Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüsü

İnternet üzerinden en çok araştırılan konulardan bir tanesi de aşk büyüleridir diyebiliriz. Peki, bunca kişinin merak ettiği ve bununla birlikte onlarca kişinin de yaptırdığı bu aşk büyüleri nedir? Ne amaç ya da amaçlar doğrultusunda yapılır ve bu büyüleri kimler yapar?

Aşk büyüleri; genellikle karşıdaki insanın iradesi dışında yapılan ve bu doğrultuda da aşık etmek, intikam almak, geri döndürmek gibi nedenlerden ileri gelen yöntemlerdir diyebiliriz. En eski çağlardan beri özellikle şamanlar tarafından yapılan bu büyüler, günümüzde de büyücüler ya da medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Peki, yüzde yüz tutan aşk büyüsü var mı? Eğer varsa bu büyünün tesir süresi nedir? Bu gibi soruların yanıtlarını merak ediyorsanız o zaman yazının devamını okuyarak merakınızı giderebilirsiniz.

Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüsü Var mı?

Her ne kadar formal bilimler tarafından kabul edilmese de fizikötesi alem ve bu alemler ile geçilen iletişimlerde büyü kavramının varlığı bilinmekte ve bu da dini kitaplarda kabul edilmektedir.

Büyü; bütün kutsal kitaplarda varlığı kabul edilmiş fakat dinlere göre farklı şekillerde yorumlanarak farklı isimler ile adlandırılmıştır. Örneğin; Hristiyanlıkta büyü yapan kadınlara cadı ismi verilmiş ve uzun bir dönem bu kadınlar idama mahkum edilerek kent meydanlarında asılmış ya da yakılmışlardır.

Ancak hemen hemen her alanda bir büyü mevcut olmuş ve bu doğrultuda işin ehli kişiler tarafından yapılan büyüler de her daim etkisini göstermiştir. Bu bağlamda yüzde yüz tutan aşk büyüsü var mı soruları için, doğru yapılan bir büyünün son derece etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüleri Hangileridir?

Aslında gerçek anlamda ve işin ehli kişiler tarafından yapılan tüm büyülerin yüzde yüz tuttuğunu söyleyebiliriz. Ancak son zamanlarda kendilerini medyum olarak tanıtarak insanları dolandırmaya çalışan insanlar, bu işte bilgi sahibi olmadıkları için haliyle yapılan büyüler de geçerli olmamaktadır.

Peki, yüzde yüz tutan aşk büyüsü çeşitleri hangileri ve bu büyülerin ne gibi tesirleri olmaktadır?  Bu büyü türlerini;

  • Kilit büyüsü
  • İplerle bağlama ya da düğüm büyüsü
  • Kaşık Büyüsü
  • Bıçak Büyüsü
  • Düğüm Büyüsü

Şeklindeki büyü türleri ile çoğaltabiliriz. Buna ek olarak daha pek çok büyü türünün bulunduğunu ve bunların her birinin farklı metotlardan oluştuğunu da belirtmek isteriz.

Bıçak Büyüsü Nedir?

Yüzde yüz tutan aşk büyüsü içerisinde hem ayrılma hem de aşık etme gibi durumlar için kullanılan çift yönlü bir büyü türüdür. Aşık etmek için kullanıldığında kişinin dilini bıçak gibi kesmek ve bu sayede dışarıdaki kimseler ile bağını kopararak yalnızca büyüyü yaptıran kişi ile ilgilenmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır.

Oldukça etkili olan bu büyüde kullanılan bıçak, medyum tarafından özel ölçülerde ve materyallerde belirlenir.

Düğüm Büyüsü Nedir?

Düğüm büyüsü de yüzde yüz tutan aşk büyüsü türleri içerisindedir. Çeşitli dualar okunarak ve farklı bazı işlemler doğrultusunda yapılan düğüm büyüsü içerisinde kullanılan materyaller, okunacak dua sayısı yine medyum tarafından belirlenmektedir.

Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Aşk Büyüsü Yaptırdım Ama Pişman Oldum Nasıl Af Dilemeliyim?

Büyü yaptırmanın dinde yeri olmadığı bilinen bir gerçektir. Eğer büyü yaptırıldıktan sonra pişman olunduysa, büyü derhal bozdurulmalı ve Allah’a tövbe edilmelidir. Ayrıca büyünün yapıldığı kişiden de helallik istenmesi önerilmektedir.

Aşk Büyüsü Yaptırmak İçin Para Ödemek Gerekiyor mu?

İnternet üzerinden ya da yüz yüze bu hizmeti veren kişilerin pek çok belirli miktarlarda paralar talep etmektedir.

Aşk Büyüsünü Bozmak İçin Ne Gerekli? Büyülerin bozuluş şekilleri de büyü türüne göre farklılık göstermektedir, bu yüzden bu bilgilerin işin ehli olan kişilerden öğrenilmesi gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1510 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir