Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsü

Bilindiği üzere büyüler, yapılma tarzları ve niyetlere göre farklılık göstermekte ve bunun için de farklı malzemeler kullanılmaktadır. Büyüler; iyi niyetli ak büyüler ve kötü niyetler barındıran kara büyüler olmak üzere 2 farklı türe ayrılır. Kara büyülerin ise dünya üzerinde en etkili büyüler olduğunu ve hem büyü yapan, hem yaptıran hem de büyünün yapıldığı kişi için kötü sonuçları bulunan bir büyü türü olduğunu söyleyebiliriz.

Büyüler genellikle istenilen her yerden, her kişi için yapılabilmektedir. Yani bir büyünün tesir edebilmesi için illa ki o kişilere yakın olmak gibi bir şart durumu söz konusu değildir. Bu yüzden özellikle son zamanlarda uzaktan yapılan bağlama büyüsü türleri, ilişkilerini kurtarmak isteyen kişiler tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu yüzden bu yazı içerisinde sizlere uzaktan yapılan bağlama büyüleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Uzaktan yapılan bağlama büyüsü çeşitleri aslında, bu büyünün tüm türlerini içermektedir diyebiliriz. İşinin ehli olan medyumlar tarafından yapılması gereken büyüler, son derece tesirli yani etkili olabilmektedir. Fakat bu kişiler dışında yapıldığında aynı etki söz konusu olmayacaktır. Çünkü büyü; havas ilmi gerektirir ve bu bağlamda bilgi sahibi olmayan kişiler bu tekniklere hakim değillerdir. Dolayısıyla yapılan büyüler geçersiz yani tesirsiz olacaktır.

Bağlama büyüsü çok farklı materyaller ile yapılabilmekte ve yapılma türüne göre tesir durumu da değişebilmektedir. Bağlama büyüsünün yapıldığı materyaller ve türleri aşağıdaki maddelerde verilmiştir:

  • Sabun İle Yapılan Bağlama Büyüsü
  • Kaşık Kullanarak Yapılan Kaşık Büyüsü
  • Nohut İle Yapılan Bağlama Büyüsü
  • Mum ile Yapılan Bağlama- Aşk Büyüsü
  • Gece Yapılması Gereken Bağlama Büyüsü
  • Adet Kanı İle Yapılan Bağlama Büyüsü
  • Bez Yakılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
  • Deve Derisi Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Bunlar, bağlama büyüsü çeşitlerinden yalnızca birkaçıdır diyebiliriz.

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsü Etkili Olur mu?

Uzaktan yapılan bağlama büyüsü çeşitleri hakkında belki de en çok merak edilen soru; bu büyülerin etkili olup olmayacağıdır. Çünkü büyü denildiğinde kişilerin akıllarına genellikle; yakından yapılan ya da ev içerisine saklanan büyüler gelmektedir. Ancak bunlar daha çok kara büyü tarzı efsunlar olduğu için, bağlama büyüsü çeşitlerinde kişilerin illaki yakında olmasına gerek yoktur. Yani uzaktan da bağlama büyüsü yapılabilir ve aynı tesir gözlemlenebilir.

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsü

Uzaktan yapılan bağlama büyüsü türlerinin evden de rahatlıkla yapılacağı gibi yanlış bilgiler verilmektedir. Ancak bu tür büyülerin etkili olması isteniyorsa mutlaka işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer herkesin büyü yapabilme yetisi ya da ilmi olsaydı, dünya üzerinde hemen hemen herkesin efsunlanmış olması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden bu tür büyüleri yaptırmak istiyorsanız, bilgisi ve ilmi olan kişilerden yardım talep etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıldır?

Uzaktan yapılan bağlama büyüsü tesiri altında olan kişilerde kısa zamanda çok büyük değişimler meydana gelir ve bu belirtilerin her biri de büyüyü yapan kişiye karşı doğan yoğun hislerden ileri gelecektir diyebiliriz.

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Uzaktan Yapılan Bağlama Büyüsü Bozdurabilir mi?

Evet, hemen hemen tüm büyü çeşitleri işinin ehli insanlar tarafından bozdurulabilir.

Uzaktan Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü, bilgisi olmayan kişiler tarafından bozulamaz, mutlaka ilmi olan bir kişiden yardım istenmesi gerekmektedir.

Uzaktan Bağlama Büyüsü İçin Dualar Nelerdir?

Uzaktan yapılan bağlama duası için okunan özel dualar, medyum kişi tarafından belirlenmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1680 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir