Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğini bağlama büyüsü, özellikle henüz evli olmayan çiftler tarafından istenen iyi niyetli büyülerden biridir. Yaptıracağınız bağlama büyüsü ile sevgilinizin sizi aldatmasını ya da başka kızlar ile arkadaşlık dışında konuşmasını engelleyebilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Ne Yapılmalı?

Sevdiğinizi kendinize bağlamak için büyü kullanmayı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman bir medyum ile görüşerek büyü hakkındaki tüm detayları öğrenebilir ve kısa sürede etkiye geçecek bir büyüyü yaptırabilirsiniz.

Büyünün etkileri ya da yan etkileri hakkında endişeleniyorsanız tüm bu düşüncelerinizi yana bırakmanızı öneririm. Profesyonel bir şekilde yapılmış büyülerde etki ve yan etkiler olumlu olacak şekilde düzenlenir.

Antik Mısırda Yapılan Kazılarda Rastlanmış Bağlama Büyüsü Örneği

Büyünün tarihine bakıldığı zaman tahmin ettiğinizden daha eski bir serüven görebilirsiniz. Yapılan kazılarda dahi elde edilen verilerde hiç beklenmeyen tarihlerde kişilerin bağlama büyüsünü kullandığını görebilirsiniz.

2020 yılında yapılan bir papirüs deşifresinde Taromeway isimli bir kadının bir adama bağlama büyüsü yaptığı fark edilmiştir. 1800 yıllık olan bu Mısır papirüsü büyünün çok uzun zamanlardan beri kullanıldığına örnektir.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kendi kendine bozulmayacak şekildedir. Yani büyünüz zamanla etkisini kaybetmeyecek ya da zamanla büyü tamamen ortadan kalkmayacaktır.

Büyünün bozulabilmesi için kişilerin alanında uzman medyumlar ile görüşmesi ve büyü tespitinin yapılarak büyünün ortadan kaldırılması için işlemler yapılması gerekir. Büyü yaptırmış olduğunuz kişi kendisine büyü yapıldığını fark eder ise bir medyumu ziyaret edebilir.

Sevdiğinizi kendinize bağlamak için yaptırdığınız büyünüzün tespit edilmesi oldukça güçtür. Özellikle büyüden kaynaklı sevdiğiniz sizin yanınıza geldiğinde kendisini iyi ve sorunlarının kalkmış olduğunu hisseder. Bu durum da tabii ki büyünüzün çok daha etkili olmasını sağlar.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırıldığı Nasıl Anlaşılır?

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü

Büyülerin içerisinde iyi noktalar olduğu kadar kötü birkaç nokta ile karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır. Bu kötü noktalardan en önemlisi ise sevdiğini kendine bağlama büyüsü yapılan kişinin bazı belirtiler yaşamasıdır.

  • Büyü yapılmış olan kişide uykusuzluk, şiddetli baş ağrısı, radikal değişimler yaşanması gibi ekstra durumlar oluşabilir.
  • Büyü yapılan kişi kendini devamlı olarak uykulu hissetmesi ve uyuma meyillinde olması görülebilir.
  • Büyü yapılmış olan kişinin birden ilgi alanlarında büyük değişimler yaşamış olması gözlemlenebilir.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Tersine Etki Yaparsa

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız tersine bir etkisi olmaktan şüphelenebilirsiniz. Günümüzde birçok farklı haber başlığında bağlama büyüsünün aksine eşin ya da büyü yapılan kişinin büyü yaptırandan uzaklaştığı duyuluyor.

İyi bir medyum tarafından yapılan büyülerde tersine işlemesi ya da büyünün tutmaması gibi durumlar ile karşılaşma ihtimali oldukça azdır. Acemi, büyüyü tam olarak bilmeyen ve doğru bir şekilde büyüyü tamamlayamayan medyumlar bu ve benzeri problemlerin ortaya çıkmasına neden olur.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Büyü yaptırdığım kişi ona büyü yaptırdığımı anlayabilir mi?

Büyü ile beraber diğer kişide bazı belirtiler görülebilir. Bu belirtiler her zaman görülmese de kişiler şüphelenerek bir medyuma başvuruda bulunabilir. Ancak korkmayın büyü olduğu anlaşılsa dahi sizin yaptırdığınız anlaşılmayacaktır.

Sevdiğim kişiyi kendime bağlamak için büyü yaptırdım ancak sevdiğim kişi hala benimle normal konuşuyor. Büyü tutmadı mı?

Büyünün tutup tutmadığını bu durumda anlamak güçtür. Büyü tutmuş olsa dahi karşınızdaki insan karakterinden kaynaklı ilk adımı sizden bekliyor olabilir.

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü ile sevgilimin sözümü dinlemesini sağlayabilir miyim?

Bağlama büyülerinin en önemli etkilerinden biri sevdiğiniz kişinin sizin sözünüzü dinlemeye meyilli olmasını sağlamasıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1178 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir