Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüler, genellikle kişilere iradeleri dışında bir şey yaptırmak, onlardan intikam almak ya da ölüm gibi sebepler doğrultusunda yapılabilmektedir. Büyülerin tesir seviyeleri için yapılan büyünün içeriği, kullanılan malzemeler ve niyet çok önemlidir diyebiliriz. Bazı büyüler, saf kötülük ve kötü niyetler ile yapılmakta bunlara kara büyü ismi verilmektedir. Bu büyüler, en tehlikeli ama aynı zamanda en etkili büyüler arasındadır. Kara büyü etkisinde olan kişi hayal dahi edilemeyecek derece olaylar yaşayabilir ve bu durumun sonu ölümle dahi sonuçlanabilir.

Ancak bazı büyüler de iyi niyetler doğrultusunda aşk ve sevgi için yapılmaktadır. Bu tür büyülere de ak büyüler ismi verilmekte ve yapılan büyünün çeşidine göre tesir seviyesi de değişmektedir. Ak büyüler içerisinde en fazla bağlama büyüsü rağbet görmekte ve bu büyü ile karşıdaki kişinin iradesine müdahale edilmektedir.

Bu büyüler kişilerde farklı ve yoğun etkilere neden olduğu için genellikle bu konu hakkında kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur gibi soruların yanıtları merak edilmektedir.

Kendine Bağlama Büyüsü Çok Etkili midir?

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtından önce ilk olarak bu büyünün bilinen etkilerinden söz edelim. Bilindiği üzere bağlama büyüleri genel olarak iyi niyetler ile yapılmaktadır ancak bunların kötü niyet doğrultusunda yapılanları da mevcuttur. Bunlara örnek verilecek olursa; kısmet bağlama, dil- göz bağlama gibi büyüler karşısındaki kişiyi maddi ya da manevi zararlara uğratabilmektedir.

Kendine bağlama büyüsü, yapılan büyünün türüne ve kullanılan malzemelere göre etki konusunda farklılık gösterebilir. Ancak genel anlamda hemen hemen hepsinin epey etkili olduğunu dile getirebiliriz.

Kendine Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusundan evvel bu tür büyülerin neden yapıldığından kısaca bahsedelim. Bağlama büyüleri;

  • Gideni döndürmek
  • Biten ilişkiyi yeniden başlatmak
  • Eşleri ve bağlamak
  • Daha fazla ilgi ve sevgi görmek
  • Gözü dışarda olan sevgili ya da eşin kısmetini bağlamak
  • Sevgili ya da eşin söz dinlemesini sağlamak
  • Sevgili ya da eşin zararlı alışkanlıklardan kurtulmasını sağlamak
  • Sevgili ya da eşin ailesinden ve arkadaşlarından uzaklaşması
  • Anlaşılmayan birinin yapacağı kötülüklerin önlenmesi

Gibi bu ve daha buna benzer pek çok sebepten dolayı yapılabilmektedirler.

Kendine Bağlama Büyüsü Yapılmış Biri Ne Hisseder?

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusundan önce merak edilen son bir soruya daha açıklık getirilelim. Kendine bağlama büyüsü yapılan kişi çok kısa süre içerisinde farklı biri gibi olmaya başlar ve tamamen büyü yapan kişinin etkisi altına girer. Büyüyü yaptıran kişinin her dediğini dinler, onu mutlu etmek için elinden geleni yapar, ona çok büyük bir aşk ve sevgi ile bağlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtı için kesin bir cevap vermek doğru değildir. Çünkü hangi büyü yapılmış ise ona göre bozma yöntemleri de farklılık gösterecektir. Ancak genel anlamda bu büyüler, çeşitli dualar ve vefkler ile bozulabilmektedir. Bunun için de işin ehli bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir.

Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Evliliği Kurtarmak İçin Yapılan Bağlama Büyüleri Günah mı?

Evet, hangi amaçla ve kime yapılırsa yapılsın büyünün her çeşidi günahtır diyebiliriz.

Eski Sevgilim İçin Bağlama Büyüsü Yaptırdım, Kaç Günde Bana Geri Döner?

Bu yapılan büyü ve kişiye göre değişkenlik gösterir ancak büyünün genel olarak 7- 10 gün içerisinde tesir etmesi beklenir.

Bir Başkasını Eşimden Uzak Tutmak İçin Bağlama Büyüsü Yaptırabilir miyim?

Evet, kısmet bağlama duası ile başkalarını eşinizden uzak tutabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 566 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir