Kısmet Bağlama Büyüsü Var Mıdır

Kısmet bağlama, nasip bağlama veya rızık bağlama gibi farklı şekillerde adlandırılan büyüler, pek çok kişi tarafından uygulanmaktadır. Genellikle sevilmeyen ve hatta nefret, kıskançlık, düşmanca duygular hissedilen kişi ya da kişilere yaptırılır. Peki gerçekten kısmet bağlama büyüsü var mıdır, neden ve nasıl yapılır?

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nasip bağlama büyüsü farklı amaçlar uğruna yapılabilir. En temelde nefret, çekememezlik ve kıskançlık halet-i ruhiyesi vardır. Kısmet bağlama büyüsü var mıdır konusunda bağlama büyüleri grubunda olan bir tür olduğunu belirtmeliyiz. Hem ilişkiler anlamında hem de maddi konular anlamında kısmet bağlama büyüleri yapılmaktadır. İlişi anlamında yapılanlar;

  • Nefret edilen herhangi bir kişinin kısmeti kapansın diye
  • Biten ilişkilerde hazmedemeyen bir tarafın kıskançlık duygusu ile
  • Yaşanmamış ancak platonik olan ilişkilerde

Benim olmuyorsa başkasının olmasın mantığıyla yapılabilir. Niyeti ve amacı ancak kişinin kendisi bilebilir. Maddi amaçlı yapılanlar;

  • Nefret edilen kişi/ kişilerin kazançlarını kıskanmak
  • Haset etmek
  • Öfke ve nefret
  • Veya herhangi bir işte haksızlık edildiğini düşünen veya haksızlık yapılan kişinin talebi

Gibi durumlarda kısmet bağlama büyüsü yaptırılabilir. Ancak bu tür büyüler, çeşitli uygulama ve ritüellerle bozulabilir. Ve yine ancak, kişinin kendisine büyü yapıldığını bilmesi veya anlaması gereklidir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Nasip bağlama büyüsü, yapıldığı türden bozulabilir. Panzehir olarak düşünebilirsiniz. Aynı yöntem kullanılarak veya beraberinde başka bir büyü tekniği kullanılmış ise öncelikle bunların analiz edilmesi ve anlaşılması gereklidir. Kısmet bağlama büyüsü var mıdır, nasıl etki eder veya çözülür mü gibi konular için büyü olduğunu düşünüyor iseniz görüşme sağlamanız gerekir.

Kısmet bağlama büyüleri, tuttuğu takdirde insanların hayatını etkileyebilir. Hem kazanç ve bereket anlamında hem ilişkiler, aş, sevgi, evlilik veya bebek beklentisi gibi konularda hayatları olumsuz yönde etkileyebilir. Dolayısıyla yolunda gitmeyen şeyler olduğunda mutlaka baktırılması ve yapılmış ise bir ehline çözdürülmesi gereklidir.

Kısmet Bağlama Yapılan Kişide Etkiler

Kısmet Bağlama Büyüsü Var Mıdır

Kısmet bağlama büyüsü var mıdır, farklı durumlar hissediyorum gibi durumları olan kişilerin sorunlarında medyumlarla görüşmeleri veya konuş hakkında bilgi edinmeleri önerilir. Kısmet bağlama yapılan kişide görülebilen etkilerden bazıları şöyledir;

  • Karamsar, mutsuz ve negatif duyu ve davranışlar
  • Kısmetsizlik diye nitelendirilen durumlarla karşılaşılması
  • İlişkilerin uzun sürmemesi veya ilişki yaşanamaması

Şayet rızık bağlama gibi büyüler yaptırılmış ise kişinin iş ve çalışma hayatına, ticari hayatına ve kazancına etki edebilir. Kişinin ilgi duyduğu kişi ya da kişilerle yolunda gitmeyen şeyler olması veya gönül ilişkisi yaşayamaması, evlilik- nişan- söz gibi girişimlerinde bir şekilde sonlanması veya hiç girişim olamaması gibi etkileri görülebilir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Çözülen Kişide Etkiler

Kısmet bağlama büyüsü çözülebilir büyüler arasındadır. Şayet kendiniz veya çevrenizdekilerde kısmet bağlama büyüsü var mıdır gibi düşünceleriniz var ise için uzmanlarına danışarak, çözümleme isteyebilirsiniz. Kısmet bağlama büyüsü çözülen kişilerde rahatlama ve hızlı dönüşümler görülmeye başlanır.

İşi gücü toparlanır, ilişkileri yoluna girmeye başlar ve hatta hayatının aşkı ile tanışıp muazzam bir ilişki yaşayabilir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Var Mıdır Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet bağlama büyüsü kimlere yapılır?

Büyü yaptıran kişinin talep ettiği herkese yapılabilir. Ancak büyü türüne göre uygulamanın yapılması için kişiyle temas veya fotoğrafının olması veya özel eşyası olması gerekir.

Kısmet bağlama büyüsü çözülür mü?

Gerekli ilimleri, dualar ve yöntemler kullanılarak çözülür.

Kısmet bağlama çözülünce, kısmet bulunur mu?

Kısmeti bağlanan kişinin büyüsü tam manası ile çözülmüş ise hemen etkilemeye başlar. 1. Günden itibaren olumlu gelişmeler olur ve 30 günde çözülme işlemi tamamen sonuç verir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 982 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir