Erkeklik Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Evli kadınlar ya da partneri başka kadınlar ile vakit geçirmek isteyen kadınların başvurduğu büyü yöntemlerinden biri erkeklik bağlama büyüsüdür. Bu büyü temel olarak büyü yapılmış kişinin büyü yaptıran kişiden başka bir kadına cinsel istek duymamasını sağlar.

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır; büyü yaptırmak profesyonellik isteyen bir iştir. Alanında profesyonel bir medyum ile görüşerek büyünüzü yaptırabilirsiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Evde Uygulanabilecek Tarifler

Erkeklik bağlama büyüsünü evde kendiniz tarifler uygulayarak yapmak istiyorsanız aşağıdaki durumlar ile karşılaşabilirsiniz;

  • Büyünün geçersiz olması: Evde uygulanan tariflerde en sık karşılaşılan durum büyünün geçersiz olmasıdır. Büyü uygulaması ve doğrultması basit bir işlem değildir. Evde uygulanan birçok tarifin herhangi bir geçerliliği ya da etkisi yoktur.
  • Büyünün etkisinin yanlış olması: Büyü yapmayı başarmış olsanız dahi etkisi beklediğinizden kötü olabilir. Bu durumda büyünün bozulması da güçlenecektir. Büyü yapılan kişinin başka kadınlara daha çok yönelmesi, eşinden uzaklaşması gibi durumlar görülebilir.
  • Büyünün kişi sağlığını bozması: Yaptırdığınız büyü eğer doğru bir şekilde yapılmamış ise size de kötü yan etkiler oluşturabilir. Büyüden sizin de etkilenmeniz sağlanarak sağlığınız bozulabilir.

Tüm bu nedenlere bakıldığı zaman güvenilmeyen ve bilinmeyen tariflerle hatta kişilerle büyü yapılmasından uzak durulmalıdır. Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır; uzman bir medyum ile görüşerek büyünüzü sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Bozdurma

Yapılmış bir büyünün iki farklı bozdurma nedeni olabilir. Bu nedenlerden birincisi büyü yaptıran kişinin yaptırdığı büyüden vazgeçmesidir. Vazgeçme durumunda kişilerin dikkat etmesi gereken nokta bu büyünün en erken yapıldığı tarihten 1 ay sonra bozulabilmesidir.

İkinci büyü bozdurma nedeni ise büyü yaptırılmış olan kişinin büyü olduğundan şüphelenerek medyuma gitmesidir. Medyum erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda bilgili olduğu gibi bu büyünün nasıl bozdurulacağını bilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Etkileri Nedir?

Erkeklik bağlama büyüsü eğer başarılı bir şekilde yapılırsa aşağıdaki gibi etkiler gözlemlenecektir;

  • Büyü yaptırılan kişi başka bir kadınla beraber olduğunda o kadına karşı cinsel istek duymaz.
  • Büyü yapılan kişi bir süre sonra başka kadınlar ile görüşmeyi keserek büyü yaptıran kişi ile beraber olmak ister.
  • Bir erkeğin cinsel olarak isteksiz olması onu güçsüz hissettirir. Yalnızca size karşı cinsel istek duyan erkek sizin yanınızda daha güçlü hissedecektir. Bu nedenle yanınızda kalmayı tercih eder.

Başarılı bir erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır; profesyonel bir tarif ve uygulama ile başarılı bir büyü yaptırabilirsiniz. Bunun için ise alanında uzman ve tecrübeli bir medyum ile görüşmelisiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsünün sıklıkla yaptırıldığı nedenler şöyledir; platonik aşık olunan kişinin karşılıklı sevgiye dönüştürülmesi, kocanızın başka kadınlar ile görüşmesi ve sizi aldatmasının engellenmesi.

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır; en doğru bilgileri almak ve başarılı bir büyü yaptırmak için medyum ile görüşmeniz gerekir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Yapımı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kocam benimle cinsel açıdan ilgilenmiyor. Birisi kocama erkeklik bağlama büyüsü yaptırmış olabilir mi?

Erkeklik bağlama büyüsünün en büyük etkisi kişinin kendi karısına ya da sevdiği kişiye dahi cinsel istekte bulunmamasıdır. Uzman bir medyum ile görüşerek kocanıza büyü yapılmadığını öğrenebilirsiniz.

Erkeklik bağlama büyüsü yaptığım kişi karısından ayrılır mı?

Cinsel birliktelik evliliğin en önemli parçalarından biridir. Eğer evli bir erkeğe erkeklik bağlama büyüsü yaptırırsanız cinsellik ortadan kalkacağı için karısından ayrılma ihtimali vardır.

Erkeklik bağlama büyüsünü kardeşim için yaptırabilir miyim?

Kardeşiniz için erkeklik bağlama büyüsü yaptırmanız durumunda kardeşiniz size cinsel ilgi duyabilir. Aile içerisinde böyle durumların yaşanması istenmez. Bir medyuma danışarak kardeşinize yaptıracağınız doğru büyüyü bulabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1355 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir