Soğutma Büyüsü Bozma Duası

Tılsımlar ve sihirler, Ortadoğu kültürünün etkisiyle ülkemizde çok yaygın bir gelenek haline gelmiştir. Soğutma büyüsü ise en fazla tercih edilen ve bilinen ritüel olmasından dolayı sık şekilde yapılır. Soğutma büyüsü bozma duası, bunun etkilerini sonlandırabilmek için okunur.

Büyü Ne Zaman Ortaya Çıkmıştır?

İlk büyüler bundan binlerce yıl öncesinde bugünkü Irak bölgesinde yayılmıştır. İnsanların büyü yapmayı öğrenmeleri kendi başlarına gerçekleştirebilecekleri bir işlem olmadığından, İslam inancı başta olmak üzere birçok farklı dinde yer alan iki meleğin öğretmesiyle söz konusu olmuştur. Bunun ardından doğa dışı varlıkların da büyü yapmak için kullanıldığını bilmekteyiz. Soğutma büyüsü bozma duası sayesinde karşı karşıya kalınmış olumsuz durumun sonlandırılması her daim mümkündür.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü bozma duası edilerek bu duruma son vermek mümkündür. İlgili büyünün ayrıntıları çok merak edilir. İlişkileri her zaman iyi olan ancak bu durum bazı kişiler tarafından kıskanılan insanların arasının bozulması için yapılan bir büyüdür. Bunun daha farklı örneklerinin bulunduğunu da unutmamak gerekiyor. Bunlar;

  • Kendi şahsından soğutma,
  • Herhangi bir mekandan soğutma,
  • Cinsel beraberlikten soğutma,
  • Arkadaşlardan soğutma,
  • Birtakım kötü alışkanlıklardan soğutma ve fazlası şeklinde karşımıza çıkar.

İnsanlar Neden Soğutma Büyüsüne İhtiyaç Duyar?

Soğutma büyüsü bozma duası sayesinde ortaya çıkan olumsuz durumların ve etkilerin sonlandırılması konusunda bir sorun yoktur. İnsanların bu büyüye ihtiyaç duymalarının nedenleri farklılık arz eder. Bazen kötü giden bir ilişkinin sonlandırılması bazen ise elde edilmesi istenen bir insana kavuşulabilmesi için büyüler yapılmaktadır. Kişilerin zararlı olarak tanımlanan kötü alışkanlıklarına son verme, zina fiilini gerçekleştirmesini engelleme gibi gerekçelerin de bulunduğunu unutmamak lazım.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası Nedir?

Soğutma büyüsü bozma duası, özel bir dua olarak dikkat çeker. Dini kaynaklardan elde edilmiş ve aynı zamanda başarılı bir biçimde derlenmiş olan bilgilerden oluşur. Etkisi çok uzun yıllar önce kanıtlanmış olmasından dolayı, tüm İslami metinler gibi güncelliği konusunda hiçbir sıkıntı yoktur. Önemli olan ise ilgili duanın okunmasıdır.

Genellikle iki farklı şekilde bunun dile getirilmesi söz konusudur. Hem büyüye maruz kalmış kişi hem de büyüyü bozacak olan kişi tarafından okunması mümkündür. Ancak genellikle soğutma büyüsünün bozulması için duanın, bu sihri ortadan kaldırabilme yeteneğine ve yeterliliğine sahip şahıs tarafından edilmesi daha mantıklıdır.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası Nasıl Okunmalıdır?

Soğutma büyüsü bozma duası okunması sırasında dikkat edilecek birden çok husus söz konusudur. Bunlar şöyledir;

  • Soğutma büyüsü dua okuması medyum tarafından yapılır.
  • Bunun için ilgili ortamın sessiz olması esastır.
  • Aynı zamanda büyülerin bozulması ritüeli sırasında bu yönde bir talebi oluşturmuş olan kişinin de ilgili işlemi gerçekleştirmesi lazım.
  • Duanın kaç kere ve günün hangi saatlerinde okunması gerektiği medyum tarafından açık şekilde ifade edilir.
  • Abdestli bir biçimde bunun okunması mühimdir.

Bunun haricinde kalmış daha farklı ritüeller mevcut olabilir. Önemli olan hepsine tam riayet etmektir.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Soğutma büyüsü bozma duası gerçek mi?

Soğutma büyüsü bozma duası hem gerçek hem de kısa süre içerisinde sonuç vermektedir.

Soğutma büyüsü bozma duası kim tarafından yapılır?

Büyüyü bozacak olan kişi tarafından okunmasının yanı sıra aynı işlem büyüden rahatsızlık duyan tarafından da yapılmaktadır.

Soğutma büyüsü bozma duası nasıl okunur?

Soğutma büyüsü bozma duası mutlaka hem boy hem de normal abdest alarak okunmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3038 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir