Sevdiğini Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü daha önce olmasa da dünya başladığından beri vardı ve insanlar yeni varlıkları yaratmak ya da bu varlıklara hükmetmek için büyüyü kullandı. Zamanla insanlar arasındaki ilişkilerde, bağlılığı kanıtlamak için de bağlama büyüleri yapılmaya başlandı ve günümüzde hala devam ediyor.

Bunlardan biri olan sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır konusu da ikili ilişkilerde başarılı olamamış ya da sevdiğini elinde tutmak isteyen kişiler, büyülere başvurmaktadır.

Büyü ile Sevdiğinizi Kendinize Nasıl Bağlarsınız?

Büyü; din ve bilinin kendi güçlü ve zayıf yönlerini oluşturur. Bu aslında aralarından seçim yapmak değil, bilim; dünyayı etkilemek ve değiştirmek için, dünyayı anlamamızda yardımcı olur.

Din ise; bir merak duygusundan kaynaklanır. Bu yüzden büyü ya da sihir yapmak; bu güçleri etkileyebileceğimiz gibi, psikolojik durum ve refahı etkileyen güçlere ve enerjilere de ulaşmamızı sağlar.

Bu yüzden birçok kişi sevdiğini kendine bağlamak ve hem manen hem de fiziksel olarak sevdiğini kendine bağlamak için büyüyü kullanabilir. Ancak sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır konusuna geçmeden önce; büyünün evde kendi başınıza yapılacak bir faaliyet olmadığını, yanlış yapılması durumunda ters etkilerin oluşabileceğini unutmadan, konusunda ilim sahibi olmuş medyumlardan yararlanılması gerektiği unutulmamalıdır.

Sevdiğini Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Eski Mısır’da büyü ya da sihir kullanmak; doğaüstü varlıklar olarak tasarlanmış doğal yasaların güçlerinin kullanılmasıyla yapılırdı. Mısırlılara göre dünya, büyüler tarafından yaratılmıştı ve büyüsüz hiçbir şey olmazdı.

Günümüzde de farklı amaçlar için birçok büyü çeşidi bulunuyor. Ancak bu büyülerin doğru ellerde yapılması da önem kazanıyor. Birkaç kendini bilmez kişinin yapacağı yanlış uygulamalarla insanlar perişan olabiliyor.

  • Doğru kişiler tarafından uygulandığında, çok kısa sürede etkilerini göstermeye başlar.
  • Gözü dışarıda bir eş, yapılacak bağlama büyüsü ile, tamamen evine ve karısına bağlı kalır.
  • Gözü eşinden ve yuvasından başkasını görmez. Eşinden başka kadını arzulamaz.
  • Büyü etkisindeki erkek, karısına daha ilgili daha arzulu olmaya başlar.

Bağlama büyüsü; sadece evli çiftler için yapılmaz. İki sevgili için de yapılabilir. Flörtünü elinde tutmak isteyen, kendisinden başka kadını arzulamasını istemeyen genç kadınlar, erkeklerini, tabiri caizse başkasına kaptırmamak için büyüye başvurabilir.

Sevdiğini bağlama büyüsü etkileri de doğru ellerde yapılmadığında ters sonuçlar çıkarabiliyor hatta büyüyü yaptıran kişiyi etkisi altına bile alma riski oldukça yükseliyor. Bu yüzden sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır ya da etkileri nelerdir konusunda her zaman uzman ve ilim sahibi medyumlardan yardım talep edilmelidir.

Kadın veya Erkeğin Bağlı Olması için Ne Yapılır?

Sevdiğini Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiği erkeği, kocasını elinde tutmak isteyen, kendisinden başkasına gitmesini istemeyen kadınlar, sevdiğin kişiyi bağlayan büyüsü nasıl yapılır konusunu sıklıkla araştırır.

Bu konuda internet üzerinde yüzlerce bilgi bulunuyor. Ancak her bir bilginin doğruluğu da tartışılacağından, bu konuda ilim sahibi, ehil sahibi medyumlara ulaşmak ve destek almak gerektiği unutulmamalıdır.

Erkeğin bağlı olması için;

  • Bağlanma muskaları yazılabilir.
  • Gerekli durumlarda bağlama ya da aşk vefki yapılabilir.
  • Bağlılık duaları ve aşk zikirleri uygulanır.

Tüm bu işlemler ise doğru şekilde uygulanmalı ve uygun zamanlara denk getirilerek yapılmalıdır. Muska ya da vefk yazarken; ufacık bir hata, büyünün ters tepmesine, yaptıran kişiyi etkisi altına almaya ya da daha farklı tehlikeli sonuçlara sürükleyebilir.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Geçmişten günümüze kadar, insanların birbirlerine karşı tutumlarının üst seviyede olması, itaatkâr olması için, çeşitli nedenlerle büyüler yapılmış ve günümüzde de bu büyüler devam etmektedir.

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunu araştıran kişiler, büyünün ne kadar sürede etkili olduğunu da öğrenmek isteyebilir. Büyülerin hiçbir zaman güçlü şekilde tesir edip etmeyeceği garanti edilmez.

Konusunda ilim sahibi bir medyum, bu konuda kesin yargıda bulunmaz. Ancak doğru uygulamaların, doğru kişiler tarafından yapılması sonucunda, büyülerden bir fayda sağlanabilir. Tabi aynı şekilde kişiler de uygulaması gerekenleri harfiyen yapmalıdır.

Doğru şekilde yapılacak bir bağlama büyüsü, ortalama 1-2 hafta içinde etkisini tam olarak göstermeye başlar. Bu süre sonunda etkiler tam olarak ortaya çıkacaktır.

 

Sevdiğini Bağlama Büyüsü SSS

Bağlama büyüsü etkilerinden nasıl kurtulabilirsiniz?

Kötü amaçlı yapılan bağlama büyülerinin etkilerinden kurtulmak için; ilim sahibi medyumlardan destek alınmalı ve tüm süreç içinde yapılması gerekenler doğru şekilde uygulanarak, büyü etkisinden kurtulmanız mümkündür.

Bağlama büyüsü hangi amaçlarla yapılır?

Bağlama büyüleri çeşitlidir. İyi niyet ve kötü niyetli olabilir. Sevdiğini kendine bağlama iyi niyetli yapılan büyülerdendir.

Erkeği kendine bağlama duaları nelerdir?

Erkeği kendine bağlama büyüsü yapılırken farklı dualar okunabilir. Uygulama yapılırken, tercih ettiğiniz ilim sahibi medyum, durumunuza en uygun duayı size iletecek

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1608 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir