çağlardan günümüze kadar gelen büyü yapımında medyumların rolü ve ilim sahibi kişilerin rolü oldukça büyüktür. Yapılan her büyüde; sorularınızın cevabını almak ve doğru şekilde yapılmasını sağlamak için, konusunda uzmanlaşmış medyumlardan yararlanılır.

Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda da ilim sahibi kişilerden yardım alınması, üzerinizde bulunan büyünün bozulmasında önemli rol oynayacaktır.

 

Rızık Bağlama Büyüsü SSS

Rızık bağlama büyüsü evde yapılır mı?

Diğer büyüler gibi rızık bağlama büyüsü de konusunda uzman ve ilim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır.

Rızık bağlama büyüsü hemen etki eder mi?

Rızık bağlama büyüsü; özel tılsımlar ve dualarla yapılır ve bu dua ve özel tılsımlar, konusunda uzman medyumlar tarafından doğru şekilde yapılırsa, etkisini hemen gösterir.

Rızık bağlama büyüsü bozulurken nelere ihtiyaç duyulur?

Rızık bağlama büyüsü bozulurken; özel tılsımlar ve dualarla hazırlanan büyü için yine aynı şekilde hazırlanan vefk hazırlanması gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1418 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
15 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir