Kilitle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere eski çağlardan bu yana, uygulanan pek çok büyü türü bulunmaktadır. Bu türlerin her biri yapılan malzemeler ya da niyete göre isimlendirilmiş ve böylece hangi büyünün neden yapıldığı hakkında az çok bilgi verilmiştir.

Büyü denildiği zaman akla hemen kara büyüler ya da ölümcül büyüler gelmektedir ancak büyüler çoğu zaman saf ve iyi niyetler ile de yapılabilmektedir. Yine de her ne niyet söz konusu olursa olsun büyü yaptırmanın İslam ve diğer dinlerde yerinin olmadığını hemen belirtelim.

İyi niyetli büyüler denildiğinde akıllara bağlama ve aşk büyüleri gelmektedir. Bu büyüler arasında da en çok ön plana çıkan efsun türü de; kilit ile yapılan bağlama büyüsüdür. Bu büyüye dair merak ettikleriniz ve kilitle bağlama büyüsü nasıl yapılır gibi soruların cevapları için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Kilitle Yapılan Bağlama Büyüsü İçeriği

Kilitle bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden önce ilk olarak bu büyünün hangi niyetler ile yapıldığından söz edelim. Kilit büyüsü, adı üzerinde sevile kişiyi kendine bağlamak ve dış dünyaya kilit olmasını sağlamak için yapılmaktadır.  Bu büyünün yapıldığı kişi yalnızca sevgilisine yani büyüyü yapan kişiye aşık olur ve gözleri yalnızca onu görür.

Bu yüzden de oldukça etkili ve tesirli büyüler içerisindedir. Diğer büyülere nazaran çok daha basit malzemeler ile yapıldığını söyleyebileceğimiz bu büyü en sık tercih edilen aşk büyüleri içerisindedir diyebiliriz.

Kilitle Yapılan Bağlama Büyüsü Geri Teper mi?

Kilitle bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden bu efsun türü hakkında merak edilen diğer soruları yanıtlamaya devam edelim. Bilindiği üzere büyülerin tutması yani etkili olabilmesi için işin ehli olan tecrübeli medyumların devreye girmesi gerekmektedir. Bunun aksinin olduğu yani tecrübesiz ve bilgisiz kişilerin dahil olduğu büyülerde çeşitli sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Bu sorunlardan ilki; büyünün tesir etmemesi yani işe yaramaması, bir diğeri de büyünün geri tepmesidir ki bunun da tehlikeli sonuçları olabilmektedir.

Kilitle Yapılan Bağlama Büyüsü Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Kilitle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilitle bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden önce yine en çok merak edilen sorulardan birinin cevabını verelim. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kilitle yapılan bağlama büyüsü, son derece etkili olan büyüler içerisine dahildir. Bu yüzden de eğer işin ehli olan kişiler tarafından yapılmışsa o zaman işi yaramama gibi bir durumun söz konusu olmadığını da belirtebiliriz.

Kilitle Bağlama Büyüsünün Yapılışı

Kilitle bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı için öncelikle yukarıda belirttiğimiz işin ehli olan medyumlardan yardım alınması gerektiğini bir kez daha vurgulayalım. Bununla birlikte bu büyüyü yapabilmek için temel materyaller ve içerik şu şekilde anlatılabilir:

  • Büyü için öncelikle bir kilide ihtiyaç vardır. Büyü için gerekli olan diğer materyaller medyum tarafından sizlere bildirilecektir.
  • Bu kilit üzerine çeşitli tılsımlı sözler söylenip, dualar edilmelidir.
  • Bunların arkasından kişinin ismi de zikredilerek niyet dile getirilmelidir.
  • Okunan dualar ve gerekli olan diğer adımlar yine aynı şekilde medyum tarafından sizlere bildirilecektir.

Kilitle Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kilitle Yapılan Bağlama Büyüsü Başkası Tarafından Evli Çiftler İçin de Yapılabilir mi?

Evet, bu büyü evli çiftler için bir başkası tarafından da yaptırılabilmektedir.

Kilitle Yapılan Bağlama Büyüsü Eski Sevgili İçin de Yapılabilir mi?

Evet, bu büyü eski sevgililer ve biten ilişkiler için de yapılabilmektedir.

Kilitle Yapılan Bağlama Büyüsünün Etkisi Biter mi?

Bu tür kuvvetli büyüler genel anlamda ömür boyu sürmektedir diyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Kilitle Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 976 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir