Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü sevgilisini, nişanlısını ya da kocasını kendine bağlamak isteyen kadın ya da erkeklerin kolaylıkla tercih edebileceği bir büyü türüdür. Bu büyünün etkilerinde aile ya da ilişki bağları güçlenir, kişiler çok daha mutlu bir birlikteliğe sahip olur.

Evde Yapılabilecek Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü Yöntemleri

Sevgiliyi kendine aşık edip bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler evde bir yöntem denemek istiyorsa bu düşüncesinden uzak durmalıdır. Çünkü evde yapacağınız büyüler beklediğiniz etkiyi yaratmayacaktır.

Bunun dışında büyünüz tersine etki de gösterebilir. Bu durumda sevgiliniz sizden uzaklaşmaya başlar ve birlikteliğiniz kötü bir hal alır.

Evde yöntemler denemek yerine kesinlikle uzman bir medyum ile görüşmelisiniz. Medyumunuz kısa sürede etkisini gösterecek büyüler ile beklediğiniz birlikteliği yakalamanıza yardımcı olur.

Eski Zamanlardan Beri Kullanılan Sevgiliyi Bağlama Büyüleri

Büyülerin çok eski zamanlardan beri kullanıldığı biliniyor. Her geçen gün bir yenisi eklenen araştırmalarda birçok araştırmacı ve arkeolog çeşitli büyü kağıtlarına ve tariflerine ulaşıyor.

Çok eskiden beri kullanılan bu büyülerde rastlanan büyü türlerinden biri ise sevgiliyi kendine bağlama büyüsü olmuştur. Yapılan araştırmalarda kişiler farklı aşk ve bağlılık sembollerini kullanarak sevgililerini kendilerine bağlamıştır.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsünün Etkisi Nedir?

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgilinizi kendinize bağlamak için büyü yaptırmak istiyorsanız büyünün uzman ellerde yapıldığını biliyor olmalısınız. Başarılı yapılmış bir sevgiliyi kendine bağlama büyüsü şu etkileri gösterir;

  • Sevgiliniz diğer kızlara hiçbir şekilde ilgi göstermez. Her zaman sizinle ilgilenmek ister.
  • Sevgiliniz çoğu zaman sizin sözünüzü dinler. Söyledikleriniz sevgilinizi her zaman etkiler ve sizin kararlarınıza uyum sağlamak ister.
  • Zor zamanlarda dahi sizden ayrılmak istemez. Sizinle olan birlikteliğini önemser.

Tüm bu etkiler ile birlikteliğiniz çok daha mutlu bir hale gelecektir. Eğer bir gün bağlılığı sonlandırmak isterseniz medyum ile görüşerek bağlılığınızın sonlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü bozulabilir.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yapılmış kişiler büyüden kaynaklı bazı belirtiler yaşar. Eğer yaptırdıysanız yapılmış kişide, eğer bir başkası size yaptırdı ise sizde görülecek belirtiler şu şekildedir;

  • Bağlama büyüsü yapmış kişi herkes tarafından fark edilen radikal değişimlere sahiptir.
  • Büyü yapılan kişide bazı psikolojik rahatsızlıklar oluşabilir. Özellikle fazla bağlılık ya da bir kişi olmadan kendini kötü hissetme gibi sosyal psikolojik hastalıklar aniden belirir.
  • Büyü yapılmış kişi uyumakta problemler yaşar. Kişi uzun süreli aralıksız uyku uyuyamaz.
  • Bunun yanında büyü yapılmış kişi sürekli uyuma gereği görür. Öyle ki bu uyku kimi zaman kişilerin günlük hayatının etkilenmesine neden olur.
  • Büyü yapılmış kişi geçmişe göre keskin bir şekilde değişik düşünceler ortaya sunar.
  • Büyü yapılan kişinin ilgi alanı ve odaklandığı noktalar değişir. Kişinin sevdiği yerler, sevdiği şarkı ya benzeri birçok algısı keskin bir dönüş yapar.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sevgilimi kendime bağlamak için hangi duaları okumam gerekir?

Sevgiliyi kendine bağlama büyüleri yalnızca bir ya da birkaç duanın okunması ile sağlanamaz. Eğer etkili bir büyü yaptırmak istiyorsanız mutlaka uzman bir medyum ile görüşmeniz gerekir.

Sevgilime bağlama büyüsü yaptırdığımı sevgilim fark eder mi?

İnsanlar genel olarak karşılaştıkları durumların büyülerden olduğunu fark etmez. Birkaç belirti olsa dahi sevgiliniz büyü yapıldığını ve büyü yaptıran kişinin siz olduğunu fark etmez.

Sevgilim bana bağlama büyüsü yapmış olabilir mi?

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsünün belirtilerine sahipseniz kısa sürede bir medyum ile görüşmeniz gerekir. Büyünün yapıldığı yalnızca uzman bir medyum tarafından anlaşılabilir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1374 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
11 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir