Gizli İlimler Alemi,Büyü Yapma,Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,Büyü Nedir

Gizli İlimler Alemi,Büyü Yapma,Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,Büyü Nedir (https://www.ilimalemi.com/)
-   Sihir Ve Büyü Bozma Duaları (https://www.ilimalemi.com/sihir-ve-buyu-bozma-dualari/)
-   -   Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır? (https://www.ilimalemi.com/sihir-ve-buyu-bozma-dualari/19432-buyunun-bozuldugu-nasil-anlasilir.html)

Simirna 20-10-11 02:22

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?
 
Arkadaşlar Merhaba;
Yapılan bir büyü bozulduğu takdirde, örneğin 21 günde ya da 40 günde vs. Büyü bozulurken insanda fiziki ve ruhi ne gibi haller ve belirtiler oluşur? Büyünün etkisinin geçmeye başladığı nasıl anlaşılır, büyünün bozulma belirtileri nelerdir?
Bu konuda sitede gerçekten bilgili arkadaşlar var. Allah hepinizden razı olsun, benim sorularıma bilginiz dahilinde cevap verebilir misiniz acaba?
Teşekkürler...
Allah'a emanet olun.

kabaruu 20-10-11 02:35

büyünün etkisi hafiflerse misal birine sıkıntı için büyü yapıldıysa büyü hafiflerse kişi daha sakin olur sıkıntısı azalır. büyü yapılmadan önceki haline döner diye düşünüyorum. fakat büyü yapıldıktan ve bozulduktan sonra kalıntısı kalır mı bilmem

Simirna 20-10-11 02:43

Asıl sorun şu kabaruu. Bana yapılan büyü bozuluyor ya da bozulma aşamasında bilmiyorum. Aşırı derecede sıkıntı oluşuyor bende. Farklı durumlarda sözkonusu. Bazı kimseler büyünün başlangıcı nasılsa, geçeceği yani bir insanın üzerinden temizleneceği zamanda aynı belirtilerle temizlenir diyorlar.
Tam belirtiler neler acaba?

elifirem 20-10-11 05:22

Ben de hep şunu merak ettim durdum birine eşinden ayrılması için ayrılık büyüsü yapılmış eşi bunları açtırmış ve dönmesi için çalışmalar yapmış yaptırmış ama halen o kişi eşine dönmüyor o güçlü ayrılık büyüsü çözüldüğü halde etkileri devam mı eder kişi neden kendine gelemez?

MUAZZAM 20-10-11 06:12

Kesin büyü yapılmışmı irem, hocaların %99,9 şarlatan oldugu için büyü var deyip para alır.

Velevki büyü var diyelim ve onunla ayrılmış olsun, bu ayrılma süresinde sogukluk, kırkıngınlık kızgınlık belki karşılıklı nefret vs oluşabilecegi için büyü bozulunca otomatik her şey eski haline dönmez , yani format atmak gibi bir şey değil.

eski hale dönmek için muhabbet okumalarıda gerekebilir hatta gerekir.

elifirem 20-10-11 06:19

Alıntı:

MUAZZAM Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 119178)
Kesin büyü yapılmışmı irem, hocaların %99,9 şarlatan oldugu için büyü var deyip para alır.

Velevki büyü var diyelim ve onunla ayrılmış olsun, bu ayrılma süresinde sogukluk, kırkıngınlık kızgınlık belki karşılıklı nefret vs oluşabilecegi için büyü bozulunca otomatik her şey eski haline dönmez , yani format atmak gibi bir şey değil.

eski hale dönmek için muhabbet okumalarıda gerekebilir hatta gerekir.

evet kesinlikle büyü yapılmış bu gerçek fakat açıldığı halde ve okumalar yapıldığı halde kişi neden kendine gelmez etkileri mi devam eder o ayrılık büyüsünün?

elifirem 20-10-11 06:24

Alıntı:

ceydayalcin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 119183)
Kesin bakım yapıılmadan havale gönderilmeden büyü var mı yok mu kulaktan dolma bilgilerle anlayamazsınız . o bakımdan kesin büyü yapılmış demek de günah almak olur. bazı davranışlar psikolojik de olabilir her şeyi büyüye bağlamamak gerekir

büyü yapıldığından ve de şuan bişey olmadığından çok eminim.

MUAZZAM 20-10-11 06:33

elif irem, mesela bilgisayarına virüs girdiğini düşün, ve bazı proğramların o virüsten etkilendi, o virüsü temzilemenin 2 yolu var

1-Antivirüs proğramları (silinebiliyorsa siler) kurtulursunuz virüsten
2-PC ye format atarsınız virüs temzilenir.

Ama her halukarda virüs temizlenince bile bazı programlar zarar görmüş yada silinmiş olaabilecegi için zarar görenleri yeniden yuklersiniz.

Büyü yüde virüs gibi düşünün temizleseniz bile zarar gören bazı duygular OTOMATİK olarak hemen geri gelmez, siz de büyüynün var ama temizlendiğine eminseniz, muhabbet uygulamaları yapın yüzlerce uygulama var, inşaallah eskisinden daha iyi olur aranız.

Allaha emanet olun.

elifirem 20-10-11 06:37

Haklısınnız muazzam güzel bir örnek olmuş,teşekkür ediyorum, evet ben de kendimce uygulamalar yapıyorum okumalar inşallah bir gün faydası ortaya çıkacaktır sanırım eşim hemen kendine gelemiyor.Allah hiç kimsenin huzurunu yuvasını bozmasın çok zor.

MUAZZAM 20-10-11 06:40

insan grip olunca bile tadı tuzu kacıyor, kaldıki büyü çok etkiler, dua ve zaman lazım size, kalkın gece yarısı abdest alın acın ellerinizi yalvarın Rabbimize.. iyi günler bana müsade.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:32.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.