Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’de hakkında birçok ayet bulunan büyünün ilk olarak Ortadoğu coğrafyasında yapıldığına dair çok yaygın bir inanış vardır. Bunun birden çok amaca yönelik farklı türleri söz konusudur. Sevgilileri ayırma büyüsü ise en fazla ilgi görenlerden birisidir.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Nedir?

Sevgilileri ayırma büyüsü, adından da çok rahat bir şekilde anlaşılacağı üzere ilişkisi olan çiftlerin bu durumunu bozmak için yapılır. Temel amaç ayrılığın sağlanması olarak dikkat çeker. Kendi rızalarıyla beraber olan, mutlu bir evlilik yapma yolunda ilerleyen iki tarafın bu ilişkisinden rahatsız olanların bu büyüye yönelmeleri söz konusudur.

Sevgilileri ayırma büyüsü kesinlikle çok etkilidir. Aynı zamanda kesin sonuç vermesinden dolayı halk arasında popülerdir. Her ne kadar irade dışında bir durum olsa bile kişinin mutluluğu veya iyiliği için bazen zorunlu bir hale gelebilmektedir.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

Sevgilileri ayırma büyüsü, hoca tarafından yapılır. Bu şahıslara medyum adı da verilir. Dini konularda gerekli olan tüm bilgilere sahip olmalarının yanı sıra aynı zamanda büyü yapmanın sırlarına da vakıftırlar. Büyülerde kullanılan ve okunması şart olan duaların tümünü iyi bilirler. Aynı şey ilgili sihir materyalleri için de geçerlidir. Eski yazıyı okuma ve bunu yazma yeteneğine sahip olmaları, ne kadar başarılı olduklarının temel kanıtları arasında yer alır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Sevgilileri ayırma büyüsü yaptırma nedenleri şöyledir;

  • Üçüncü şahısların talep ettiği bir büyü olarak bilinir.
  • Her zaman temel hedef ve amaç, ilişkinin bitmesini sağlamaktır.
  • Özellikle aile bireylerinin medyuma gitmesinden sonra yaptırılır.
  • Kadın ya da erkeğin evladına uygun olmadığını düşünen ebeveynler bu yöntem sayesinde ilişkiyi sonlandırmak isterler.
  • Bunun yanı sıra sevgililerden birisine aşık olmuş olan başka bir şahısın da ilgili ritüeli talep etmesi, günümüzdeki örnekler arasında oldukça sık bir biçimde karşımıza çıkıyor.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir?

Sevgilileri ayırma büyüsü türleri farklılık arz etmesinden dolayı bunun etkisinin ortaya çıkması sürekli aynı değildir. Önemli olan nokta ise takip edilen yoldur. Bunun yanı sıra gerçekleştirilmiş olan ritüel, okunan dualar, bunların ne kadar kalpten yapıldığı da mühim detayların içinde bulunur.

Sevgili ayırma büyüsünü yapan kişi çok mühimdir. Medyum veya halk arasında hoca olarak da çağrılan bu şahsın gerçekleştireceği işinde deneyimli olması lazım. Ritüellerin güvenilir bir şekilde yapılmasına dikkat edilmelidir. Bu detayları unutmamak gerekmekte.

Tüm bunlara ek olarak büyü yaptıran kişinin, buna mutlaka inanması etkisinin beklenenden çok daha kısa süre içerisinde ortaya çıkması anlamını taşımaktadır. Dua etmek, ödev niteliğinde olan verilen görevleri yerine getirmek ilgili sürecin bir parçası olarak dikkat çeker.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Bozulur mu?

Sevgilileri ayırma büyüsü bozulabilir. Böyle bir talebin olması durumunda izlenmesi gereken yol ise açıktır. Medyumun tercih edilmesinden sonra bu isteğinizi anlatmanız lazım. Ardından yine belli ritüeller devreye girer. Dua yoluyla ve aynı zamanda bazı İslami metinler üzerinden karşı büyü yöntemiyle sihrin bozulması mümkündür.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sevgilileri ayırma büyüsü nedir?

Sevgilileri ayırma büyüsü, devam eden bir ilişkinin bitmesi için yapılır.

Sevgilileri ayırma büyüsü kim tarafından yapılır?

Sevgilileri ayırma büyüsü hocaların yapması gereken bir işlem olarak dikkat çeker.

Sevgilileri ayırma büyüsü gerçekten işe yarıyor mu?

Sevgilileri ayırma büyüsü, doğru ve özel kriterlere uygun bir biçimde gerçekleştirildiğinde kesinlikle işe yaramaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1256 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
18 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir