Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Geçmişten bu yana en çok yapılan büyülerden bir tanesi de “ erkeklik bağlama büyüsü “ ya da diğer bir adı ile “ cinsellik bağlama büyüsü “ dür. Adından da anlaşılabileceği gibi yalnızca erkek bireyler için yapılabilmekte ve etkileri de kısa süre içerisinde tesir etmeye başlamaktadır.

Erkeklik bağlama büyüsü oldukça kuvvetli büyüler içerisinde olduğu için hem etkisi hem de tesir süresi oldukça yüksektir. Bu yüzden de büyü bozulmadığı sürece etkilerinin devam ettiği söylenebilmektedir. Peki, bu büyü yani erkeklik bağlama büyüsü nasıl çözülür? Hem bu büyüye hem de bu büyünün nasıl çözüldüğüne dair merak ettikleriniz yazının devamında verilmiştir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl çözülür sorusunun yanıtından önce ilk olarak bu büyünün ne olduğu ve ne için yapıldığından kısaca bahsedelim. Erkeklik bağlama büyüsü ya da diğer bir adı ile cinsellik bağlama büyüsü; eşin ya da sevgilinin aldatmasını önlemek için onun cinsel dürtülerini yok etmek amacı ile yapılmaktadır. Bu büyü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Yalnızca sevgili ya da eşler için değil karşılıksız sevilen yani ilişki içerisinde olmadığınız kişi için de yapılabilmektedir.

Ancak bu büyünün yapılabilmesi için öncelikle bu kişinin DNA’sının yer aldığı bazı malzemelerin sağlanması gerekmektedir. Saç, kan, tırnak hatta sperminin yer aldığı bir bez dahi büyünün yapılması için yeterlidir. Bu materyaller ve büyünün tamamlanması için gerekli olan diğer malzemeler medyum kişi tarafından sizlere söylenecektir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl çözülür sorusundan önce ilk olarak bu büyünün nasıl tesir etmeye başlayacağından söz edelim.

  • Belirtilen amaç doğrultusunda, gözü dışarıda olan erkek artık dışarıya olan ilgisini kaybedecek ve böylece aldatma durumu ortadan kalkacaktır.
  • İlk etapta kişide az önce de söylediğimiz üzere yavaş yavaş dışarıya olan ilgi kaybının azaldığı görülür.
  • Daha sonrasında ise kişinin cinsel aktivitesindeki düşüklük dikkat çeker.
  • Hatta zaman içerisinde bu kişi cinsel isteğini dahi zaman içerisinde kaybedecektir.

Ancak bilindiği üzere evlilikte cinselliğin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya gerek yoktur; bu doğrultuda yaptırdığını büyü eşinizle sizin aranızdaki ilişkiyi de etkileyecektir diyebiliriz.

Erkeklik Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl çözülür sorusundan önce bu büyünün kimler tarafından yapılabileceğinden da kısaca bahsedelim. Bu büyü oldukça kuvvetli ve tesirli bir büyü olduğu için yalnızca işinin ehli ve tecrübeli medyumlar tarafından yapılması tavsiye edilmektedir.

Erkeklik Bağlama Büyüsünü Bozdurmak

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl çözülür sorusunun yanıtı için sizlere verilecek tek tavsiye tıpkı yukarıda belirttiğimiz gibi eşinin ehli ve deneyimli bir medyuma danışmaktadır. Bu noktadan sonra büyünün bozulması için sizlere çeşitli dualar okunacak ve arkasından çeşitli vefkler ile büyü bozulacaktır. Sizin yapmanız gerekenler konusunda da medyumunuz sizleri gerekli konular kapsamında bilgilendirecektir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Eşim Aldatmasın Ama Cinsel Açıdan da Bana İlgisini Yitirmesin İstiyorum. Bunun İçin Hangi Büyü Yapılmalı?

Eşinizin aldatmasını önlemek aynı zamanda size olan ilgisini korumak için erkeklik bağlama büyüsü dışında kendinize bağlama büyüsü yapılabilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Tesiri Ne Zaman Başlar?

Erkeklik bağlama büyüsünün tesiri genellikle 7- 10 içerisinde etkisini göstermeye bağlar.

İyi Niyetle Yapılan Erkeklik Bağlatma Büyüsü Günah mı?

Evet, her ne kadar eşiniz için ve iyi bir niyet doğrultusunda yaptırsanız da kişinin iradesine hükmetmek durumu olduğu için büyünün her türü günahtır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3650 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir