Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme bakarak aşk büyüsü nasıl yapılır, kimler resme bakarak büyü yapabilir ve etkisi kadar süredir? Resimle Aşk Büyüsü Yapma ile ilgili detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Büyüler arasında en çok yapılan ve kadın erkek cinsiyet fark etmeden herkesin fazlasıyla yaptırdığı aşk büyüleri günümüzde oldukça rağbet görmektedir. En iyi medyum hocalar tarafından yapılan ve artık çaresiz kalmış, hayatını mutsuzlukla sürdürmek istemeyen aşıklar için adeta bir çözüm yolu olarak görülmektedir. Öyle ki büyü sayesinde mutluluğuna kavuşan binlerce insan vardır. Büyü gerçekten işe yarayan fakat kuralları olan bir işlemdir. Bu kurallara uymak büyünün tesiri bakımından çok kişi ya da kişiler üzerinde etki bırakma gibi durumlarla geri dönüş yapabilmektedir. Büyü herkesin hayatında bir kere yaptırmak istediği fakat cesaret edemediği bir işlemdir. Bu cesaretinizi sayfamızdan yapacağınız bir araştırma ile bütün sorularınıza cevap bularak yenebilir ve büyü yaptırmak iyi bir medyum hoca bularak kırabilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Yapma

Büyü çok eski çağlardan beri yapılan bir işlemdir. Bu yüzden bu konuda bilgili olmak gerekmektedir. İşinde en iyi çalışmalar yapan ve en profesyonel şekilde davranan bir medyum hoca bulmanız sizin için çok iyi olacaktır. Her bakımdan yeterliliğini iyi niyetiniz ile birleşince size gösterecek olan büyünün çeşidini seçmeniz de çok önemlidir. Ne için ve kimin için yaptıracağınız, ne konuda yaptıracağınız en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Çoğu medyum hoca herkese büyü yapmayabilir. Bunun sebebi de kötü niyetli yani kara büyü yapılmasının istenmesidir. Hiçbir medyum hoca, karar büyü yapmamaktadır. Dinimizce günah olan kara büyü işlemi yapılsa dahi tutmamaktadır. Aşk adı altında bir çok büyü vardır ve günümüzde en çok tercih edilip yapılan büyüler arasında bulunan fotoğrafla ya da resimle yapılan aşk büyüsü, özellikle kadınlar tarafından fazlasıyla yapılmaktadır. Erkeklerin de yaptırdığı bir büyü çeşidi olan resimle yapılan aşk büyüsü oylamalara göre en çok kadınlar tarafından yapılmaktadır. Günümüzde kadın erkek demeden artık herkes büyü yaptırmakta olduğu için bu durum çok normal karşılanmaktadır. Çünkü mutlu bir yaşam sürmek herkesin hakkı. Bu hakkı kendinde gören insanlar da çabaları sonucunda hala bir adım göremeyince çözüm yolunu büyüden yana kullanmaktadır.

Resimle Aşk Büyüsü Yapmanın Avantajları

Resimle aşk büyüsü nasıl yapılır  sorusu herkesin merak ettiği ve cevap aradığı bir sorudur. Bu sorunun cevabını öğrendikten sonra yapım aşamalarını bilmek de çok önemlidir. Aşk büyüsü başlığı altında birden fazla büyü seçeneği bulunmaktadır. En çok yapılma yüzdeliğine sahip olan resimle aşk büyüsü yapma ilişki adı altında mutluluğu kavuşmayı vaat etmektedir. Aralarında çözülemeyecek derecede problem olan ve ayrılma, nişan atma ya da boşanma gibi sonuçlar doğuracak durumlar için yapılan bir büyü çeşidi olan fotoğrafla yapılan aşk büyüsü, etki bakımından oldukça hızlı bir büyüdür. Bir nevi bağlama büyüsü gibi adımları bulunan ve birbirine benzerlikleri ile bilinen bu iki büyü sonuçları en güzel şekilde göstermektedir. Tesirini hemen gösteren ve kuvvetli bir büyü olması ile bilinen bu büyü çeşidinin yapım aşaması biraz zaman gerektirmektedir. Her büyü her insanda aynı zamanda tutmayabilir. Fakat resim kullanarak yapılan aşk büyüleri genel anlamda uzun vadede kendini gösteren ama etkili ve bozma işlemi çok zor olan büyülerin en başında gelmektedir. Bu yüzden aşkından emin olan ve gerçekten çok seven kişilerin izlediği bir yoldur. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de kararlı olup emin adımlarla ilerlemek çok önemlidir.

Resimle Aşk Büyüsü Yapmanın Sonuçları

Her büyünün kendini belli eden etkileri vardır. Bu etkiler sayesinde büyünün tuttuğunu ve işe yaradığını anlayabiliriz. Genel olarak büyüler büyü etkisi altında olan kişide etki göstererek kendini belli etmektedir. Bu yüzden olabilecek farklılıklar normal karşılanmalıdır. Aynı zamanda yapılan büyünün kolay ulaşabilir materyallere sahip ve yapım aşamasının kolay olması önemlidir. Bu yüzden resimle aşk büyüsü yapmanın avantajları vardır. Bunlardan bazıları; büyü için yapılacak kişi resmine ulaşmak çok kolaydır, büyü için kullanılan resim kişinin herhangi bir sosyal medya uygulamasından da alınarak elde edilebilir, büyü için sadece bir fotoğraf karesi yeterlidir. Yapım aşaması kolay olsa da tesir bakımın uzun sürecek olan bu büyü size istediğinizi verecek. Resimle aşk büyüsünü yapmanın sonuçları size en kusursuz şekilde dönecek ve hak ettiğiniz, elde etmek istediğiniz mutluluk ve huzuru kazanacaksınız. Resimle aşk büyüsü yapma hem aşamaları hem de sonuçlarıyla size adeta ferah bir hayat sürdürecektir.

Resim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fazlasıyla yapılan bir büyü çeşidi olan resimler canbar aşk büyüsü yapımından önce nasıl yapıldığının bilinmesi çok önemlidir. Canbar büyüsünün yapılışı bir fotoğrafla gerçekleştirilir. Verilen ritüellere uygun hareket etmekte çok önemlidir. Büyü yapılırken yapılan kişinin fotoğrafı aşık olmasını istediği kişinin eline verilir. Ardından büyü yaptıran kişinin Ya Vedud ile ya Habip Esmaları 99 defa okunması istenmektedir. Okuma bittikten sonra fotoğraf üzerine semboller medyum hoca tarafından çizilir. En son işlem olarak da büyü yapan ve yaptıran kişinin fotoğrafı üst üste konur ve büyü yaptıran kişi semboller altına kendi adını yazar. Böylelikle canbar büyüsü yapımı sonlanır.

Resimle Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan canbar büyüsü ise, büyünün etki etmesi istenen kişinin birçok fotoğrafı ile yapılan bir işlemdir. Kuvvetli ve bozulması güç olan bu büyüyü yaptıranlar sabırla bekledikten sonra hayallerindeki gibi bir aşk hayatına kavuşmuş ve hep mutlu yaşamıştır. İyi niyet ile başlanan her büyünün sonucu iyi ve tutmuş şekilde bitmektedir. Büyüyü yapan kişiden başka kimse kolay kolay bozamaz. Bu yüzden kararlı bir tutum sergilemek çok önemlidir. Ola ki büyüyü bozdurmak isterseniz, kesinlikle yaptırdığınız kişi için tüm düşüncelerden kurtulmuş bir insan haline gelmeniz gerekmektedir. Büyünün bozum aşamasını kolaylaştıran bir durum olduğu için karşı tarafa artık hiçbir duygunuzun kalmaması gerekmektedir.

Canbar Büyüsünün Yapılışı

Aşk büyüleri birçok yapım aşaması yanında çeşidi de bulunan çok yönlü büyülerdir. Öyle ki yaş kısıtlaması altında her bireyin hayatında var olan insan için yaptırdığı aşk büyüleri hiçbir zaman popülerliğini kaybetmemiştir ve hala en çok yaptırılan büyüler arasında yer almaktadır. Bunların içinde bulunan fotoğrafa bakarak aşk büyüsü yapmak günümüzde oldukça yaygın olarak uygulanmaktadır. Bazı insanlar evde kendileri büyü yapmak isteyebilirler. Bu her büyüde mümkün olmasa da bazı büyülerde medyum hocalardan fikir alınarak yapılabilmektedir. Fakat aşk büyüleri ya da fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyüleri kesinlikle bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. İnsana ettiği psikolojik, sosyolojik ya da fizyolojik etkileri aynı olsa da yapım aşamaları değişen bu büyülerde ekstra güç ve nefes kullanıldığı için en profesyonel şekilde çalışan bir medyum hocadan yardım istemek çok doğru bir karar olacaktır. Aşk büyüleri çeşitleri vardır ve çeşitler konudan konuya farklılık gösterebilmektedir. Çoğu aşk büyüsünün yapım aşamasında fotoğraf kullanılır. Aşk büyüsü çeşitleri;

 • Sadakati arttırma büyüsü
 • Büyüsü sadakati arttırma büyüsü
 • Kendine bağlama büyüsü
 • Sevenleri bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Erkekliği bağlama büyüsü

Şeklinde adlandırılmaktadır. En çok tercih edilen büyüler arasında hiç şüphesiz ki sadakati arttırma büyüsü, kendine bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü ve dil bağlama büyüsü bulunmaktadır. Fotoğraf kullanımı etki bakımından sizi bir adım öne taşıyacak bir materyaldir. Diğer büyülerde bir sembol olarak bebek gibi ürünler büyü yaptırmak istediğiniz kişiyi temsil ederken fotoğraf direkt o kişiyi göstereceği için en etkili yöntem resim ile yapılması olacaktır. Büyü yolu ile yapılan her iyi niyetli davranış size artı yön olarak dönecektir. Aksi halde kötü niyetli hiçbir büyü tutmayarak kendini gösterecektir ve yaptırmak isteyen kişi için kötü sonuçlar doğuracaktır. Günah olduğu için bile bile ve isteyerek yapılması çok yanlış bir durumdur. Şakasına bile denememeli, hiçbir şekilde yapılmamalı ve yapılmasına müsaade edilmemelidir. Çünkü hem yapan hem de yaptıran kişi için büyük sıkıntı yaratacak olan bu durumdan sıyrılmak oldukça zor olacaktır.

Aşk Büyüsü Gerçekten Etkili Mi?

Sevenlerin ve platonik aşkların vazgeçilmez birisi olarak bilinen aşkı büyüleri yapım aşamalarını farklı oluşuyla bilinir ve bir sürü çeşidi vardır. Bu çeşitlerden en çok yapılanlar aşağıdaki sıralama ile bilinmektedir.

En Çok Yapılan Aşk Büyüleri Hangileridir?

 • Resme bakarak yapılan aşk büyüsü
 • Taşın Altına Koyularak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Sabunla gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • Yastık Altına Koyularak Yapılan Aşk Büyüsü
 • İp ve düğme ile yapılan aşk büyüsü
 • Tırnak ile Yapılan Aşık Etme Büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan aşk büyüsü
 • Diş ile Yapılan Aşık Etme Büyüsü
 • Mercimek ile gerçekleştirilen aşk büyüsü
 • Ağaca Asılıp Yapılan Aşk Büyüsü
 • Bez parçası ile yapılan aşk büyüsü,
 • 41 karabiber tanesi kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Nohut tanesi ile yapılan aşk büyüsü
 • Tuz ile yapılan aşk büyüsü,
 • Saç teli, deri parçası, vücut kılı, tırnakla yapılan aşk büyüsü
 • Kağıt kalem fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü

Her zaman ilk sırada yer alan ve fotoğrafa okunan aşk büyüsü olarak da bilinen resme bakarak yapılan aşk büyüleri, yapılış şekli dolayısıyla ve kuvvetli bir büyü olma sebebi ile de herkes fazlasıyla tercih etmektedir. Bunun yanında ise gerek resimle gerekse diğer büyük ürünleriyle yapılan büyülerin hepsinde çok dikkatli olunmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Gerek yapım gerekse bozma işlemlerinde bir medyum hocadan yardım alınması şiddetle önerilmektedir. Çünkü yapılan bir hata, gerçekleştirilen eksik bir tutum ya da büyü yapım ya da bozma işleminin başlı başına yanlış yapılması sonu kötü biten olaylara davetiye çıkartabilmektedir.

Büyü her zaman ciddiye fazlasıyla alınması gereken bir olaydır ve bu olgunluğa erişememiş, bunun ciddiyetinin farkına varmamış kişilerin yaptırmaması gerekmektedir. Kararlı olmak bu süreçte çok önemlidir. Aynı zamanda sabırlı bir şekilde iyi şeyler düşünerek de büyü sürecinizi olumlu yönde etkileyebilmeniz mümkündür. Aşk büyülerinin en iyileri olarak bilinen papaz ve canbar büyülerinin yanında resim ile yapılan büyülerle sevdiğinize çabucak kavuşabilir ve istediğiniz hayatı güzel bir şekilde idame ettirebilirsiniz.

Hayatınızı daha renkli bir şekilde sevdiğiniz kişi ile geçirmek istiyorsanız iyi bir medyum hoca tarafından büyü yapılması size çok iyi gelecektir. Aşk büyüleri yanında büyü olarak bilinen fakat olmayan vefk ve muska işlemini medyum hocanızdan istemeniz önerilmektedir.

Oldukça yardımcı ve koruyucu işlemler olan vefk ve muska işlemlerinin farklarını ve ne olduklarını sayfamızdaki vefk ve muska başlığı altında bulabilir ve okuyabilirsiniz. Büyü yaptıranların etkilenmemesi için yapılan işlemlerin başında gelen vefk ve muska sizi üç harfli musallatından ve nazardan koruma özelliğine sahiptir ve yapım şekli, aynı zamanda da aşamaları oldukça kolaydır.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2010 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
11 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir